Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Będziemy mieli nowego komendanta powiatowego policji

  • 01.07.2019, 14:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Będziemy mieli nowego komendanta powiatowego policji
-W odpowiedzi na zapytanie potwierdzam zmiany. Nastąpią one z dniem 3 lipca 2019 r. - informuje redakcję igryfino nadkom. Alicja Śledziona, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Nowi komendanci powiatowi policji będą w Gryfinie i w Choszcznie.

- Zmiana organizacyjna na tych stanowiskach powodowana jest potrzebą i dobrem służby - dodaje nadkom. Alicja Śledziona, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.   

Nowym komendantem powiatowym policji w Gryfinie zostanie insp. Ireneusz Winnicki.

Natomiast dotychczasowy komendant KPP Gryfino insp. Kazimierz Piotrowski obejmie stanowisko w Choszcznie. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Frutti Di Mare
Frutti Di Mare 05.07.2019, 12:33
Nasz Polska Policja sama sobie wypracowała zły wizerunek. Nie mówię ,ze wszyscy są źli aczkolwiek większość to nadęte gbury jakby pozjadali wszystkie rozumy .
premon
premon 05.07.2019, 12:37
Największy stopień zaufania jest jednak do policji co pokazują badania.
PPK
PPK 14.07.2019, 10:20
Ale w rankingu chyba brano pod uwagę jedynie policję straż miejską i ochronę.
:)
:) 05.07.2019, 12:10
W,, Alternatywach 4'' Też był Winnicki, tylko Towarzysz
anioł
anioł 05.07.2019, 13:37
to chyba rodzina
Kubuś
Kubuś 04.07.2019, 07:05
To jednak policjanci mieli rację nie dało sie z nim wspolpracowac pogonili Kazimierza gdzie pieprz rosnie co teraz zrobią bidulki przy***sy -Klimek Łysik Derenowski Mikusek współczuje gliniarzom z Choszczna
zdziwion
zdziwion 05.07.2019, 12:39
Jeśli to prawda to co piszesz to jakaś tragedia służb mundurowych. Jak ogon może kręcić psem?
do nogi   pies  wieczorka suka  bartkowska ooooo
do nogi pies wieczorka suka bartkowska ooooo 03.07.2019, 16:12
https://youtu.be/wiI4v8TXXaA?l… ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 03.07.2019, 09:47
wiecie kogo szanuję li tylko ludzi stałych w tzw uczuciach partyjnych ha ha ah mucha to d*** tak jak mietek partie wszelakie psl mieszanka dalej itd itp a wychodzi że wszyscy podkreslam wszyscy zaczynali w PZPR i sld ps dlatego cię może nie lubię dariuszu krzysztofie w*** ale masz plus za stabilność nie jak reszta d*** z SLD HA AH AH ZA TO cię szanuję bo już dawno bym cię od*** ah 
Mieszkanka powiatu gryfińskiego
Mieszkanka powiatu gryfińskiego 03.07.2019, 09:21
Andrzej można zwrócić się że skarga na czynności Dzielnicowego bo od miesiąca czekam na swego dzielnicowego i nie ma go fotek pory a zwłaszcza są znajomości to już wcale niema interwencji ze strony dzielnicowego
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 03.07.2019, 09:33
MUSISZ ZROZUMIEĆ ZE TO JEST TEATR li tylko komendant siedzi w kieszeni starosty a on w kieszeni *** z sejmiku wojewódzkiego ten ka baret jest sam w sobie śmieszny a zarazem idiotyczny ha ha h
ajwaj aleluija I DO PRZODU
ajwaj aleluija I DO PRZODU 02.07.2019, 21:42
ten kabaret odczuje tylko odys tam gdzioe chlał i zarł piuotrowicz ha ha aha h ten młody chyba ma odmienne gusta kulinarne ha ha ah KONARSKI TO PIONEK HA AH AH
Oksksnsnks
Oksksnsnks 02.07.2019, 19:45
Tego nowego ponoć przenieśli bo Brudziński kazał za lądowanie helikopterem na boisku i przerwanie meczu
wiedząca z policji
wiedząca z policji 02.07.2019, 15:46
tyłek Piotrowskiemu chronił Cegieła i dla tego Piotrowski nie został wyrzucony i tak to było.
Poszkodowany
Poszkodowany 02.07.2019, 15:20
Moze nowy komendant zajmie sie wkoncu sprawa uszkodzenia auta z zeszlego roku bo do dnia dzisiejszego nie zostala wyjasniona a co najlepsze nie ma osoby która zajmuje sie ta sprawa
Abc
Abc 02.07.2019, 14:44
To może nowy komendant zajmie się namiotem za jednym ze sklepów w Kołbaczu gdzie życie towarzyskie kwitnie w najlepsze.
Radosny
Radosny 02.07.2019, 11:35
To teraz rozpocznie się ewakuacja z tonącego okrętu..."Inteligentni" naczelnicy, kierownicy i ci, którym złote góry obiecano.... Oj, będzie się działo...
Polewka
Polewka 02.07.2019, 09:21
A co teraz będzie z narzeczonym Szeryfa? Toż on taki samotny zostanie. Kto go będzie przytulał?
kross
kross 01.07.2019, 23:08
Rozumiem ze do 3 lipca wróci elyta z ze zwolnień lekarskich!
Elyt
Elyt 01.07.2019, 23:51
Spokojnie przyjdzie czas i na ELYTE, hahaaaa
Gość
Gość 01.07.2019, 22:53
Kto źle mówi o Policji. Otóż tylko ten, który jest w konflikcie z prawem. Człowiek z normalnego domu, dobrze wychowany, będzie raczej starał się pomóc funkcjonariuszom w zwalczaniu przestępczości. U nas jest złe prawo.Policjant powinien mieć więcej uprawnień.Jakby jeden czy drugi chuligan został porządnie spałowany to szybko oduczyłby się bluzgania w stronę Policji. W Stanach Policjant jest zawsze przyjazny człowiekowi. Nie daj Boże, gdy tylko obywatel podniósłby na niego rękę lub powiedział obraźliwe słowo. Tam jest prawo, a u nas jak widać bezprawie. No cóż, Policja, póki co musi kierować się ustawą MSWiA
policjant przyjazny człowiekowi...
policjant przyjazny człowiekowi... 01.07.2019, 23:21
Igor Stachowiak nie tylko spałowany. Został w łazience rozebrany do naga, skuty, rażony wiele razy paralizatorem.
I to TEŻ jest oblicze polskiej policji...

