Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Zaginęła kotka Rysia mieszkająca na targowisku

  • 26.05.2019, 18:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaginęła kotka Rysia mieszkająca na targowisku fot. TWS
Kotka Rysia, mieszkająca od kilku lat na targowisku miejskim w Gryfinie, zaginęła. Opiekunki kotki - właścicielki stoisk z artykułami gospodarstwa domowego bardzo proszą o informację, jeżeli ktoś coś wie w tej sprawie lub widział kotkę.

Zwierzątko jest w trakcie leczenia.

Informacje można również przekazać pod nr tel. 696 031 277.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dwadzieścia siedem do jednego
Dwadzieścia siedem do jednego 29.05.2019, 06:05
Dlaczego zawsze gdy zaginie zwierzak okazuje się że jest on w trakcie leczenia?

Może przestańcie je leczyć to nie będą uciekać. :-)
Nani
Nani 28.05.2019, 22:37
Bujajcie się buraki!! Wasze komentarze wsadzcie sobie w d..... Jakaś masakra! Dno muł i glonojady!!!
Knagulec
Knagulec 27.05.2019, 11:26
Szybko przegumować złodzieja kocura
Ajwaj aleluja i do przodu
Ajwaj aleluja i do przodu 27.05.2019, 11:16
Do gara siersciucha
Bj
Bj 29.05.2019, 05:30
Trzeba sprawdzić jaką na dzisiaj mają promocję araby!!!!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.05.2019, 12:33
co ty tępy policyjny łbie ha ha ah myslisz ze mnie zdyskredytujesz podszywajac sie pod mój nick ha ha ah idz ssij wieczorka ha ha ah
Lanca
Lanca 27.05.2019, 12:58
Dymać cie Ajwaj ruro bardaszana łbie skórzany
Knagulec
Knagulec 27.05.2019, 12:59
Dobrze gadasz jechać z dziadem Ajwajem
Ruski
Ruski 27.05.2019, 08:45
A z futra ciepła czapka na zimę.
Azjata
Azjata 27.05.2019, 08:39
Kot być zrobiony na słodko pikantnie.A z ogona być sajgonki.Mniam mniam.
Szczury
Szczury 27.05.2019, 00:52
Kotek siedział w garnku więc przykryliśmy go pokrywką bo deszcz padał.
Halo
Halo 26.05.2019, 23:01
Może to postkomuna z platformy coś knuja
Walllll....
Walllll.... 26.05.2019, 23:03
Puknij się drelichowski
Prawo natury
Prawo natury 26.05.2019, 22:53
Pies ją zjadł.
Kasia
Kasia 26.05.2019, 21:08
Kobitki z ZUS karmią wiele kotów może też jest tam zaginiona kotka. Wcześniej Panie miały jedną teraz ,mają wiele. Warto sprawdzić.
miś
miś 26.05.2019, 19:47
Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy, i prawda ekranu, która mówi: „Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera”. Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy… Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu. Niech on nie miauczy…
Zdzisław Dyrman
Zdzisław Dyrman 26.05.2019, 19:44
Nie wiem,nie widziałem zarobiony jestem.

Pozostałe