Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Tak gryfinianin wpadł na akcji NURD

  • 14.07.2019, 13:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak gryfinianin wpadł na akcji NURD
Zatrzymane prawa jazdy, skierowane wnioski o ukaranie do sądu oraz srogie grzywny to sobotni bilans działań drogówki. Przez cały dzień na terenie naszego województwa policjanci z ruchu drogowego prowadzili wzmożone działania pn. „NURD”.

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego" – pod taką nazwą policjanci w całym województwie prowadzą działania kontrolno - prewencyjne. Mają one na celu przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa pieszych.

Od wczesnych godzin porannych szczecińska drogówka wspólnie z funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej, rozpoczęła działania ukierunkowane głównie na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Funkcjonariusze również za pomocą miejskiego monitoringu obserwują jak kierowcy zachowują się w rejonach wyznaczonych przejść dla pieszych oraz czy piesi prawidłowo przekraczają jezdnię. Do działań wykorzystywane są również policyjne wideorejestratory.

Do godziny 14:00 tylko w Szczecinie policjanci ujawnili 60 wykroczeń drogowych oraz nałożyli blisko 40 mandatów karnych.

Niechlubny przykład na drodze dali dwaj kierujący, którzy ominęli pojazd, który zatrzymał się przed pasami, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu. Na szczęście w tych przypadkach nie doszło do wypadku. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego mundurowi zatrzymali kierującym prawo jazdy oraz skierowali wnioski o ukaranie do sądu rejonowego.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ort
ort 17.07.2019, 09:20
Nurd Odry go pochłonie.
88
88 15.07.2019, 18:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

beem
beem 15.07.2019, 08:24
Stara piątka na zdjęciu, jakżeby inaczej :)
hahaha
hahaha 14.07.2019, 16:49
Nie płynął z nurtem hahaha
Heil Donald
Heil Donald 14.07.2019, 16:01
A Cimoszewicz i Najsztub ????? NIETYKALNI ??????? Kasta czuwa .
kasta czuwa?
kasta czuwa? 14.07.2019, 17:09
A Szydło? Już skazali kierowcę fiacika?
O reszcie wypadków ochrony Macierewicza, Dudy itp itd trudno zliczyć...
gest
gest 14.07.2019, 16:17
A Kozakiewicz?
Kierowca nie raz karany za jazdę po pijaku
Kierowca nie raz karany za jazdę po pijaku 14.07.2019, 14:21
Karali pieszych. Miejsce pieszych jest w domu.
hmm...
hmm... 14.07.2019, 16:18
Wtedy mogą być leżący, zreszta jak na ulicy też...
buhaha
buhaha 14.07.2019, 13:42
I skąd to niby wiesz redaktorze?! Przyznaj Akor że tą wpadkę zaliczyleś ty sam :)))))

Pozostałe