Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Śmietniki stoją na... chodniku

  • 05.04.2019, 00:03 (aktualizacja 05.04.2019, 00:52)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Śmietniki stoją na... chodniku fot. czytelnik igryfino
Od zakończenia remontu ulicy 11 Listopada w Gryfinie śmietniki cały czas stoją na chodniku. Rodzice, którzy prowadzą dzieci do Szkoły Podstawowej nr 2, starsi ludzie, wszyscy piesi zmuszeni jesteśmy omijać te śmietniki - zwraca uwagę pan Tomasz.

Natomiast na miejscu wygospodarowanym pod pojemniki na odpadki parkują samochody - dodaje nasz czytelnik.

 

Mamy nadzieję, że po publikacji nniejszego artykułu odpowiednie osoby sprawią, że problem zostanie rozwiązany.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Feee
Feee 05.04.2019, 23:54
Mandat, mandat, mandat wlepić śmietnikowi !
Dzielnicowy Maciora
Dzielnicowy Maciora 06.04.2019, 13:57
I pałą! Jak dostanie pałą to się nauczy
Hopa
Hopa 05.04.2019, 23:53
Le Parkour wiecie co to jest ?
Gryfinia
Gryfinia 05.04.2019, 18:22
Dlaczego pan Tomasz nie opublikuje to w gazecie w której jest dziennikarzem?. Nie chce robić siary Wardzie?. Nie lubię falszywych ludzi
Do trzeźwiejącego
Do trzeźwiejącego 05.04.2019, 12:21
A czy Przedszkole Krasnala Hałabały i SP 2 strajkują ? Nikotyński dużo mówił o sztrajku ale nic nie powiedział poza tym , że w Gryfinie nauczyciele są zadowoleni z wynagrodzeń. A co kazał żonie ? Chwarstnica sztrajkuje czy ma rekolekcje zastępcze ?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.04.2019, 13:35
2 ponoć strajkuje a przedszkole chyba wieczorek dotuje ha ha ah
wodnik szuwarek
wodnik szuwarek 05.04.2019, 09:28
Ten remont to robiła SM Regalica a nie gmina w moim mniemaniu i to robiła dość dawno temu.
regalica
regalica 05.04.2019, 10:45
I tak Nikitiński powinien odejść!
do regalica
do regalica 05.04.2019, 11:09
Chcesz się pozbywac takiego kompetentnego pracownika.
Mietek z dawnych czasów
Mietek z dawnych czasów 05.04.2019, 10:08
Mieszkańca nie interesuje do kogo należy teren, mieszkaniec chce mieć zrobione tak jak powinno być.
huh?
huh? 05.04.2019, 09:01
"Strefa zamieszkania – strefa w ruchu drogowym, w której pieszy może się poruszać swobodnie po całej udostępnionej do użytku publicznego przestrzeni i ma pierwszeństwo przed pojazdami (kierujący musi ustąpić pieszemu w każdym wypadku)."

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/…

Niech się Pan Tomasz więcej nie obawia.
uwaga
uwaga 05.04.2019, 07:56
Panie Miler chodniki sa jak nazwa mówi od chodzenia a nie od śmietnikowania!
podgryzany kolega
podgryzany kolega 05.04.2019, 08:56
Bo Nikitiński musi odejść!
Na parking
Na parking 05.04.2019, 07:51
To trzeba przestawić na parking.
mieszkaniec
mieszkaniec 05.04.2019, 07:30
Mi nie przeszkadza,mieszkam obok....
Mam siódemkę i nie wiem co robić ?Może wezmę urlop.
Mam siódemkę i nie wiem co robić ?Może wezmę urlop. 05.04.2019, 05:59
A czy w Gryfinie wiadomo, które szkoły i przedszkola przystąpią do strajku? Z plotek wiadomo, że Chwarstnica Nikotyńskich nie strajkuje ( ale to może być plotka), a co z resztą ? Prosimy o jakiś komunikat . Niech Nikotyński mówi. Teraz może . Tylko na temat. Zadajcie mu pytanie w miarę najprostszej formie. Tak żeby zrozumiał jego treść.
srututelki
srututelki 05.04.2019, 11:28
"czy osuwisko zagraża przedszkolu?" Czy można prościej zapytać Nikitińskiego? A odpowiedź - ani słowa czy zagraża, czy nie (ani nawet że "nie wiem"), tylko srutu tutu...
Edek
Edek 05.04.2019, 09:15
misia uszatka strajkuje
ORMO a nie zna przepisów
ORMO a nie zna przepisów 05.04.2019, 05:44
Przede wszystkim to nie parkuje tam żaden samochód tylko stoi ta buda na szmaty - niby z PCK. To jest strefa z niebieskimi tablicami D40 D41 i można spokojnie chodzić po ulicy.
Mieszkanka
Mieszkanka 05.04.2019, 18:25
Ta buda nie jest z PCK tylko prywatnej osoby a Warda kasę bierze
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.04.2019, 02:51
https://youtu.be/JsnYQ982ZV4 v potykajcie sie dalej ha ha ah naprzód rafałku trzezwieję ha ha ah https://youtu.be/nhL2kqxm7fY ha ha ha
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.04.2019, 02:24
*** ha ha ah ah https://youtu.be/JZpxaiNV_sM
To taki stan umysłu ćmoka.
To taki stan umysłu ćmoka. 05.04.2019, 01:06
Bo chodniki są na śmietniki i parkingi. Spytajcie Milera. Wszystko jest zgodne z planem czyli jest dobrze. Tylko na Reymonta jest inaczej, choć kiedyś pudło z piachem podstawili sąsiadowi Milera na chodniku..

Pozostałe