Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Kiedy wezmą się za wykaszanie poboczy? - pyta czytelnik igryfino

  • 10.06.2019, 20:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kiedy wezmą się za wykaszanie poboczy? - pyta czytelnik igryfino
- Proszę o wyjaśnienie sprawy dotyczącej bieżącego utrzymania dróg. Są zaniedbane. Głównie chodzi o koszenie poboczy i przycinanie krzaków przy drodze nr 121 oraz innych w gminie Banie - napisał do nas czytelnik. Na nasze zapytanie odpowiedzieli naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami w Gryfinie Arkadiusz Durma oraz inspektor Mieczysław Szydełko z Urzędu Gminy w Baniach.

- Droga 121 jest drogą wojewódzką i podlega pod RDW Chojna. W dniu 5 czerwca wykonałem telefon w tej sprawie do kierownika RDW Chojna. W odpowiedzi zostałem powiadomiony, że wykaszanie poboczy na drogach wojewódzkich w gminie Banie rozpocznie się, jak zostaną wykoszone drogi wojewódzkie w gminie Gryfino - informuje nas inspektor Mieczysław Szydełko z Urzędu Gminy w Baniach.

Na temat dróg powiatowych otrzymaliśmy odpowiedź ze Starostwa w Gryfinie.

- Koszenie poboczy w gminie Banie rozpoczęło się w ubiegłym tygodniu - informuje Arkadiusz Durma, naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami w Gryfinie.

.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wój.
wój. 15.06.2019, 22:18
Ta droga to jakiś skandal - oprócz tego że jest strasznie krzywa, to w dodatku jest pełno dziur których nikt nie łata. Zimą nikt nie sypał soli mimo że jest gołoledź i dużo samochodów i autobusów leżało po rowach. Cud że nikt nie zginął. Dziury takie że przy prędkości 90 km/h można uszkodzić zawieszenie i koła. I do tego uszkodzone od dwóch lat prawie wszystkie barierki energochłonne które są śmiertelnym zagrożeniem.
Dla mnie to jest za gorąco na machanie kosą
Dla mnie to jest za gorąco na machanie kosą 11.06.2019, 18:04
Zamiast tracić czas na wypisywanie bzdur , mogli byście sami trochę pokosić !
Wieśniaki siedzą bez celu na tych podwórkach a mieszczuchy łażą tylko i zaglądają co kto robi.
Ja
Ja 11.06.2019, 14:22
Wyjazd z dzialek w kierunku na Weltyn trawa po pas brak widocznosci czy musi dojsc do wypadku zeby ktos pomyslal
Babok
Babok 11.06.2019, 08:03
no to skandal , trawy wysokie po pachy nic nie widać szczególnie wyjeżdżając z Krasińskiego w Wojska Polskiego , a oni teraz sadzą kwiatki , co za wiocha to Gryfino , zaniedbane coraz bardziej , ojjjjjjjjjjjjj
pytam
pytam 11.06.2019, 08:02
Może najwyższy czas zmienić kierownika od koszenia dróg Wojewódzkich!!!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 11.06.2019, 06:25
Tu co roku jest ten sam problem. Trawy tak wysokie, ze strach włączyć się do ruchu z podporządkowanej. Ulicy nie widać. Jak to jest, ze w calym powiecie wszystko ladnie powykaszane, a w Baniach jak zwykle mają na wszystko czas?
Ale o co chodzi ?
Ale o co chodzi ? 11.06.2019, 01:53
Tak jak w zeszłym roku. Czyli w sierpniu.
RDW bierze pieniądze ?
RDW bierze pieniądze ? 11.06.2019, 00:17
W Moryniu nie widać słupków ?
A na drodze z Bani do Gryfina nie widać rozpędzonej ciężarówki taka trawa !
Samochody ciężarowe za pierd, a lają , kierowcy wszyscy telefon przy uchu a ja próbuje wjechać na 121.
Jak ?
Kto płaci RDW Chojna za koszenie trawy w Gminie Banie ?


kosiarz
kosiarz 10.06.2019, 23:07
A co z gminą Moryń, słupków drogowych nie widać. Czyżby kierownik nie dawał sobie rady. i nie znał pory roku. Teraz zbliża się lato.
Kamil
Kamil 10.06.2019, 21:54
Nie trzeba kosić. Knagulec zje wszystko. Najbardziej Knagulcowi smakuje trawa, koniczyna i gotowany szczaw
MS
MS 10.06.2019, 21:37
A alergicy cierpią panie Sawaryn.
Anemicy
Anemicy 10.06.2019, 21:47
to cierpio
pomor
pomor 10.06.2019, 21:25
trawa po pas na pomorskiej niech tylko wyschnie to jakiś palant podpali
a w p i z d u
a w p i z d u 11.06.2019, 00:01
a w piz d u podpalić !
Krasińskiego
Krasińskiego 10.06.2019, 21:11
H.K. i W.P.

Pozostałe