Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Gryfino nie ma już toy-toy'a. Ma toaletę na dworcu!

  • 04.04.2019, 14:50 (aktualizacja 04.04.2019, 15:07)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfino nie ma już toy-toy'a. Ma toaletę na dworcu!
-Stał się cud! Nie uwierzycie! Na dworcu znów jest toaleta! – zadzwoniła do nas mieszkanka Gryfina z taką radosną informacją. Obok dworca kilka dni temu zniknął toy toy.
Toaletę otwarto po kilku latach zamknięcia. Wiceburmistrz Paweł Nikitiński obiecywał, że priorytetem władz w 2016 r. jest wybudowanie szaletu w parku. Na obietnicach się skończyło. A tu niespodziankę zrobiło... PKP.
Aby z wc skorzystać, trzeba wrzucić 2,50 zł
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

......
...... 05.04.2019, 16:47
ciekawe co za idiota wymyślił te 2,50 zł.a jak nie będę miał drobnych ,to po prostu nasikam pod drzwiami .Za 2,50 to mozna juz babke klozetową .
frgfg
frgfg 05.04.2019, 14:08
2,50zł za siku... w życiu nie zapłacę aż tyle skoro obok park i można się tam odlać...
Srutu tutu obiecał likwidację a potem reformację straszy miejskiej i co…
Srutu tutu obiecał likwidację a potem reformację straszy miejskiej i co ? 05.04.2019, 12:54
Spoko, spoko. Aparat wrzutowy nie działa i po problemie. Klucz powinien być w urzędzie. Niekoniecznie u pani Bożenki. Może w straży miejskiej. By się do czegoś przydali.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 05.04.2019, 12:08
i kibelek w UMiGG https://youtu.be/89tgpzE4qkY ha ha ah ah i elwis na gitarze zagra ha ha ah
Ratunku Siku!!!!!
Ratunku Siku!!!!! 05.04.2019, 11:45
Czysty biznes bo jeśli będę miała dwie dwuzłotówki to reszty nie wyda W dopie mam taki interes Lecę wy*** się do urzędu
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.04.2019, 11:10
MIETEK ZAMÓWIŁ NISKIE KRZEWY HA HA AH do parku bedzie gdzie *** ha ah ah
Serdi
Serdi 05.04.2019, 08:30
Co za miasto nawet żeby się ze*** z wrażenia to trzeba zapłacić. Gówniana sprawa.
Spał czy w nocnik sra. ?
Spał czy w nocnik sra. ? 05.04.2019, 00:58
No to wreszcie mamy to co mieliśmy za Burmistrza Piłata. Sewerynowi zajęło to pięć lat.
Eeeechh
Eeeechh 04.04.2019, 22:51
Cała łużycka dzisiaj była po obsry wa na bo samochody jeździły wężykiem , tu nie ma szaletu.
Baczul z górki pala do szczania
Baczul z górki pala do szczania 04.04.2019, 22:10
Za10 sekund szczania 2,50. Wolę z boku oszczac kibel
pinezka
pinezka 04.04.2019, 22:00
Dobrze, że chociaż PKP myśli za Sawaryniarzy! Przecież to miasto powiatowe!
szef
szef 04.04.2019, 20:54
Kibel postawiło PKP. Czyli miasta dalej nie stać na ***z??? Ale kibel.... Zasrana sprawa......
Ga w no
Ga w no 04.04.2019, 20:23
2.50 to za komplet czy tylko za miękkie czy taż za twarde ? Papier trzeba mieć swój czy jest suszarka ?
W mieście to dobrze mieszkać przynajmniej można się wys rać i wykąpać na mieście na wsi to muszę w domu później rachunki trzeba płacić.
Fakt
Fakt 04.04.2019, 19:46
2,50 kosztuje browar,który trzeba gdzieś spuścić.Najlepiej w krzaki,będzie na drugi
Ala
Ala 04.04.2019, 19:38
2,50 skandal ! Nad morzem za 1 zł . Powinno być za darmo
Sruuu
Sruuu 04.04.2019, 20:24
Nad morzem wale do wody
gryfon
gryfon 04.04.2019, 19:26
znaczy sie ..babci niema automat sprzata i wiesza papier? czy papier tez z automatu?
dracha
dracha 04.04.2019, 17:47
Co mam zrobić jak sranie przyciśnie na Flisaczej? Oczywiście, że pójdę w krzaki i się zesram. Nie dobiegnę do dworca
Luźna
Luźna 04.04.2019, 20:16
A ja cały czas tu piszę , że to psy sr a ją na trawniki a to wy !
życzenie
życzenie 04.04.2019, 17:14
Hehehe. Skoro w 2016 r p Nikityński obiecywał toaletę, to ja życzę temu facetowi,żeby tak przy niedzieli ( pozamykane urzędy itp) faceta przygięło na sr.nie! Może wtedy pomyśli bez bólu o mieskańcach !!
ewa
ewa 04.04.2019, 20:54
a w kieszeni tylko karta płatnicza :)))
Zorrook
Zorrook 04.04.2019, 17:05
Dlaczego nie za 1 zl ? Wejdziesz siku zaplacisz 2.50 a jak wyjdziesz to sobie przypomnisz ze jednak chce ci sie kupke za kolejne 2.50 :) Śmiech na sali.. A gdzie jest monitoring ? Przed wyborami znowu bede oczy mydlic.
F
F 04.04.2019, 19:23
Monitoring to w WC czy na mieście chcesz ?
Zorrook
Zorrook 04.04.2019, 17:50
Albo porostu za darmo.
proste
proste 04.04.2019, 19:15
PKP musi sprzątać - miej pretensje do gminy....
Łajza Gryfińska