Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

W żłobku nie używają klimatyzacji, chociaż ją mają - skarży się ojciec dziecka

  • 11.06.2019, 22:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W żłobku nie używają klimatyzacji, chociaż ją mają - skarży się ojciec dziecka
-Dziś odebrałem syna ze żłobka i był cały spocony. Okazało się, że w pomieszczeniach jest strasznie gorąco – skarży się ojciec dziecka na warunki panujące w żłobku w Gryfinie.

Na dachu żłobka widać, że klimatyzacja jednak powinna być.

-Dowiedziałem się, że klimatyzacja w obiekcie jest, ale dyrekcja jej prostu nie włącza – mówi rozgoryczony tata.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (106)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do trójcy
do trójcy 13.06.2019, 11:58
A nauczył was ktoś czytać ze zrozumieniem czy tylko po łebkach ??
proste pytanie
proste pytanie 13.06.2019, 11:04
Jak rozwiążecie problem przegrzanych pomieszczeń panie Nikitiński?
Mąż stanu
Mąż stanu 15.06.2019, 07:48
Będziemy dogłębnie analizować ... do grudnia
Kran
Kran 13.06.2019, 11:54
Może rotacja?
propozycja rotacji
propozycja rotacji 13.06.2019, 13:14
Dzieci do gabinetów burmistrzów, burmistrze do pomieszczeń dla żłobka.
good idee
good idee 13.06.2019, 15:09
I tak Sawaryn ze swojego rzadko korzysta.
hmm...
hmm... 13.06.2019, 18:47
za to w drugim mogą zaśmierdnąć, jak rodzice w domu nie palą...
Inny ojciec dziecka
Inny ojciec dziecka 13.06.2019, 10:23
W żłobku nie ma klimatyzacji. W żłobku jest wentylacja i jest uruchomiona. To co widzi na dachu "ojciec dziecka", to centrala wentylacyjna wymuszająca wymianę powietrza w pomieszczeniach. Przez to nie ma potrzeby wywoływania przeciągów, ponieważ powietrze jest wymienianie w każdym pomieszczeniu zgodnie z przepisami 2 razy na godzinę. Klimatyzacja nie jest zdrowa dla tak małych dzieci, ponieważ ubocznym efektem schładzania powietrza jest wykraplanie wilgoci w nim zawartej (dlatego właśnie pod autem z włączoną klimą cieknie woda). Zjawisko to powoduje, że schłodzone powietrze jest osuszone. Wilgotność takiego powietrza jest znacznie poniżej optymalnych dla ludzi 55%. Takie powietrze skutecznie wysusza skórę, oczy i co najgorsze śluzówki nosa, co powoduje o wiele szybsze łapanie infekcji. O ile wsadzenie dziecka do auta z klimą na 15 minut nie zrobi mu krzywdy, o tyle przebywanie w takiej atmosferze przez 22 dni w miesiącu 8h dziennie może być naprawdę szkodliwe. Myślę również że 95% rodziców po przywiezieniu dziecka do domu nie włącza klimy, z tej prostej przyczyny, że jej nie ma.
Za co są faktury ?
Za co są faktury ? 13.06.2019, 18:23
A klimatyzatory ukradli ?
proste pytanie
proste pytanie 13.06.2019, 14:59
Proste pytanie - jaka temperatura panuje w środku żłobka przy dużym nasłonecznieniu i temperaturze ponad 30 stopni w cieniu na zewnątrz?
Nie porównuj mieszkania z takim parterowym pawilonem.
No chyba że tam temperatura jest poniżej 25 stopni w takie dni jak były w tym tygodniu?
Mama
Mama 13.06.2019, 18:24
wczoraj było 37 stopni
~
~ 13.06.2019, 15:07
O dwa, trzy stopnie niższa niż na zewnątrz w cieniu
szkoda słów
szkoda słów 13.06.2019, 16:06
30 stopni w sali - samo zdrowie dla maluchów...
A tu pitolą urzędasy że "nie wolno schłodzić pomieszczeń".
Jakoś w gabinetach burmistrzów nie mają 30 stopni?
do szkoda słów
do szkoda słów 14.06.2019, 08:26
Hahaha widzieliśmy Sawaryna spoconego z mapami na koszuli i oblepionymi spodniami, nie chcecie tego oglądać widok do zarzygania feeee
a w szpitalach i w innych krajach mają.... Przypadek?
a w szpitalach i w innych krajach mają.... Przypadek? 13.06.2019, 13:16
srutu tutu - lepiej w blaszaku trzymać niemowlaki w upale...
Zbudować żłobek 3 lata temu bez klimatyzacji - bo nie potrafią jej uruchomić i prawidłowo używać?
pacjent
pacjent 13.06.2019, 14:23
Wnioskuję że nigdy w szpitalu nie byłeś.
o którym mówisz?
o którym mówisz? 13.06.2019, 14:35
Nie nazywaj gryfińskiego budynku szpitalem. Zobacz nowe skrzydła szpitali w Szczecinie. Ludzie się tam nie smażą.
Ale dla ciebie standardy widać wyznaczono 50 lat temu i mają trwać...
pacjent
pacjent 13.06.2019, 14:38
Czyli nie byłeś...
o którym mówisz?
o którym mówisz? 13.06.2019, 14:43
o którym szpitalu mówisz pacjencie? Który stawiasz za wzór?
pacjent
pacjent 13.06.2019, 14:47
To Ty stawiasz jakiś szpital z klimatyzacją za wzór, a ja Ci piszę że w szpitalach nie ma klimatyzacji. Czego obracasz kota ogonem???
Doktor Oliboli
Doktor Oliboli 13.06.2019, 18:29
W szpitalu MSW w Warszawie jest klimatyzacja podobnie jak w szpitalu MON. Tyle, że nie jest scentralizowana. Kolano Jarka nie może się pocić. Klima jest też we wszystkich inkubatorach i pomieszczeniach wyjałowionych
normalność jest im obca...
normalność jest im obca... 13.06.2019, 18:50
na większości w miarę cywilizowanych intensywnych terapiach, salach operacyjnych itp również...
proste pytanie
proste pytanie 13.06.2019, 15:03
proste pytanie - wymień szpital wybudowany w ostatnich kilku latach bez klimatyzacji.
Nie porównuj przedwojennych budynków z nowo budowanymi...
o którym mówisz?
o którym mówisz? 13.06.2019, 14:53
jak nie byłeś w żadnym nowoczesnym - to sobie wygogluj. "klimatyzowany szpital"
I nie p.rz nie na temat!
Żłobek w blaszaku? Jaka tam temperatura w środku jest przy dużym upale?
Prawie jak w aucie na postoju.
Prawie jak w aucie na postoju. 13.06.2019, 18:30
45 do 60.
pacjent
pacjent 13.06.2019, 15:05
Nie na temat? A co jest na temat? Jeśli chcesz mi wskazać szpital z klimatyzacją o którym piszesz to wskaż. Czemu nazywasz żłobek z którego jest zadowolona 99% rodziców blaszakiem? Pewnie nawet tam nie byłeś, podobnie jak w tym klimatyzowanym szpitalu. Piszesz coś żeby pisać - bo możesz.
o którym mówisz?????
o którym mówisz????? 13.06.2019, 15:12
Pacjencie - proszę podaj źródło owych "99% zadowolonych rodziców"?
Ankieta była IMIENNA JAK W PUK?
Ale i tak podaj - KIEDY BYŁA ROBIONA I ILE OSÓB SIĘ WYPOWIADAŁO, ŻE 99% JEST ZACHWYCONYCH?
No i podaj nowo budowany szpital BEZ klimatyzacji?