I tych, co kryli bandytów w mundurach, którzy torturowali człowieka.
Za co? Bo uznali go.... podobnym do zbiegłego policji Frątczaka - przestępcy.

Myślisz, że to był koniec?

Otóż nagrywający zatrzymanie świadkowie byli wyszukiwani i zatrzymywani.
A policjanci?
Póki rodzina nie rozdmuchała sprawy - byli bezkarni!!!
Gruby
Gruby 01.07.2019, 23:08
Szkoda rylko ,ze policjant nie szanuje policjanta. Niektórzy nie zasluguja na mundur-plamia go!!!
tyle
tyle 01.07.2019, 23:16
Gruby, nie przesadzaj!
ku fajka
ku fajka 01.07.2019, 21:08
To awans czy takie sobie przeniesienie czyli zmiana dla zmiany.
Gryfinianka
Gryfinianka 01.07.2019, 20:56
Może w końcu zrobi porządek z tymi „policjantami” od 7 boleści. Może szanowni policjanci zaczną w końcu współpracować z innymi służbami i co więcej może w końcu zaczną pracować ;)
Geuby
Geuby 01.07.2019, 23:05
W koncu mądre słowa. Brawo!!!
Veto
Veto 01.07.2019, 21:23
Nikt nie będzie robił roboty czyjejś jak ktoś ma przywileje 3800-4000 netto pensji i emeryrurkę potem za wysokie ryzyko by się narażać dla czyjejć emerytury i dla statystyki...
combo
combo 01.07.2019, 21:07
Czyli co? Zwolni ponad połowę? Nie bądź śmieszny!
OjciecPedrofil
OjciecPedrofil 01.07.2019, 20:31
Przeniesienie do innej parafii
mieszkaniec
mieszkaniec 01.07.2019, 19:11
A ja nawet nie wiedziałem kto teraz jest!
komes
komes 01.07.2019, 19:05
Takie wymiany powinni robić co dwa lata i powinno to dotyczyć wszystkich policjantów. Wtedy nikt by na znajomości się nie powoływał.

Pozostałe