Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Cleo - tłumy na koncercie podczas Jarmarku Moryńskiego [FOTO, WIDEO]

  • 20.07.2019, 23:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Cleo - tłumy na koncercie podczas Jarmarku Moryńskiego [FOTO, WIDEO]
Prawie 3 tysiące ludzi przyszło na koncert Cleo - usłyszeliśmy w kuluarach. Policzyć publiczność było trudno, bo ludzie byli przed sceną, siedzieli pod parasolami i robili zakupy przy stoiskach. Piosenkarka wystąpiła 20 lipca 2019 r. podczas Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnego JARMARK MORYŃSKI 2019.

Publiczność entuzjastycznie przyjęła Cleo i razem śpiewano największe przeboje piosenkarki.

Zobaczcie sami na filmikach:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Igryfino objęło patronat medialny nad Festiwalem Sportowo-Rekreacyjnym JARMARK MORYŃSKI 2019

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (142)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wieszcz
wieszcz 23.07.2019, 17:43
lepiej possraaćććć się w galoty niż za piwo było dać pięć złotych
Magda
Magda 22.07.2019, 17:05
Wielkie Brawa dla organizatorow!!!!
Impreza na Bardzo Wysokim poziomie!!!
A Ci co źle się wypowiadają na dany temat,to zżera zazdrość,że Pani Dyrektor Domu Kultury potrafi przyciągnąć takie tłumy...Brawo,Brawo ,Brawo!!!!!!!!!!!!!!!

oczy wybałamuszam ze zdziwienia
oczy wybałamuszam ze zdziwienia 22.07.2019, 17:23
To dyrektor występowała, że takie tłumy przyciągnęła jak piszesz?!
Party
Party 22.07.2019, 19:43
Nie. Ale była odpowiedzialna za organizację. Bardzo dobrą organizacje w dodatku. Nawet nie wiecie ile to jest pracy żeby takie wydarzenie przygotować.
Do party
Do party 23.07.2019, 10:02
Jak sie ma kase to zrobi się wszystko.
MIESZKANIEC
MIESZKANIEC 25.07.2019, 11:26
Jak się jest dobrym gospodarzem, to kasa jest na dane cele. A dobra praca, działania przyciągają innych do pomocy i inwestowania. Tak dalej p.dyrektor, Moryń ciągle się rozwija dzięki Pani zaangażowaniu
sowa
sowa 22.07.2019, 09:23
Gryfino niech się uczy na przykładzie lepszych.Piękne zdjęcia. Gratulacje
koko
koko 22.07.2019, 11:59
Ani Sawaryn, ani Nikitiński, ani tym bardziej Miler nie będą się przecież uczyć skoro wszystkie rozumy pozjadali!
paproch
paproch 21.07.2019, 16:50
Oj niektórych zazdrośników udana impreza boli, oj boli!
pazucha
pazucha 22.07.2019, 00:51
Niech boli! Ma boleć!
cedyniak
cedyniak 21.07.2019, 16:45
Biedny ciemny moryński lud taki ucieszony tą chałturą jakby kiełbase jad abo masło widział.
koszerna ajwaj i aleluja oby dzuirka czasem tylko w pachwinnę i do papy…
koszerna ajwaj i aleluja oby dzuirka czasem tylko w pachwinnę i do papy ha a ah 21.07.2019, 16:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Nałóg moryński
Nałóg moryński 21.07.2019, 16:41
ososoooosooooo chhhoooozoziiiiiii
kapsel
kapsel 21.07.2019, 13:57
Był brunet wieczorową porą?
gryfiniak
gryfiniak 21.07.2019, 13:03
Dużo więcej osób niż podczas najlepszego koncertu na Dni Gryfina.
Marek
Marek 21.07.2019, 12:30
Profesjonalna organizacja.
Nie nogę się nadziwić jak takim małym zasobem ludzi mozna zorganizować wydarzenie na tak wysokim poziomie.
widz
widz 21.07.2019, 15:20
Szkoda, że burmistrz nie docenia takiej ekipy i traktuje ich tylko jaką pomoc.... Wstyd.... Dyrektorka moku dziękowała wszystkim, ale jej nikt nie podziękował.... wstyd panie burmistrzu.....
Rumcajs
Rumcajs 21.07.2019, 15:57
do widz: Za pracę to się płaci a nie dziękuje.
Biegacz
Biegacz 21.07.2019, 18:44
To gdzie ta nagroda pienieżna? Bo jakoś burmistrz sie nie chwalił i prezentu nawet finasowego nie wręczał. A kandydat na posła też by się wstydził tylko ze słowem dziękuję wystąpić, na jubileusze się jeździ z prezentem. Nawet kwiatów się nikt nie pokwapił wręczyć. Ale coż, sukces ma wielu ojców i każdy chciał teraz zaświecić.

papla
papla 22.07.2019, 12:18
Jak wam nie płaci to jesteście niewolnikami! Czekacie na akt wyzwolenia?
stażyści
stażyści 21.07.2019, 13:09
Niech GDK wiceburmistrz Nikitiński na szkolenie przyjedzie.
informator
informator 21.07.2019, 12:07
Jarmark Moryński jeszcze trwa! Są zawody!
punto
punto 21.07.2019, 13:03
Dla ciebie trwa bo pewno jeszcze nie wytrzeźwiałeś.
abstynent
abstynent 21.07.2019, 13:00
Chyba w chlaniu wódy...
kolorowy świat
kolorowy świat 21.07.2019, 11:36
Fajne światła ze sceny!
siekielski
siekielski 21.07.2019, 11:36
Ten alleluja to chyba był dotykany przez plebana w dzieciństwie
nic
nic 21.07.2019, 20:37
zgłosimy tę wypowiedż odpowiednim organom. dość takiego obrażania!!!
Knagulec
Knagulec 21.07.2019, 12:47
Dobrze gadasz Ajwaj aleluja był w trepie bujany 
BB
BB 21.07.2019, 11:24
Profesjonalistka!
Baśka
Baśka 21.07.2019, 11:21
A po koncercie lunęło!
zadowolona
zadowolona 21.07.2019, 11:15
Warto było odwiedzić Moryń mimo że było trudno zaparkować.
kobe
kobe 21.07.2019, 10:18
Nagłośnienie normanie........ zaebyste.Chyba aparaturą nagłaśniającą musiał operować kościelny organista.
Krytyk
Krytyk 21.07.2019, 22:54
Damian Ty pewnie byś to zrobił lepiej.... Albo Kaśka.... Won do siebie....
Wasz Pan
Wasz Pan 21.07.2019, 08:13
Straszne się tu chamstwo zjechało z całego świata. Kasza niedogotowana.Kleo rzempoliła dla wieśniaków a gawiedz i pospólstwo cieszyło się jakby skwarke polizało,
krychu
krychu 21.07.2019, 02:27
3 tys.? z czego takie dane?
uuuuu
uuuuu 21.07.2019, 10:19
TVN24 tak podawało.
widziałem go
widziałem go 21.07.2019, 11:16
Akor chodził i liczył. Na palcach!
dokładny
dokładny 21.07.2019, 11:36
Na palcach chodził czy na palcach liczył?
palcówka
palcówka 21.07.2019, 12:08
Po palcach liczył :)))))

Pozostałe