Byłeś w takim?
Skoro ty twierdzisz, że NIE MA KLIMATYZACJI W NOWYCH SZPITALACH - podaj w których byłeś!

Rzucasz 99% zadowolonych - jak w Korei - bez żadnych PODSTAW - a innym wpierasz, że klimatyzacji nie ma w nowych szpitalach, żłobkach czy przedszkolach?
pacjent
pacjent 13.06.2019, 15:25
Wiem to stąd, że ze Żłobka korzysta ponad 100 dzieci. Ja swojego nie mogę zapisać bo nie ma wolnych miejsc. Gdyby ktoś zrezygnował, to mógłbym zapisać swoje. Nikt nie rezygnuje, więc ta ponad setka rodzin jest zadowolona, bo korzysta nadal. Chyba nie chcesz powiedzieć, że ktoś płaci za Żłobek i jest z niego niezadowolony??? Przecież nie ma przymusu korzystania ze Żłobka.
Logika czerepacha – ze szkół też 100% rodziców zadowolonych? Przecież…
Logika czerepacha – ze szkół też 100% rodziców zadowolonych? Przecież „nie ma przymusu do konkretnej oddać”? 13.06.2019, 15:43
W ten sposób to 100 procent pasażerów „jedynki” jest zadowolonych – przecież nikt ich na siłę do autobusów nie wpycha...

NO I Z BURMISTRZÓW JEST "ZADOWOLONYCH 100% - PRZECIEŻ "NIE MA PRZYMUSU MIESZKANIA W GRYFINIE" - taki świat jest fajny, prawda czerepach?

Przy okazji SKORO NIE MASZ DZIECKA W ŻŁOBKU - SKĄD WIESZ, JAK JEST NA SALACH DLA DZIECI? BYŁEŚ TAM?

RODZICE INNYCH DZIECI WIEDZIELI, ŻE SIĘ OBCY FACET PLĄCZE MIĘDZY ICH DZIEĆMI?


pacjent Dzisiaj, 15:25 Wiem to stąd, że ze Żłobka korzysta ponad 100 dzieci. Ja swojego nie mogę zapisać bo nie ma wolnych miejsc. Gdyby ktoś zrezygnował, to mógłbym zapisać swoje. Nikt nie rezygnuje, więc ta ponad setka rodzin jest zadowolona, bo korzysta nadal. Chyba nie chcesz powiedzieć, że ktoś płaci za Żłobek i jest z niego niezadowolony??? Przecież nie ma przymusu korzystania ze Żłobka.
~
~ 13.06.2019, 15:53
"ze szkół też 100% rodziców zadowolonych? Przecież „nie ma przymusu do konkretnej oddać”.
Jak wiesz jest przymus szkolny. Jak wiesz nie ma przymusu żłobkowego. A może nie wiesz, że stawiasz tu znak równości dzbanie?
"przymus żłobkowy" - A CO KURNA GMINA DLA FANABERII ŻŁOBEK POSTAWIŁA?…
"przymus żłobkowy" - A CO KURNA GMINA DLA FANABERII ŻŁOBEK POSTAWIŁA? 13.06.2019, 16:03
"DZBANIE" czerepachu - jak jesteś niezadowolony ze szkoły możesz przenieść do innej - ze żłobka "100% zadowolonych" - bo "PRZECIEZ NIE MUSZA ODDAĆ DZIECKA"?

A co - opłacisz mi (i innym rodzicom) ZUS, NFZ i utrzymanie?

