Woda dla czworonoga ważna podczas upałów

  • 18.06.2019, 05:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Woda dla czworonoga ważna podczas upałów fot. TWS
Upał panujący od wielu dni dokucza również zwierzętom. Ludzie noszą w torbach i plecakach butelki z wodą. Bardzo rzadko ktoś pomyśli, że warto byłoby zatroszczyć się o żyjące obok nas zwierzaki i wynieść przed blok miskę z wodą dla psiaka, kota czy ptaków. Wody szukają również jeże, pojawiające się przy blokach.

Pojemnik z wodą zawsze można zauważyć na jednym z przyblokowych kwietników na ul. Niepodległości i przed sklepem zoologicznym w „przesmyku”. Pracownicy cukierenki przy ul. Chrobrego w Gryfinie także pomyśleli o czterołapach.

Słońce praży i wodę trzeba często zmieniać. 

Bardzo cieszy fakt, że nie wszyscy widzą tylko czubek swego nosa. Proszę Państwa, to tak niewiele postawić na skwerku przed blokiem miseczkę z wodą. Dla dzieci taki przykład to świetna lekcja empatii, odpowiedzialności i obowiązku. Żyjące obok nas zwierzęta nie poradzą sobie same. Pomóżmy im. Miska z wodą - to tak niewiele.

TWS

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GG
GG 18.06.2019, 11:17
A ty z miski nie pijesz więc nie musisz być.ha ha ha tu chodzi o zwierzaki a nie o kogoś tam .ha ha ha nie będziemy gumowac.
Biały Koń
Biały Koń 18.06.2019, 05:34
O 11.30 marszałek Geblewicz będzie rozstawiał miski na placu Barnima (ok 150 szt) i uzupełniał wodę w poidełkach dla gołębi. Zapraszamy wszystkich na pamiątkowe zdjęcia. Przyprowadź swojego pupila.

Pozostałe