Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Maltretowano i postrzelono kotkę. Sprawcy dotąd nie wykryto

  • 19.07.2019, 11:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Maltretowano i postrzelono kotkę. Sprawcy dotąd nie wykryto fot. dost.
To niepojęte do jakich bestialskich czynów zdolni są niektórzy ludzie! Do tragicznego zdarzenia doszło w Gryfinie na ulicy Targowej 7 kwietnia 2019 r. Na parkingu niestrzeżonym około godziny 20 z broni krótkiej została postrzelona w kręgosłup kotka. Wcześniej była maltretowana. Niestety, niedawno prokuratura umorzyła dochodzenie. Powód? - niewykrycie sprawcy.

Po przewiezieniu postrzelonej kotki do lecznicy, weterynarz stwierdził u niej liczne blizny w okolicach zadu, na tyłowiu i głowie. Na zdjęciu rtg widać było śrut w okolicach kręgosłupa oraz odłamki śrutu/kostne. Zwierzątko nic nie jadło ani nie piło. Było ogromnie zestresowane.

Prokuratura Rejonowa w Gryfinie 11 lipca 2019 r. umorzyła dochodzenie w sprawie znęcania się nad zwięrzęciem z uwagi na niewykrycie sprawcy przestępstwa.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

żabka
żabka 02.08.2019, 11:41
Nie chciało się sprawdzać monitoringu!
iza
iza 20.07.2019, 19:55
Prokuratura bardzo szybko"umyła" ręce. A policja ma spokój. Ciekawe gdyby to spotkało ich zwierzaka ?
Volenti non fit iniuria
Volenti non fit iniuria 20.07.2019, 12:17
Psychopatów należy izolować i leczy. Leczyć ciężką pracą fizyczną.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 20.07.2019, 13:23
TAKICH POWINNO SIĘ LIKWIDOWAĆ JAK KARALUCHY HA HA AH
Julia
Julia 20.07.2019, 13:44
Ajwaj jesteś tyle wart co ten zwyrodnialec. bez odbioru.
Knagulec
Knagulec 20.07.2019, 14:18
Julia dobrze gadasz jechac ze łbem skórzanym ajwajem
et cetera
et cetera 20.07.2019, 00:16
Tacy jesteśmy taką mamy mentalność. Litujemy się nad kotkiem [bo mamy kotka w domu] a kopiemy psa, bo szczeka na naszego kota. Jesteśmy przeciwni przemocy, karze śmierci, eutanazji, aborcji itp., a chłopakowi chcemy ucinać ręce. Hipokryzja.
......
...... 20.07.2019, 05:35
żadna hipokryzja .nie po to Bóg stworzył świat abyśmy bezmyślnie zabijali .cokolwiek i kogokolwiek.Wszystko w przyrodzie polega na łańcuchu pokarmowym i nic ponadto.Może to zbyt "górnolotnie "dla niektórych ale taka jest prawda.Postępowanie rodaków przeczy tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej .ponad tysiącletnia tradycja chrzescijańska ,ponad 90% katolików,mordy ,rozboje męczenie braci mniejszych.Więc jakie jest nasze społeczeństwo??????
Mariola
Mariola 19.07.2019, 20:49
Mam nadzieje że karma mu odpłaci tym samym a ona zawsze wraca ze zdwojoną siłą
Kpanna
Kpanna 19.07.2019, 19:28
A nie można było po kuli stwierdzić kto ma taką broń zarejestrowaną to dziecinnie proste widać sąd ma w *** takie bestialstwo wobec zwierząt po prostu ohydne to wszystko
KochamKoty
KochamKoty 19.07.2019, 16:55
Sąd umorzył postępowanie! To jakas kpina!!!! To po diabła tam siedzicie!???? Pewnie stwierdziliście: to tylko kot! Przykre to!!!!! .am nadzieje, że ta sprawa jeszcze raz ujrzy światło dzienne!!!!!! To stworzenia, ktore żyją i też czują!!!!!!
Kinga
Kinga 02.08.2019, 11:32
Prokuratura, a nie sąd umorzył postępowanie. Co innego mogła zrobić? Nie wykryto sprawcy, to co mogli zrobić? Świadków brak, bo nawet jak widzieli, to po policji czy prokuraturze ciągać się nie będą. Śrut to nie nabój, nie jest oznakowany.
Ss
Ss 19.07.2019, 14:56
Złapać bydlaka postawić pod ścianą i też strzelać do niego 🔫
Knagulec
Knagulec 19.07.2019, 14:48
Łajza powinna zostać wykryta i przegumowana
rademenes
rademenes 20.07.2019, 06:51
to *** z flisaczej z milicyjnej klatki albo tego bloku konfidentów
Sara
Sara 19.07.2019, 13:40
Zwyrodnialcu...pokaż się...chyba że drżysz ze strachu,bo ty jesteś bohaterem tylko przy duuuuużo mniejszych od siebie
ewa
ewa 19.07.2019, 20:22
Nie ujawni się dziad bo boi się żeby teraz jemu ktoś *** nie skopał .Bydle niech podskoczy do równego sobie , znęca się nad zwierzęciem bo to zwykły tchórzliwy padalec.
Magda
Magda 19.07.2019, 13:23
Smutne
Krystyna
Krystyna 19.07.2019, 13:15
Skąd się biorą tacy zwyrodnialcy?!
Volenti non fit iniuria
Volenti non fit iniuria 20.07.2019, 12:16
Z bezkarności.
eMeNeSy lecą w kulki
eMeNeSy lecą w kulki 19.07.2019, 12:58
W Gryfinie bronią zdalną psychotroniczną maltretują ludzi. Robią to z ukrycia energią skierowaną. Sprawcy nie wykryto, bo nie opłaca się , przecież ktoś na tym zarabia... Do tego degradacja środowiska naturalnego trwa. Wycinka drzew. Kilkanaście lat temu powyrywano tatarak porastający brzegi Odry, jak wiadomo tatarak jest ziołem i oczyszczał również wodę, był częścią naszego mikroklimatu. Wytrzebiono doszczętnie, że nawet nie ma możliwości tego odbudować. Kontaktu z naturą trzeba szukać poza miastem.... włodarze miasta o tym dobrze wiedzą.
Cyna
Cyna 19.07.2019, 12:56
Targowa i Słowiańska to największe siedliska zaawansowanych ćpunów i dilerków. Rzesze osobników wychowanych przez samotne matki lub babcię bo tatuś siedzi w kryminale lub rozrywkowa mamusia zostawiła dziecko dziadkom a sama poszła mieszkać do dilera. Później z takiego środowiska powstają wszelkiego rodzaju zwyrodnialcy. Znęcają się nad zwierzętami, napadają bestialsko w celu rabunkowym lub dla rozrywki, mordują i gwałcą.
marzenka
marzenka 19.07.2019, 15:32
Haaaaaa a tam chyba mieszka ktoś o d burmistrza
?????
????? 19.07.2019, 15:07
Nie każde dziecko które ma "tatusia" w kryminale musi wyrosnąć na złego człowieka czy zwyrodnialca! Samotna Matka tez potrafi wychować bardzo dobrze dziecko! Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka !
Knagulec
Knagulec 19.07.2019, 14:47
No tu masz racje patola jak ch...
kloc
kloc 19.07.2019, 12:48
Czyli za jakiś czas będziemy mieli podobna sytuację tylko z inna ofiarą.
Marta
Marta 19.07.2019, 12:38
Biedna koteczka!

Pozostałe