Wtedy będziesz pitolił o "przymusie żłobkowym"...
pacjent
pacjent 13.06.2019, 15:50
Mam w Żłobku starsze dziecko. Młodsze czeka na przyjęcie do Żłobka. A Ty byłeś tam? Zaraz się okaże że Cię ktoś biedaku zmusił do zapisania dziecka do Żłobka! :D :D
"W ten sposób to 100 procent pasażerów „jedynki” jest zadowolonych – przecież nikt ich na siłę do autobusów nie wpycha..." - dokładnie tak. Możesz korzystać z dowolnego środka transportu, a wybierasz ten który Ci najbardziej odpowiada.
"100 % zadowolonych pasażerów zwały" - BUCHACHACHACHA!
"100 % zadowolonych pasażerów zwały" - BUCHACHACHACHA! 13.06.2019, 15:57
do żłobka zazwyczaj ZMUSZA sytuacja żeby oddawać. Mało kto CHCE oddawać, jeśli ma szansę zostawić z rodzicami czy dziadkami.
Poza tym - kręcisz. Najpierw piszesz, że nie możesz zapisać, potem że "zapisałeś a drugie czeka".
Okaże sie jeszcze że trzecie już skończyło...

A z tym 100 procentowym zadowoleniem pasażerów zwały to POJECHAŁEŚ CZEREPACH...
hmmm...
hmmm... 13.06.2019, 18:53
"wszyscy pasażerowie jedynki są zadowoleni, bo "idiota by jechał niezadowolony" - Sawaryn dlatego ma gdzieś poprawę jakości autobusów?
~
~ 13.06.2019, 16:19
Co Cię zmusza? Jaka sytuacja??? Tak samo jak do innej szkoły to możesz oddać do innego żłobka. Jest prywatny w Gryfinie. Możesz wynająć opiekunkę.

Jeśli jeździsz "jedynką", a nie chcesz nią jeździć, to jesteś po prostu idiotą - tego inaczej nie da się nazwać. Może być ewentualnie taka sytuacja że Cię na coś nie stać. Ale jak Cię na coś nie stać, to też powinieneś zrozumieć że tego nie kupujesz, a nie narzekasz, że to na co się stać nie spełnia Twoich oczekiwań.
Także masz do wyboru taki Żłobek jak jest, w takiej cenie jak jest. A chciałbyś mieć Żłobek z klimatyzacją, basenem, nie wiem czym tam jeszcze i pewnie za darmo? Ot ekonom się znalazł od siedmiu boleści, co to musi jedynką jeździć bo go nie stać na nic innego.
pogarda milionera
pogarda milionera 13.06.2019, 17:12
ty piep.rzony milionerze sawaryński - pogarda dla biedniejszych od ciebie?
"masz chamie ochłap - albo zapłać za prywatny żłobek z klimatyzacją" "nie stać cię na nic więcej niż jedynkę, jesteś nikim"?
dopisek
dopisek 13.06.2019, 17:22
Nic mnie tak nie irytuje jak pogarda bogaczy i nazywanie pasażerów autobusu "idiotami i niedojdami"!
Znaleźli się "byznesmemi" - co żłobek z klimatyzacją uznają za luksus niegodny "biedoty"...
"jak jeździsz jedynką a NIE CHCESZ - jesteś idiotą" - no no…
"jak jeździsz jedynką a NIE CHCESZ - jesteś idiotą" - no no czerepach... 13.06.2019, 16:57
Jest część patoli, co oddaje dzieci do żłobka żeby sobie pójść na ploty czy do kosmetyczki.
Ale uwierz - większość MUSI oddać dzieci do żłobka bo MUSI pracować. I nie ma babć czy dziadków chętnych i zdolnych do opieki.
Dotarło?

Co do "zwały" - nie chcę. I ja nie muszę. Ale inni NIE CHCĄ - ALE MUSZĄ, BO NIE MAJĄ WYBORU. Idiotą jesteś ty, tłumacząc, że jest 100 procent mieszkańców zadowolonych, bo "inni się by wyprowadzili z gminy"...

