Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

W Gryfinie budują metro ;-)

  • 19.05.2019, 18:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Gryfinie budują metro ;-)
Po Gryfinie krąży dowcip, że w parku budują metro. Już wykopali... pół metra.

Tak naprawdę w południowej części parku mają powstać schody. Chodzi o wyjście z parku na ulicę Armii Krajowej, gdzie niestety przejście przez tory zrobiono po drugiej stronie drogi. Budowa schodów trwa od miesięcy i utrudnia komunikację starego miasta z Górnym Tarasem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

krótki
krótki 23.05.2019, 10:28
Ten z metra ciety buduje metro?
ooo
ooo 22.05.2019, 00:38
Skandal!
gość
gość 20.05.2019, 23:29
k.. jaka głupota. Po jednym z remontów przejazdu przez tory namalowali bezmyślnie przejście dla pieszych po drugiej stronie ulicy a potem zamiast to zmienić jak jak było wcześniej to teraz cały świat stawiają na głowie by się to tej głupoty dopasować... kwadratura koła.
racja
racja 21.05.2019, 06:40
Bo prędzej faktycznie pół metra wybudują niż w Gryfinie urzędnik przyzna się do pomyłki i niedopatrzenia. Tym bardziej, że to nie z ich pieniędzy te barierki, schody itp!

Zamiast zdjąć barierkę i pomalować przejście - robią schody co 10 metrów!
Oczywiście z naszych pieniędzy - podobnie jak z naszych stawiali te barierki i ZAMALOWYWALI przejście...
proste
proste 20.05.2019, 21:10
Zamiast dogadać się z koleją budują nowe schody 10 metrów od istniejących - ale nadal bez pomyślunku, ze przejście przez tory po stronie parku jest pomysłem dobrym, bezpiecznym i poprawiającym płynność ruchu samochodów.
Heil Donald
Heil Donald 20.05.2019, 15:29
Już wiem czego szukają , Guga Złotego POciąga , towarzysze zakopali tam swoje legitymacje PZPR-u . Wojtek Dugoruski rozkazał przedstawić przed wyborami .
do hajlującego
do hajlującego 20.05.2019, 16:59
Faszystowski sawaryniarzu, ty się legitymacji PZPR nie czepiaj, bo się możesz doszukać za blisko Jarosława:)
A "złoty pociąg" wyjeżdżających gminnych pieniędzy na BEZSENSOWNE INWESTYCJE TYPU SCHODY CO 10 METRÓW -to faktycznie jak z niemieckiego banku we Wrocławiu....
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 20.05.2019, 10:08
MIETEK SE ROBI SCHODY DO NIEBA HA HA HA https://youtu.be/XVwPntsRSyE
Gg
Gg 20.05.2019, 09:14
Przecież tam są już schody. Po co nowe? Co ze starymi? Ktobza to zapłaci? Upadek miasta trwa.
kalina
kalina 21.05.2019, 00:33
sami takiego burmistrza wybraliście....
ależ
ależ 21.05.2019, 00:35
wicków nie wybieraliśmy, a to oni głównie dołują
schody co 10 metrów - a kosze na śmieci co 100....
schody co 10 metrów - a kosze na śmieci co 100.... 20.05.2019, 09:41
Mieszkańcy za to zapłacą. A ten projekt schodów to kto robił? Tak z ciekawości pytam?
Kler
Kler 20.05.2019, 08:55
W 3 tygodnie domek sie stawia ! A oni sie [email protected]@lą z tym
Ochódzki
Ochódzki 21.05.2019, 07:59
Ale z prywatnych pieniędzy, nie gminnych. Tu trzeba najpierw projekt jak na autostradę, potem wykonanie jak na przejazd czołgów! A kto za to płaci?

Już pomijam, że prywatny zdjąłby barierkę za 50 złotych i pomalował przejście - za jakieś 500...
I korzystał ze starych schodów...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.05.2019, 08:39
to bardziej przypomina odkrywkową kopalnie gazu ha ha ha
tercetowa gospodarka
tercetowa gospodarka 20.05.2019, 07:46
Demontaż barierki w poprzek szlabanów - pół godz. Malowanie znaków poziomych - dwie godz.
Nie - lepiej wywalać kilkadziesiąt tysięcy na schody 10 metrów od istniejących.

Bo trudno dogadać się z koleją w celu usunięcia absurdu, który powstał gdzieś za biurkiem w Warszawie - i powstały barierki w poprzek szlabanów!

