Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Chór Res Musica zdobył Złoty Dyplom na międzynarodowym festiwalu

  • 09.06.2019, 08:25
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Chór Res Musica zdobył Złoty Dyplom na międzynarodowym festiwalu fot. dost.
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie to jeden z najważniejszych festiwali chóralnych w Polsce. W 18. edycji tego wydarzenia trwającego od 6 do 8 czerwca 2019 r. uczestniczył także chór Res Musica z Gryfina, osiągając ogromny sukces w kategorii 50+.

Międzynarodowe jury w konkursie - przeglądzie Chórów Seniora oceniało:

1. Motorykę utworów – tempo, rytm, dynamikę

2. Intonację – barwę, harmonię

3. Retorykę – artykulację słowną i muzyczną

4. Ekspresję muzyczną – styl, frazowanie

5. Dobór repertuaru i dramaturgię programu.

 

Gryfiński chór „Res Musica”, działający przy Stowarzyszeniu Wokalnym „Res Musica” pod dyrekcją Grzegorza Handkego, uzyskał 91 pkt i zdobył Złoty Dyplom!

 

Serdecznie gratulujemy chórowi Res Musica oraz dyrygentowi Grzegorzowi Handkemu tak znamienitego sukcesu.

 

Występ chóru z Gryfina podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego można obejrzeć tutaj (od 5:15):

 

Wręczanie dyrygentowi Grzegorzowi Handkemu Złotego Dyplomu dla chóru Res Musica (od 48:28)

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wielka jest
Wielka jest 11.06.2019, 19:05
Ta jedna co stoi w drugą stronę to chyba od tyłu woli ?
Oj
Oj 10.06.2019, 13:08
Oj już jest bardzo mały ten chór,wiele osób zrezygnowało
88
88 10.06.2019, 10:54
jak pier... ale wyjce. Naprawdę ktoś tego słucha ?
......
...... 11.06.2019, 13:09
napewno nie pisuary .to dla nich za trudne .wystarczy że posłuchają rydzyka i balbiny
entliczek
entliczek 09.06.2019, 23:58
Piękna reklama Gryfina.
Adam
Adam 09.06.2019, 21:36
Brawo!!!serdeczne gratulacje!!!
Misza grisza patefon
Misza grisza patefon 09.06.2019, 20:06
Chór Res Musica zdobył Złoty Dyplom na międzynarodowym festiwalu.A co to mnie obchodzi,pytam sie co? Disco Polo nie słucham,paniatno ili nie paniatno
kanapka z kiełbasą
kanapka z kiełbasą 10.06.2019, 00:09
Nie bierz po prostu wszystkiego do siebie.
Heil Donald
Heil Donald 09.06.2019, 15:28
Józefie . nie chwal się sukcesami , bo Mieczysław Burmiszcz , załatwi was jak SPORT w Gryfinie .
ja
ja 10.06.2019, 08:50
albo jak gryfińskie stowarzyszenia
albo gorzej
albo gorzej 09.06.2019, 19:14
Albo róże na cmentarzu radzieckim
michał
michał 09.06.2019, 09:47
Gratulacje!
Gold
Gold 09.06.2019, 09:43
I to jest skarb Gryfina!

Pozostałe