~ Dzisiaj, 16:19

Jeśli jeździsz "jedynką", a nie chcesz nią jeździć, to jesteś po prostu idiotą
Miś
Miś 13.06.2019, 15:18
che che - "99% rodziców jest zadowolonych ze żłobka" - "słuszną linię przyjęła nasza władza"

pacjent Dzisiaj, 15:05 Czemu nazywasz żłobek z którego jest zadowolona 99% rodziców
do niekumatego
do niekumatego 13.06.2019, 11:05
A ty Paweł w ogóle rozumiesz w czym jest problem?
proste pytanie
proste pytanie 13.06.2019, 15:06
Klasyczna metoda - czepią się szpitala albo "Republiki Weimarskiej"(!) żeby odwrócić uwagę od temperatury wewnątrz żłobka!


Prawdziwy Wczoraj, 20:53 Wiec idźmy dalej ... czym w takim układzie był ustrój Republiki Weimarskiej?

Napoleonie -wróć do historii:) Wczoraj, 22:00
Zagotowany rodzic z dzieckiem
Zagotowany rodzic z dzieckiem 13.06.2019, 00:03
Pani dyrektor Bara, moze niech sie wypowie w temacie oficjalnie.
Goraco w złobku i na tym forum!!
po prostu
po prostu 13.06.2019, 11:51
Ale po co? Tam nie ma klimatyzacji KROPKA
srutu tutu
srutu tutu 13.06.2019, 13:17
tercet nie zadekretował upałów. Upały są w opozycji do tercetu...
taka gmina Sawaryna...
taka gmina Sawaryna... 12.06.2019, 22:03
Teraz prymityw będzie wmawiał, że pozbawienie dzieci w żłobku klimatyzacji to "dla dobra i zdrowia"?
Argumentacja doprawdy powala!
Kiedyś - nie było żłobków.
Nie było kanalizacji.
Nie było bieżącej wody w kranach.
Nie było pieluch jednorazowych.

Czy w takim kierunku zmierza gmina Sawaryna?

