Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Ze względu na strajk nauczycieli przesuwają imprezę

  • 17.04.2019, 13:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ze względu na strajk nauczycieli przesuwają imprezę
FInał IV Powiatowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy w Gryfinie nie odbędzie sie w pierwotnym terminie tj. 25 kwietnia. -Ze względu na trwający strajk nauczycieli przenieśliśmy imprezę na 16 maja - pwiedział Łukasz Kamiński, wiceprezes Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego. Dziś 17 kwietnia 2019 r. po południu odbyła sie konferencja prasowa GSR w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie.

W konferencji udział wzięli Jan Wójcik, prezes GSR, wspomniany wiceprezes Łukasz Kamiński, Dorota Nowak, koordynator imprezy oraz wiceburmistrz Paweł Nikitiński.

Na zawody przyjedzie 100 uczestników ze szkół gmin Gryfino, Stare Czarnowo, Widuchowa, Banie, Chojna, Cedynia i Moryń.

W powiatowych mistrzostwach udziału nie biorą szkoły z gmin Trzcińsko-Zdrój i Mieszkowice. 

Więcej o imprezie (włącznie z planem) na poszczególnych slajdach z konferencji w fotogalerii.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

😉
😉 17.04.2019, 22:17
Oj jest ten Łukaszek od pralinek i nie tylko....
Smok wawelski
Smok wawelski 17.04.2019, 19:36
TRZY KORZYŚCI Z POWODU POWTARZANIA ROKU Możliwość uzyskania kolejnego DARMOWEGO roku edukacji - to bardzo dobra wiadomość dla polskiej młodzieży. W ten bowiem sposób PRIMO będzie można odrobić stracony rok (obecni uczniowie ostatnich klas szkoły średniej do klasy pierwszej szli przecież w wieku aż siedmiu, a nie sześciu lat). Kolejna korzyścią będzie niewątpliwie SECUNDO możliwość perfekcyjnego przygotowania się do matury pod okiem swoich profesorów. Nie będą już potrzebne żadne korepetycje, kursy itp. Jeszcze jedna sprzyjająca okoliczność to TERTIO odciążenie od części obowiązków nauczycieli akademickich. Zamiast użerać się z mającymi braki studentami - akademicy będą mogli skupić się wreszcie na pracy naukowo-badawczej. Może dzięki temu Polska awansuje w światowych rankingach. W przeciwieństwie bowiem do profesury szkolnej - nauczyciele akademiccy nie mają zbyt wielu powodów do dumy, co widać w zestawieniach uczelni (najwyższe lokale polskich szkół wyższych to dopiero... piąta setka!!!).
nagonka
nagonka 17.04.2019, 19:24
I znowu winni nauczyciele!
popieram
popieram 17.04.2019, 19:20
Świetna impreza. Warto kontynuować.
Gryfiniak
Gryfiniak 17.04.2019, 19:10
Nie poddawajcie się, naprawdę robicie świetną robotę POWODZENIA
bo ja wiem?
bo ja wiem? 17.04.2019, 20:00
Ale z przerobieniem sali ślubów na salę konferencyjną (po drodze jeszcze było tam biuro)? A sala obrad rady gminy, która w tym czasie stała pusta to za mało fajna?
To było postawić te "ścianki" z gapami z tylu - i tak nikt by nie poznał na zdjęciu...
PP
PP 17.04.2019, 18:19
Sukces równie spektakularny jak wynik wyborczy.
ratownik
ratownik 17.04.2019, 18:01
Nikitiński musi odejść!
Kuba
Kuba 17.04.2019, 17:30
Najpierw reforma oswiaty, później podwyżki dla nauczyciel.
"ale to już było..."
"ale to już było..." 17.04.2019, 17:38
"reforma" to trwa bezustannie - co nowy minister to wywraca poprzednie i wprowadza swoje - czy mało ci jeszcze? Poprawiło się coś dla ucznia, rodzica, nauczyciela, samorządu od wymysłów kolejnych ministrów?
Pracownicy mają prawo powiedzieć dość!
Najpierw podwyżka - potem mówcie o kolejnych reformach.
Które znowu następny rząd przewróci do góry nogami, zanim się skończą...
nie imprezowicz
nie imprezowicz 17.04.2019, 17:00
Finał z Pierwszej Pomocy nazywa się IMPREZĄ ? Panie Kamiński może jednak warto wrócić do szkoły ?????
Heil Donald
Heil Donald 17.04.2019, 15:59
Karta uczyciela ma być zamieniona na kartę pracy zegarową 8 - 16 . Urlop 26 dla uczyciela dyplomowanego , ale głupia nazwa . Kandydat na uczyciela 14 dni urlopu . A resztę wakacji w Lidlu na kasie .
zielony ludzik Kremla?
zielony ludzik Kremla? 17.04.2019, 17:39
Hajlujący z naleciałościami z języka rosyjskiego - znaczy ruski faszysta -brrr!
do hajlującego
do hajlującego 17.04.2019, 16:09
Tak gardzisz kasjerkami w markecie, że dla ciebie to najgorsze upokorzenie i kara tam posadzić ludzi?
Ty faszysto z tych, co lubią się wydrzeć na kasjerkę, żeby poczuć się "panem i władcą"?
Solidarność 80
Solidarność 80 17.04.2019, 19:30
A ty dalej działasz solidarność
prawdziwa "Solidarność"...
prawdziwa "Solidarność"... 17.04.2019, 20:02
A ty dalej ZOMO - tylko nie przy PZPR a przy PiS -- ale stosunek do strajkujących taki sam...
Pppp
Pppp 17.04.2019, 14:39
Bez sesu
ucho Brony
ucho Brony 17.04.2019, 14:04
A skąd wiadomo że wtedy już się strajk skończy?
to się zwoła nową konferencję:)
to się zwoła nową konferencję:) 17.04.2019, 14:11
Wtedy się zwoła kolejną konferencję - byle przerobiona sala ślubów mogła służyć milusińskiemu Nikitińskiego:)

Pozostałe