Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Maciej Puzik nowym dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych

  • 18.06.2019, 14:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Maciej Puzik nowym dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
Już nie Joanna Mendrygał-Para będzie od nowego roku szkolnego dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gryfinie. Nowym dyrektorem od 1 września 2019 r. będzie Maciej Puzik, dotychczasowy wicedyrektor. Wygrał on konkurs na to stanowisko.

Ogłoszenie konkursu wynikało z konczącej się kadencji dotychczasowej dyrektor. Wcześniej starosta Wojciech Konarski nie informował o zmianach.

-Zarząd powiatu skrócił wcześniejsze ustalone terminy, poniewaz stwierdziliśmy, że bedzie to lepiej dla organizacji roku szkolnego - powiedział na sesji Wojciech Konarski, starosta powiatu gryfińskiego. 

Maciej Puzik jest też od nowej kadencji radnym w Radzie Miejskiej w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tak to widzę
tak to widzę 21.06.2019, 14:36
Maciek Puzik dyrektorem - to odpowiedni facet na odpowiednim stanowisku.
1
1 20.06.2019, 12:39
W sp1 też zmiana na stołku dyrektorki i cisza. Nikt niczego nie napisał na ten temat?
!
! 21.06.2019, 18:39
Bo ten Puzik to osoba kontrowersyjna.
czas najwyższy
czas najwyższy 21.06.2019, 14:37
To się na igryfino ucieszą bo to była wredna dyrektorka która się podliwałą władzom. Widać mydełko nie popłaca.
:)
:) 20.06.2019, 12:36
Nie dziwię się , że Pani Joanna " postanowiła nie zgłaszać tym razem swojej kandydatury". W sytuacji, gdy Pan Maciej "Obecnie, aktywnie udziela się na lokalnej scenie politycznej, budując swoje poparcie wokół obozu wicestarosty Ewy Dudar - liderki gryfińskiej Platformy Obywatelskiej" trudno mierzyć się z takim wyzwaniem. Pani Joannie życzę udanych wakacji.
memory
memory 21.06.2019, 20:47
A przez 2 kadencje to pani Joanna nie miała namaszczenia od starosty? Nie ośmieszaj się, widać Pani dyrektor ma inne plany na życie
taki"wybór"
taki"wybór" 21.06.2019, 21:34
Bo innych mieć nie może?
Para poszła w gwizdok
Para poszła w gwizdok 19.06.2019, 23:01
Konar wycina rodziny radnych Mnietka.
wojtek
wojtek 19.06.2019, 18:17
w trojce jeszcze gorzej,zaszczuwaja,strasza sadami rodzicow.jedna kobiete na tyle skutecznie zaszczuly ze wyladowala na macznej po probie samobojczej.
Byly uczen
Byly uczen 19.06.2019, 16:50
Pani dyrektor sp3 ehh... i te wszystkie nauczycielki podwładne naciągają srednią ulubionym uczniom obniżają tym których uważają za gorszych po wejściu do gabinetu zaczynają po tobie jeździć, kłamią osobom trzecim.
Polk
Polk 19.06.2019, 16:32
Komuchy wzięli swojego
tia
tia 19.06.2019, 12:54
A kto na v-ce?
Tecia
Tecia 20.06.2019, 22:52
Gralak
Z
Z 23.06.2019, 22:31
O matko mściwa zołza
Jakubek
Jakubek 19.06.2019, 17:21
A stęskniłeś się za kimś patafianie?
Katechetka
Katechetka 19.06.2019, 23:02
Pleban ma być.
zadowolona
zadowolona 19.06.2019, 10:36
Lepszej kandydatury nie mogło być!
miller
miller 19.06.2019, 10:08
ile ja z nim trawy wypalilem ze ho ho
Brawo pisiorku, że pokazujesz wiarę w Boga Jedynego w Trzech Osobach
Brawo pisiorku, że pokazujesz wiarę w Boga Jedynego w Trzech Osobach 19.06.2019, 00:37
W programie ma budowę kaplicy w szkole.
luzel
luzel 19.06.2019, 11:58
lepiej kaplice niz meczet jak to na zachodzie sie dzieje
 JE ZUS
JE ZUS 19.06.2019, 07:53
https://www.google.com/imgres?… hebdo okładki&ved=0ahUKEwjsxJm57fTiAhWTbsAKHZvjBV4QMwhDKAAwAA&iact=mrc&uact=8
Beata
Beata 18.06.2019, 21:28
Gratki Maciuś!
gimnazjum
gimnazjum 18.06.2019, 20:48
to teraz czas na komunistke danuśkę
Mongolia
Mongolia 18.06.2019, 22:21
Nie próbujcie mieszać w sp3. Dyrektorka ciągnie średnią ,a tępe jełopy w gminie nie kupują nic. Pani Danuta na burmistrza!👍
Zoja
Zoja 19.06.2019, 17:34
Dowcip dnia
poprawka
poprawka 19.06.2019, 17:22
chyba kapują?
Czyttelnik
Czyttelnik 19.06.2019, 06:28
Srednia?kupowanie?to sie liczy w szkole?a gdzie w tej wypowiedzi sa dzieci?w ktorej szkole dyrekcja daje swoim podwladnym przyzwolenie na ich zle traktowanie?
Polk
Polk 19.06.2019, 16:34
W dwójce sama dyrektorka źle traktuje uczniów i nauczycieli
maciacho
maciacho 18.06.2019, 23:41
A niech ja lansują na swoją zgubę!
Sp
Sp 18.06.2019, 20:45
Mam nadzieje ze zmiana stolka w sp3sp nastapi.Tam cuda sie dzieja,skonczyloby sie rzadzenie,bycie ponad prawem,klamstwa I gnebienie rodzicow oraz dzieci.
jełopów nie sieją
jełopów nie sieją 18.06.2019, 20:59
Bujaj się matole. Dyrektorka w sp3 jest najlepszym zarządzającym w gminie. Powinna rządzić całą oświatą. Szacunek pani dyrektor!
To ja
To ja 19.06.2019, 22:46
Amen
Pik
Pik 19.06.2019, 06:19
Haha ale wyobraznia.Najlepsza?chyba w klamstwach.
Fakt
Fakt 18.06.2019, 19:45
Lizanie żop konara i dudarowej opłaciło się
Ja
Ja 18.06.2019, 19:43
Znam Macka .Razem Sluzylismy do mszy i chodzilismy zrodzicami budowac Kaplice na gornym tarasie.Za czasow naszego prawdziwego Proboszcza.ks.Bronka.to byl Wartosciowy Czlowiek i Ksiadz.Pozdrawiam Cie Macku Gratulacje
Pupa
Pupa 19.06.2019, 00:41
A pamiętasz wikarego i proboszcza ? Nasi opiekunowie i naszych rzyci.
Mik
Mik 18.06.2019, 19:00
Wiadomo, sami swoi...
jojo
jojo 18.06.2019, 18:54
komuch czerwony na dyrektora
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 18.06.2019, 18:29
ciemnota egipska zapanuje na łużyckiej hah ah ha i koszerne lektury wraz kultem jehwy ha ha ah pasterz musi pilnować i kształcić swoje stado baranów i owiec zeby je potem strzyc ha ha ah JUDE EDUKACJA to zaciemnianie rzeczywistosci
stara gwardia
stara gwardia 18.06.2019, 16:57
Starosta sie pewnie nie wychylał bo miał swojego.

Pozostałe