W XXI wieku w nowo wybudowanym żłobku nie ma klimatyzacji?
Buła
Buła 12.06.2019, 20:51
Jak dziecko będzie miało katar lub zapalenie krtani to rodzice będą narzekali na włączoną klimę. Niektórzy rodzice mają poważnie poderwany dekiel na punkcie dziecka w żłobku. Przeważnie nowobogaccy lub siermięgi mający wszystko dzięki rodzicom i teściom. Od razu po opuszczeniu żłobka mierzył temperaturę ciała dzban gliniany żeby tylko znaleść powód do narzekania i dokopania komuś. Żałosne cioty pokolenie LGBT.
taka gmina Sawaryna
taka gmina Sawaryna 12.06.2019, 22:06
Wyobraź sobie "dzbanie gliniany", że rodzice dziecku mierzą temperaturę z innych powodów niż "narzekanie i dokopanie komuś"!
A temperaturę naprawdę łatwo zmierzyć...
mama żłobkowicza
mama żłobkowicza 12.06.2019, 21:00
temperature mierzyla pielegniarka w zlobku, a rodzic żalosna ciota pokolenie LGBT zwalnial sie z pracy by dziecko szybciej ze żłobka odebrac. Żałosna merytoryka, pozdrawiam.
Rodzic
Rodzic 12.06.2019, 21:12
Z tego co mi wiadomo w naszym żłobku od ponad miesiąca nie ma żadnej pielęgniarki ,a my rodzice płacimy za wysoki standard i profesjonalna opiekę . Żłobek bez pielęgniarki nie powinien istnieć .
Buła
Buła 12.06.2019, 21:37
Powyżej mama dziecka napisała, że temperaturę mierzyła pielęgniarka. Ty twierdzisz na podstawie plotek, że od miesiąca nie ma pielęgniarki. Coś tu nie gra plotkarze gryfińskie. Tak w ogóle zastanawiam się gdzie przebywacie ze swoimi dziećmi po odebraniu ze żłobka? Na pewno jest to schłodzone klimatyzacją mieszkanie a nad dzieckiem czuwa pielęgniarka.
taka gmina Sawaryna
taka gmina Sawaryna 12.06.2019, 22:08
Plotkarzu gryfiński - to jest w żłobku pielęgniarka? Czy trzeba być pielęgniarką żeby zmierzyć temperaturę?
A wsadź sobie dziecko do blaszanego garażu - potem się zastanawiaj, czy w mieszkaniu ma chłodniej...
Ojciec
Ojciec 12.06.2019, 21:46
Niestety to nie są plotki, a mamie pewnie wmówiono ,ze robiła to pielęgniarka.
Dyl
Dyl 12.06.2019, 18:59
Rodzice ubierają dzieci jak w zimie a potem dziwią się , że są spocone.
Też chodziłem do przedszkola i nie było żadnej klimatyzacji. Poza tym , klimatryzacja może być przyczyną wielu chorób oraz zabójcza dla alergików.
mama żłobkowicza
mama żłobkowicza 12.06.2019, 20:47
dzieci na sali chodzą w samych pampersach albo koszulkach, poza tym wybudowany żłobek to zwykły blaszak.. To tak jakby zamknac sie w samochodzie na pełnym słońcu z jednym otwartym oknem. Dzieciaki dostają gorączki z przegrzania bo jest brak nożliwości zrobienia przeciągu.. Klimatyzacja musi byc dobrze konserwowana, filtry wymieniane i jest zbawieniem w taka pogode. Na zachodzie to norma, a u nas burżuazja? Bez przesady, żłobek choć miejski kosztuje naprawde niemałe pieniądze..
a twój pradziadek do wychodka na podwórko chodził...
a twój pradziadek do wychodka na podwórko chodził... 12.06.2019, 20:09
I sr...łeś w tetrowe pieluchy, które potem ręcznie matka prała. Człowieku jest XXI wiek! Klimatyzacja to norma w nowo budowanych budynkach publicznych!