W dodatku projekt jak na wojnę - tyle betonu tam wlali, jakby faktycznie schody ruchome zakładali do metra....
Heil Donald
Heil Donald 20.05.2019, 07:24
Nie Metro , a Guga szuka Złotego POciąga .
do hajlującego debila
do hajlującego debila 20.05.2019, 07:39
złoty pociąg to ci faszysto zaginął. Do rozumu również.
I Sawaryn schron atomowy stawia?
Heil Donald
Heil Donald 20.05.2019, 14:05
Ja tylko POzdrawiam waszego Furera .
do faszysty z PiSu...
do faszysty z PiSu... 20.05.2019, 17:00
To w Pisie obowiązuje faszystowskie pozdrowienie? Hajl Jarosław - Polakowi przez gardło nie przejdzie. Chyba że faszyście...
wyjechała gotówka z kasy gminy....
wyjechała gotówka z kasy gminy.... 20.05.2019, 08:04
"złoty pociąg" czyli wyprowadzenie rezerw bankowych z banku III Rzeszy. Ta inwestycja może mieć wiele wspólnego, wbrew pozorom z wyjazdem z Wrocławia pieniędzy mieszkańców.

Sawaryniarz niechcący dobrze porównał....
.....
..... 20.05.2019, 06:14
Teraz macie pretensje na tercet to poco glosowaliscie na nich to wtedy by nie było by kłopotu.
proste
proste 20.05.2019, 07:04
Jakbyś nie głosował na PiS w kraju, też nie byłoby "kłopotu". Ale PiS schodów co 10 metrów nie buduje....
co robi rada???
co robi rada??? 19.05.2019, 22:22
Skrajna niegospodarność i wyprowadzenie z budżetu grubej kasy na "nikomu niepotrzebną słomianą inwestycję" jak mówił w Misiu Ochódzki!!!

Czepiali się śp. Piłata za "angielską drogę" - czyli fuszerkę wykonawcy ul. Sportowej, której nie wykryli urzędnicy - a tu podstawowe pytanie - PO CO DRUGIE SCHODY 10 METRÓW OD POPRZEDNICH - jak taniej było zdjąć barierkę w poprzek szlabanu?

Co więcej - bezpieczniej i płynniej dla ruchu samochodowego i pieszych????
żądam
żądam 20.05.2019, 00:34
To sa pytania, na które tercet musi odpowiedzieć!
Pikuś
Pikuś 19.05.2019, 22:06
To te metro co srututu Sawaryn buduje z obwidnicy na tysiąc miejsc. Nikitynski dzieli się z nim prochami jakie ma srutututu śmierdząca skarpeta wizje.
Ewa
Ewa 19.05.2019, 20:43
Gryfinianie zazdroszcząją Chojnie że otwierają się nowe sklepy a tu proszę teraz Chojna może pozazdrościć wam metra;)
1/2
1/2 19.05.2019, 21:16
pół metra chachacha
przypominajka
przypominajka 19.05.2019, 20:02
Ciekawe,że TAKICH " udanych" inwestycji "nasi włodarze" nie przeprowadzają na własnych posesjach, tylko tak rządzą kasą podatników miernoty !!!
oj tam oj tam
oj tam oj tam 19.05.2019, 20:12
A gdzie jeździ sobie ziemia z placu budowy sali?
takie dziwactwo
takie dziwactwo 19.05.2019, 19:20
Kwapisz pisał, że to schron atomowy :))))))))))
tercetowa ekonomika i umiejętność komunikacji....
tercetowa ekonomika i umiejętność komunikacji.... 19.05.2019, 19:08
Tam zapory czołgowe budują a nie chodnik!
A wszystko 10 metrów od istniejącego - BO TRUDNO DOGADAĆ SIĘ W SPRAWIE ZDJĘCIA BARIERKI I POMALOWANIA PRZEJŚCIA PO TEJ STRONIE...
Więc lepiej robić przetarg na kilkadziesiąt, jeśli nie więcej tysięcy i mieć na dwudziestu metrach górki podwójne schody...

A przejście z dołu na Górny Taras po stronie parku - bezkolizyjne i dla ruchu samochodowego...
bareizm
bareizm 19.05.2019, 19:25
"prawdziwe pieniądze zarabia się na słomianych, nikomu niepotrzebnych inwestycjach"....
kur***l
kur***l 19.05.2019, 18:53
Bo to tak zaplanował ten z metra cięty!
ten z układu
ten z układu 19.05.2019, 20:38
Ten co zaczyna konferencje od zarzekania się, że nie bierze ? Maciek mu chyba.
radość
radość 25.05.2019, 19:28
Zaczyna konferencję od zarzekania się że nie bierze? A ktoś go pytał, czy bierze? Czy tak po prostu mu się skojarzyło?
?
? 19.05.2019, 22:25
czy to "najtańszy z najtańszych"???

Pozostałe