Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Zmiany w programie Rodzina 500+

  • 17.06.2019, 10:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmiany w programie Rodzina 500+ igryfino (arch.) Marek Subocz w Moryniu.
W środę odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Kazimierza Kuberskiego, podsekretarza stanu w MRPiPS oraz Marka Subocza, wicewojewody zachodniopomorskiego. Mają zostać zaprezentowane zmiany w programie Rodzina 500+.

Podczas spotkania z mediami podsumowany zostanie stan przygotowań samorządów do realizacji programu „Rodzina 500+” w nowej odsłonie, przedstawimy działania podjęte przez resort rodziny w celu przygotowania samorządów do obsługi programu. Wiceminister opowie też o zmianach, które wejdą w życie już 1 lipca.

Konferencja rozpocznie się w ZUW w środę, 19 czerwca w Sali Owalnej ZUW.

Piotr Pieleszek

Centrum Prasowe Wojewody

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Konfederacja wolnego rynku
Konfederacja wolnego rynku 17.06.2019, 18:26
Takie socjalistyczne kupowanie spokoju i POparcia społecznego to zwykłe bolszewickie okradanie tych co pracują i płacą POdatki
Pogromca Lemingow
Pogromca Lemingow 17.06.2019, 17:12
A Lemingi dalej swoje że 500+ złe itp. W Niemczech i innych państwach od kilkudziesięciu lat jest wypłacanych social. I tam można ale w Polsce wyborca PO i Nowosmiesznych i Wiosenny mówi nie!!!!
Lepiej niech będzie islamista+, lesbijka i gey + i ośmiornica + itp.
Lemingi ogarnijcie się!!!
Jak wam niepasuje to wykaz zagranicę a tam napewno patologia nie ma?.

Ja
Ja 17.06.2019, 17:54
Lepiej być gejem , lesbijka niż nawiedzonym katolem cofającym się do średniowiecza. Weź się nierobie do pracy a nie liczysz na drapane.
Chłopak i dziewczyna
Chłopak i dziewczyna 18.06.2019, 16:22
Pytanie czy świat przetrwa jak by byli sami geye i lesbijki?
W naturze to choroba!
A u nas w ludzkim świecie?
Ewa
Ewa 18.06.2019, 18:06
Chora to jest nienawisc do takich ludzi
200+ na wnuczka
200+ na wnuczka 17.06.2019, 15:10
Nikotyński musi odejść!
popis parchy oszołomione paranoi i schizofreni ha ha ah
popis parchy oszołomione paranoi i schizofreni ha ha ah 17.06.2019, 15:00
ku rwa jak widzę te hipokryzje to śmieję sie do łez ha ha ah a gawiedz się cieszy jak to duzo debilom do szczescia nie trzeba meczyk piwko przynależnośc do jakiegoś tzw stowarzyszenia zainteresowań jeden interesuje się pedofilia jak rody panujace eyropy a drugi chce być rycerzem tych pedofili ha ha ah kazdy ma jakiś konik ha ha ah
gall amnomim
gall amnomim 17.06.2019, 14:49
To Jest Marian, mariana wszyscy znaja
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 17.06.2019, 14:41
a najzabawniejsze jest to ze saturn geye ze swiątyni moona bo nie sala są w czarnej dopie od 675 lat minus 3 ha ha ah https://youtu.be/h4j_PhyKH9g
rada
rada 17.06.2019, 14:58
Weź leki!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 17.06.2019, 16:07
nie masz zielonego pojecia o czym piszę i z czego sie nabijam ha ha ah jestes jednym z miliona debili w polinie tak że mi nie ublizaj ha ha ah imbecylu ha ha ah twój zindoktrynowany obraz rzeczywistości to papu praca dom kredyt i tak wkoło ha ha ah jak w kieracie ha ha ah koń pociągowy ha ha h sam weż leki ja tylko zioła te co natura dała ha ha ah
awruk
awruk 18.06.2019, 23:11
Nie wyzywaj innych ludzi od debili Szanuj siebie i innych To ich wybór że są jak konie pociągowe Twój wybór to zioło i wykopana w lesie ziemianka i tam zostań
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 17.06.2019, 14:35
ja czekam na pedał 500+ niech jarek cos ma a jak jak w art 32 konstytucji ha ha ah pis da pis da jarek to nie pis da ahah ah
88
88 17.06.2019, 13:58
Ten po lewej stronie na zdjeciu wyglada na kiecmana, on też dostaje 500+ ?
ja
ja 17.06.2019, 14:13
Jak może ma dzieci to chyba też:)
Janusz
Janusz 17.06.2019, 13:53
Wystarczyło by aby te 500+ można było odpisać od podatku wtedy problem sam by się rozwiązał, dostały by go osoby pracujące a nieroby z opieki były by zbędne jako pośrednik.
Odpis nie pomoże
Odpis nie pomoże 17.06.2019, 19:59
A co winne są dzieci z patologii. To przede wszystkim dla nich pieniądze.
ewa
ewa 17.06.2019, 14:02
Dobrze piszesz , tylko polityczne poparcie juz by takie nie było . A obecnie przecież chodzi o głosy . Nie ważne że w wiekszości patologia rodzi patologię , ze te dzieci tez będą nauczone tylko brać , liczy się chwila obecna i droga do koryta.
Fakt
Fakt 18.06.2019, 11:18
Całą kwotę np przy 3-4 dzieci,dostaliby tylko ci z dochodami grubo ponad 100 tys rocznie
Ha ha ha
Ha ha ha 17.06.2019, 14:46
Czyli twoim zdaniem droga Ewo patologia jest cala zachodnia europa,tam panstwo wspiera obywateli od wiekow,puknij sie w glowe zanim napiszesz nastepne brednie
ewa
ewa 17.06.2019, 15:38
Już widzę te dzieci pochodzące z rodzin alkoholików pracujące legalnie i płacące podatki. Życie szybko przeleci taki element na starość poleci do opieki i dostanie 650zl bo on ma chorobę alkoholowa i "mu" się należy . Nie napisałam że nie wspierać rodzin , oczywiście jeśli pracują to zachętą i wędka żeby nadal się starały , tu mowa o sytuacji kiedy to nieroby żyją dzięki dzieciom i naszym podatkom.
Patola
Patola 17.06.2019, 12:35
Po stanie wesołości i butelkach w knajpie widzę, że panowie już przepili 500+ swoich dzieci.
ewa
ewa 17.06.2019, 12:28
W małych miejscowościach opieka wie gdzie się pije i dzieci nic nie mają z tych pieniążków , powinni sami zaopatrywac dzieci w to czego potrzebują i kontrolowac czy troskliwi rodzice tego nie przepili .Tak powinna byc nowa odsłona .
Kl
Kl 17.06.2019, 13:38
Tam gdzie była patologia jeszcze się pogłębia już nawet tatusiowie nie garną się do pracy!!! Zrobić selekcję komu naprawdę się należy te 500plus!!!!Produkcja u niektórych rodzin idzie pełną parą jak kotki tylko biedne dzieci cierpią!!!!
ewa
ewa 17.06.2019, 13:57
W moim miasteczku Ch. jest rodzina z 5 dzieci , troskliwi rodzice od rana co dzień spacerują z najmłodszą pociechą oczywiście na "bani" .W normalnej rodzinie któryś z rodziców w ciągu dnia pracuje , oni nie muszą cieszą się beztroskim zyciem bo podatnicy na nich pracuję .Szlag człowieka trafia na taką polityke .

Pozostałe