A choroby biorą się nie z klimatyzacji, tylko z głupoty obsługującego!
88
88 13.06.2019, 11:12
Mój pradziadek do wychodka, a twój w krzaki. Ty waliłeś w pampersy, dlatego nie ma sensu dyskutować z małolatem. Klimatyzacja nie jest żadną normą w nowo budowanych obiektach
załóż tetrową pieluszkę - też nie ma 'normy"?
załóż tetrową pieluszkę - też nie ma 'normy"? 13.06.2019, 13:20
w NORMALNYCH obiektach użyteczności publicznej myślą o tym budując.
Stare ciołki nadal sr... po krzakach - bo ich dziadki też tak sr...li...
Alergik
Alergik 12.06.2019, 19:13
Dla mnie alergika, w te upały bez klimatyzacji wyżyć się nie da!
Rozważne używanie klimatyzacji ni jak się ma z zabójczymi przeciągami
i na oścież pootwieranymi oknami,
które wtłaczają do pomieszczeń nagrzane powietrze z pola.
88
88 13.06.2019, 12:20
he,he ,wątpię aby ktoś tu skumał o jakie 'pole' ci chodzi.
U mnie na polu gorąc jak diabli.
http://meteo.kdwd.webd.pl/inde…
agat
agat 12.06.2019, 20:53
Pole to ty masz ale 2 ha w Pacholętach za rondem.
aa
aa 12.06.2019, 20:05
Dla mnie alergika,chyba alkoholika bu ha ah aha h
ja
ja 12.06.2019, 18:53
jak będzie gorąco w budynku będzie skrócony żłobek albo odwołane zajęcia :D
jakie wicki, taka robota
jakie wicki, taka robota 12.06.2019, 18:03
Paranoja! Nie wiem, co jest większym objawem debilizmu – wybudowanie żłobka 3 lata temu bez klimatyzacji, czy odbiór wadliwej niedziałającej?
Inspektor nadzoru
Inspektor nadzoru 13.06.2019, 10:58
Największym objawem debilizmu, jest bazowanie na plotkach i na tej podstawie pisanie o czymś, o czym się nie ma bladego pojęcia.
srutu tutu - masz pojęcie? Odpowiesz?
srutu tutu - masz pojęcie? Odpowiesz? 13.06.2019, 13:22
srutu tutu - wybudować blaszak bez możliwości schłodzenia pomieszczen - jaka tam temperatura panuje gdy na zewnątrz pełne słońce i 30 w cieniu?
Prawdziwy
Prawdziwy 12.06.2019, 16:09
Czy wnikliwość dziennikarska nie powinna zbadać sprawy czy klimatyzacja w budynku jest czy jej nie ma? Czy poprostu pisze wszystko co każdy zgłosi? Czy jeżeli ktoś napisałby do redakcji że do Gryfina przyjeżdża Madonna to też odrazu redakcja zamieściła by to na portalu? Czy poprostu szuka sie taniej nieprawdziwej sensacji?
TO TAM NIE MA KLIMATYZACJI???
TO TAM NIE MA KLIMATYZACJI??? 12.06.2019, 16:23
Bo to jest sensacja - niezależnie czy jakiś idiota postawił żłobek 3 lata temu bez klimatyzacji czy zapłacił za klimatyzację i jej nie uruchomił...
Prawdziwy
Prawdziwy 12.06.2019, 17:21
Jaki portal taka sensacja. No to jak z tą Madonną? Przyjeżdża czy nie?
jakie wicki, taka robota
jakie wicki, taka robota 12.06.2019, 18:02
Madonna? W kazdym kościele jest.
A co z klimatyzacją w żłobku?
Tercet założył wadliwą, czy zapomniał założyć, jak budował?
Prawdziwy
Prawdziwy 12.06.2019, 18:18
Widać jak łatwo można obnażyć brak kompetencji dziennikarskiej.
do kompetentnego
do kompetentnego 12.06.2019, 18:30
Ale tu nie chodzi o dziennikarstwo Milera i Nikitińskiego, tylko o ich robotę w gminie - co do kompetencji to prawda.
Jak jest z tą klimatyzacją?
Jest i nie działa?
Czy nie ma, bo nie pomyśleli?

