Absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza Bartłomieja Wróbla

  • 28.06.2019, 14:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza Bartłomieja Wróbla
Jednogłośnie przeszły uchwały na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju dotyczące wotum zaufania i absolutorium dla burmistrza Bartłomieja Wróbla. I to mimo że podsumowanie dotyczyło ubiegłego roku, za który odpowiedzialny jest w około 90 procentach poprzedni burmistrz.

Raport o stanie gminy na sesji nie był prezentowany czy omawiany. Jest dostępny na stronie gminy. 

Sytuację finansową przedstawiła skarbnik Czesława Trautman.

Za wotum zaufania głosowało 13 radnych, czyli wszyscy dziś obecni.

 

Burmistrz Bartłomiej Wróbel podziękował za wotum zaufania oraz udzielenie absolutorium:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kwiatek
Kwiatek 30.06.2019, 14:23
A pamiętacie kto stworzył zorganizowana grupę przestępczą o charakterze korupcji wyborczej ? Potem do Sądu w Szczecinie woził busem kolegi ludzi i ustalał zeznania z nimi ?
krótka pamięć
krótka pamięć 30.06.2019, 17:37
No kto?
mołojec
mołojec 30.06.2019, 09:56
Zbyszek Kieliszek wyje za utraconym rajem. Miałeś chamie złoty róg....
Kuba
Kuba 30.06.2019, 15:12
No w obecnej chwili niczym raju to nie przypomina, bardziej piekielną otchłań, no wybory, wybory.......szkoda tylko, że dusza nie wychodzi na fotografii.....
Radosław
Radosław 29.06.2019, 11:58
Bo Bartek to konkretny Facet a nie alkoburmistrz! Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku! Bartek trzymaj sie i nie daj sie!
💪
💪 29.06.2019, 15:38
Trzymaj się stołka, mocno, bo z chęcią cię z niego zrzucimy. Kitlasowi do pięt nie dorastasz i wstydu nie masz, że najpierw mu w d.. wchodziłeś, a teraz "mój poprzednik to mój poprzednik tamto". Trochę honoru. Czy to tak wiele?
No i go oceniliśmy
No i go oceniliśmy 30.06.2019, 09:43
Jak Sawaryn w Gryfinie. Tylko on już tak piąty rok.
Elżbieta
Elżbieta 29.06.2019, 14:52
Może nie ma problemu z alko ale za to ma co innego na sumieniu :) niedługo się psychicznie wykończy :) zaczną grzebać w przeszłości komunalki to klatka murowana :) A to że wstawił swojego ludka na kierownika nie uchroni go przed kontrolą
mieszkaniec
mieszkaniec 29.06.2019, 09:26
Gratuluję!
Wrrr
Wrrr 28.06.2019, 22:51
***K
Haha dobre sobie
Haha dobre sobie 28.06.2019, 22:29
😂😂😂😂😂😂😂😂🙊
Eureka
Eureka 28.06.2019, 22:12
A kto był kierownikiem komunalki w zeszłym roku i dalej? Prawie pół miliona zaległości w opłatach, w sam raz jak znalazł na tę dziurę budżetową!
facty
facty 28.06.2019, 20:12
To było podziękowanie dla Zbyszka Kitlasa i Emiliana Osetka bo to oni pracowali w zeszłym roku.
Koparkowy
Koparkowy 28.06.2019, 19:57
A tam... Dziś absolutorium a za niedługo referendum . Ćwirek nawet nie ma pojęcia że jego ludzie podpisy zbierają . Oj Bartuś Bartuś nie lepiej było po sąsiedzku kopać dalej i mieć spokój ?
Mowca
Mowca 28.06.2019, 19:54
Podziękowanie elemelka bardzo elokwentne😄
Franciszek
Franciszek 28.06.2019, 19:48
Ciekawe jak tam faktury za kwiatki OSP ?
Niektórzy już po rozmowach na Mierzynie i mówią że będzie ciekawie . Gogolice trzymają kciuki :) przeszukanie na Wiosennej też już miało miejsce. Czy coś znaleźli ? Okaże się wkrótce .
???
??? 28.06.2019, 16:58
Kolor granatowy to ulubiony kolor p. Burmistrza, jak zawsze mu towarzyszy.
Znawca
Znawca 28.06.2019, 18:30
Myślę, że kolor buraczkowy byłby wlasciwszy.
rolnik
rolnik 28.06.2019, 20:13
Oj buraki, buraki!
Meliorant
Meliorant 28.06.2019, 22:13
Oj, buraku, buraku!
"Ach te oczy..."
"Ach te oczy..." 28.06.2019, 15:56
Oczy elemelka takie smutne a uśmiech wymuszony, No i nos wydłużony.
Hmmm
Hmmm 28.06.2019, 15:40
Nie ma z czego się cieszyć, prawie cała ta rada to szajka burmistrza to niby jak miała głosować? Beznadzieja!!!
zgniły rodzynek
zgniły rodzynek 28.06.2019, 15:11
To co? Już wszyscy w powiecie wójtowie i burmistrzowie dostali absolutoria? Chyba tylko burmistrz Sawaryn jako jedyny poniósł klęskę?
💪
💪 28.06.2019, 23:18
Nie ma większości w radzie (swoich), nie ma absolutorium i wotum zaufania. Żałosne to bardzo, bo o samodzielnym, obiektywnym myśleniu niestety mowy nie ma. Trochę żal

Pozostałe