Ścigał quady. Wpadł, bo do policjantów przyjechał... pijany

  • 21.04.2019, 15:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ścigał quady. Wpadł, bo do policjantów przyjechał... pijany
Nerwy i nieodpowiedzialność sprawiły, że 48-letni mieszkaniec Czepina (gm. Gryfino) straci prawo jazdy. Denerwowało go, że po Czepinie szaleją na quadach. Zadzwonił na policję.

Na interwencję przyjechali mundurowi Oddziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Policjanci zatrzymali się na ul. Świerkowej w Czepinie. Wtedy podjechał do nich na motorowerze marki Simson 48-letni mężczyzna. Po wydmuchaniu w alkomat okazało się, że ma ponad 0,6 promila alkoholu we krwi.

Do interwencji doszło ok. godz. 18.30 w sobotę 20 kwietnia 2019 r. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

...
... 23.04.2019, 19:01
Sam na siebie by wezwał policję? Przecież ten artykuł się kupy nie trzyma. Jakoś nie wydaje mi się, że zadzwonił na policję i jeszcze podjechał sam do nich pod wpływem... Zapewne ktoś inny zadzwonił a ten ktoś akurat się napatoczył...
czuba
czuba 23.04.2019, 23:15
Najwyraźniej właśnie tak było.
Quad
Quad 23.04.2019, 21:09
Nie nie to prawda!!! To bez mózg ,czubek , konfident .
Quad.
Quad. 22.04.2019, 13:48
Ale czubek!!!! Tak kończy konfident .
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.04.2019, 09:20
I TAK KOŃCZĄ KONFIDENCI HA HA AH bo każdy konfident to debil ha ha ah
Rower
Rower 22.04.2019, 09:51
On nagminnie jeździ pijany !!! a jeszcze konfident ?
robo
robo 22.04.2019, 08:42
Po co debilne komentarze piszecie??nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamnkij się jeden z drugim.
Info dnia !
Info dnia ! 21.04.2019, 20:56
Prawidłowo się wpie rdo lił
he
he 21.04.2019, 21:01
Życzliwy kolega?
z
z 21.04.2019, 20:33
karma wraca do konfidentrów... i dobrze!
bagno
bagno 21.04.2019, 20:35
Wraca do tercetu? A co się stało?
zdzich
zdzich 21.04.2019, 20:15
a co z kładami i enduro na ścieżce rowerowej w lesie na Wirów - ciągle jeżdżą jak wariaty, a policmeny nic...za trudno by złapać bandziorów
Balonik i suszarka
Balonik i suszarka 22.04.2019, 06:15
Ważniejsze mają sprawy. Na łapaniu kładów statystyki sobie nie polepszą.
Quad
Quad 21.04.2019, 21:23
Idź i łap spoleczniaku
Motocyklista
Motocyklista 21.04.2019, 20:59
Po ścieżce rowerowej gamoniu można jeździć quadem, motocyklem , skuterem, rowerem, na rolkach , hulajnodze, deskorolce , rowerem, rowerem z napędem elektrycznym , rowerem wodnym.
black
black 21.04.2019, 21:02
A kto ci dał prawo jazdy? Na Turzynie kupiłeś?
Knagulec
Knagulec 21.04.2019, 17:40
Ale łeb skórzany
Homer
Homer 21.04.2019, 17:38
Na grzbiecie go przywiezłem
Wuja
Wuja 21.04.2019, 17:31
Motorower simpson ?????
Homer Simpson
Homer Simpson 21.04.2019, 17:53
Jak się uczę czegoś nowego, to zapominam to, co już umiem! Pamiętasz, jak po kursie robienia win zapomniałem, jak się prowadzi samochód?
Quad
Quad 21.04.2019, 17:17
Dobrze baranowi
tak
tak 21.04.2019, 15:39
Najgroźniejsi na 2 kółkach są ci co wypiją!
Na 1 kółeczko
Na 1 kółeczko 21.04.2019, 18:39
i na drugie

Pozostałe