Przeczytaj ostatnie zdanie tekstu. Potem się zastanów, czemu nie przeczytałeś wcześniej...
Prawdziwy
Prawdziwy 12.06.2019, 19:02
A co znaczy robota w gminie? Na czym polega dobra robota a na czym zła? Czy to że mamy żłobek to dobra robota czy zła? Czy tzw dobrą robotę oceniają ludzie podczas wyborów czy nie?
do niewiedzącego
do niewiedzącego 12.06.2019, 20:12
Żaden z wicków nie wie, co to „dobra robota a co zła”. I co to żłobek w upał bez klimatyzacji...
A co do wyborów – Hitlera wybrano tak samo demokratycznie – „to dobrze, czy źle”?
Prawdziwy
Prawdziwy 12.06.2019, 20:53
Wiec idźmy dalej ... czym w takim układzie był ustrój Republiki Weimarskiej?
Napoleonie -wróć do historii:)
Napoleonie -wróć do historii:) 12.06.2019, 22:00
Za Napoleona nie było klimatyzacji – to wystarczający powód do pozbawienia dzieci w żłobku tego „luksusu”...
Prawdziwy
Prawdziwy 12.06.2019, 22:08
Ciekawy zestaw Idoli, Hitler i Napoleon. Juz nie moge doczekać sie kolejnych. Widzę że nawet sprzątaczki nie będą miały co tu robić bo nieźle redakcje pozamiatałem.
co ma "Republika Weimarska" do braku klimatyzacji w gminnym…
co ma "Republika Weimarska" do braku klimatyzacji w gminnym żłobku? 12.06.2019, 22:33
Mniemanie o sobie jak Napoleon - ale żeby Hitler też był twoim idolem?

Ulice pozamiataj wicku!
Lepszy będzie z ciebie pożytek...
Pisiorkowg żłobek
Pisiorkowg żłobek 12.06.2019, 13:50
Co za ciemnogród. Tam pewnie też nie szczepią. A w szkołach sekretarka i dyrektorki przy telefonach i proszą rodziców o zabranie omdlałych dzieci.
Sylwia
Sylwia 12.06.2019, 13:01
Będzie klimatyzacja to zaraz rodzice będą mówić że dzieci chore 😂
to nie urządzenie jest winne!
to nie urządzenie jest winne! 12.06.2019, 14:56
A atesty na filtry są, czy przy odbiorze tercet zapomniał?
!
! 12.06.2019, 10:35
NApletek on zabronił.
linia zachowana
linia zachowana 12.06.2019, 10:24
Kazali oszczedzać, wiec oszczędzają.
Gość
Gość 12.06.2019, 08:59
Jest gorąco to fakt moja mała zalana potem włosy mokre jak po kąpieli można klime ustawić o kilka stopni niżej niż temperatura na dworze i będzie ok nikt nie mówi żeby od razu lodówkę zrobić płacimy za żłobek duże pieniądze to od czasu do czasu klime niech załącza
angielska klima?
angielska klima? 12.06.2019, 09:09
o ile działa. Może był odbiór klimatyzatorów, tylko są niewłaściwe dla żłobka?
Taki "angielski klimatyzator" - droga przetarta panowie z tercetu, wiecie co robić, jak się okazuje, że coś co miało działać, nie działa....

Może nie zainwestowano w filtry?
oszczędna
oszczędna 12.06.2019, 08:55
Nikitiński musi odejść!!!
Konsal
Konsal 12.06.2019, 06:06
Jeżeli żłobek ma to powinien ją używać. Chyba że pani dyrektor ma wyłączność na klime.
M
M 12.06.2019, 06:01
Dzieci w szkołach i innych przedszkolach też nie mają klimatyzacji i każdy musi sobie radzić i wydaje mi się, że klimatyzacja dla tak małych dzieci wcale nie jest zdrowa, na dworze jest 30 st, a duza różnica temperatur raczej nie jest dobra dla dzieci, a później "dlaczego moje dziecko ciągle choruje?"
T
T 12.06.2019, 20:53
dziecie innych szkolch i przedszkolch siedza w murowanym budynku, a nie w hangarze z blachy.. To są naprawde małe dzieci siedzące po kilka godzin w ukropie, na sali ponad 30stopni... Nie rozumiem jak można ciągle zbywac problem na zasadzie „inni tez” oraz „w lato jest gorąco”, klimatyzacja w żłobku jest, ale według dyrekcji nie działa.. Chyba trzeba bardziej myslec dlaczego postawili blachy z niedziałającą klimą i umywają ręce, dla dzieci, a nie tłumaczyc ciągle wszystko po prostu upałem.
naprawdę?
naprawdę? 12.06.2019, 09:11
ciekawe podejście - a jak gdzieś mają wychodki na podwórku to każesz zlikwidować toalety w budynkach?
Jak jest klimatyzacja, to ma działać!
Po to wydawano na nią pieniądze!!!
"inni nie mają, to tutaj nie mozna włączyć" - ech...
"inni nie mają, to tutaj nie mozna włączyć" - ech... 12.06.2019, 07:39
To na cholerę zakładać? Sobie w samochodzie wyłącz i siedź w puszce gorącej.
Co na to IQ80 ?
Co na to IQ80 ? 12.06.2019, 02:08
Zapłacone a ich nie ma. Ciekawe ?
!
! 12.06.2019, 01:12
Ni umimy załączyć. I Tomaszek nas nie lubi i nie wysyła na kursy.
dojna gmina
dojna gmina 12.06.2019, 04:37
A za pieniądze gminy sam jeździ na szkolenia? Swoją drogą czy te klimatyzatory są wadliwe i nieodpowiednie dla żłobka?
Ktoś to odebrał???

Pozostałe