Summer Beach Party będzie powtórzone

  • 28.07.2019, 19:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Summer Beach Party będzie powtórzone
-Imprezę oceniam pozytywnie. Wyszło tak, jak się spodziewaliśmy. W pewnym momencie bawiło się 400 osób – mówi nam Cezary Bodek, organizator Summer Beach Party. -Imprezę powtórzymy w przyszłym roku, choć nie koniecznie w tym samym miejscu – dodaje Cezary Bodek.

Muzykę klubową na plaży w Gądnie prezentowało w sobotę 9 dj-ów.

Wolontariusze przeprowadzili zbiórkę na rzecz chorych Sebastiana Terpińskiego, Ilony Bolek oraz Justyny Górki.

Organizatorem imprezy była Agencja BDMS.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lopes
Lopes 30.07.2019, 22:31
To był udany dzień pełen adrenaliny, łez, śmiechów i krwi. -A Tobie kapusto żal dupsko ścisnął, że na tym świecie młodzież jeszcze potrafi się wspaniale bawić. :-)
fenix-zespół muzyczny
fenix-zespół muzyczny 29.07.2019, 20:09
BRAK SŁÓW a jak robicie imprezę w domu, to respektujecie ciszę nocną, a impreza miała także pomóc potrzebującym osobom, dlatego powinniście wspierać i kibicować ludziom, którzy robią coś dla innych, a nie tylko myśleć o sobie i krytykować!!!
Liczyrzepa
Liczyrzepa 30.07.2019, 00:17
Raczej pomoc byla próbom rstowania tej imprezy. Niestety nie chwala sie ile zebrali...
RomperStomper
RomperStomper 29.07.2019, 17:14
Stare wapno ma straszny ból tylnej dolnej części ciała bo kilka młodych, ogarniętych osób miało czelność zorganizować event. I to przez jeden wieczór w roku. Toż to skandal! Na milicję zapodać! Ale nikt z przeciwnie nastawionych do tego wydarzenia osób nie pomyślało, że może to być niezły sposób na promocję małej miejscowości nad jeziorem. A może za rok powtórzą to wydarzenie w tym samym miejscu ale przyjedzie jeszcze więcej osób? A może przyjadą kilka dni wcześniej zostawiając trochę pieniędzy bo na pewno na miejscu są jakieś domki czy kemping i inne atrakcje, i pocztą pantoflową rozjedzie się info, że w małym Gądnie nad jeziorem jest spoko impreza?

Na bibie nie byłem ale zrobiłem mały research i sorki chłopaki ale poziom grajków i muzyki słaby (to tylko moja opinia). Biorąc pod uwagę region to pod tym względem jesteście daaaaleko w tyle za Elektronicznymi. No ale wszystko przed Wami. Życzę powodzenia!

I nie pozdrawiam napiętych wapniaków :P

Jarząbiak
Jarząbiak 29.07.2019, 19:44
Zadnych korzysci wioska z tego nie ma i nie bedzie miec. Tak wiec stanowczo dziekujemy. Robcie sobie takie eventy w cedyni... nad odrą tez jest super klimat... ludzim z wipski sie to nie podoba... okolicznym mieszkancom tez... i tego nie rozumiecie to szkoda dalej ciagnac temat... z muzykom klubowom *** mi dobklubu a nie łabędzie ploszyc...
fenix-zespół muzyczny
fenix-zespół muzyczny 29.07.2019, 12:38
Jak zwykle coś nie pasuje, jak się komuś coś nie podoba to stopery w uszy, Ludzie "ogarnijcie" się wakacje są dajcie się młodym pobawić, a nie tylko narzekanie, nad morzem codziennie takie imprezy i nic nikomu nie przeszkadza. Może zamiast marudzić i kręcić "nochem" to zakasać rękawki i zrobić coś dla innych!!!!
matka
matka 30.07.2019, 09:18
jak chcesz sie bawic to won do klubu nocnego a nie darliscie te mordy ze dzieci mi sie budziły co chwila z placzem!
wybudzony ze snu
wybudzony ze snu 29.07.2019, 16:24
A dlaczego w nocy mam wkładać stopery w uszy. Wystarczy respektować ciszę nocną!
Bemg
Bemg 29.07.2019, 09:51
Jak dla mnie impreza na plus chlopaki soe bardzo starali zacznijmy od tego ze plaza zostala uprzątnieta ze śmieci oraz wykoszone krzaki zostały ...podczas imprezy byl zakaz wchodzenia do wody staly barierki byla ochrona stacjonowalo pogotowie po imprezie smieci zostaly posprzatane wiec nie narzekajcie daje mlodym soe wykazac a i mlodziezy sie pobawic sami byliscie mlodzi i co nie chcieliście tanczyc ?mlodzi siedzą w domu zle bawia sie zle zastanowcie sie czego chcecie to tylko jedna noc w calym roku czy to az takie uporczywe ?jak wam przeszkadza wyjechac zawsze mozecie do morynia bielina cedyni mieszkowic itp
Puk
Puk 30.07.2019, 10:22
Parkingi posprzątać!!! Syf zostawili wasi evenciarze.... ale co tu wymagac... jaka impreza taka ekipa...
mieszkaniec
mieszkaniec 30.07.2019, 09:19
tylko plaza uprzatnieta, a na posttojach brud i syf pozostal ze o butelki mozna sie przerwocic
Martwe miasto Gryfino
Martwe miasto Gryfino 29.07.2019, 09:22
W Gryfinie marazm.
Zed
Zed 29.07.2019, 19:46
Zaproscie ich... nie se połupiom w gryfinie...
wojenka o most
wojenka o most 29.07.2019, 12:28
Dlatego Nikotyński musi odejść!
bnw
bnw 29.07.2019, 08:53
Wreszcie cos dla młodzieży!
Gudyniak
Gudyniak 29.07.2019, 08:35
Na pewno nie w Gądnie.... Nie chcemy tu tego łupania!!!!
kopeć
kopeć 29.07.2019, 08:56
Tylko z tego jesteście znani.
mieszkaniec
mieszkaniec 30.07.2019, 09:21
na siłe chcą z Gądna zrobic wieś rozrywkową-jak Wam sie tam ćpuny zwalą i po przystankach beda sprzedawac coś białego to wtedy sie opamietacie a wasze dzieci biorom z tego przykład!
Szwagierosss
Szwagierosss 25.09.2019, 19:22
To niech biorom dalej. Ćpuny przynajmniej do szkoły chodziły...
myszka
myszka 29.07.2019, 08:28
Debilizm! nigdy wiecej?! piszę na Was skargę do Gminy! jako mieszkaniec Przyjezierza jestem przeciwny graniu takiej muzyki na powietrzu! do klubu nocnego wynosic sie a nie ludziom funcjonowac nie dajecie!
Stary czlowiek i morze
Stary czlowiek i morze 29.07.2019, 16:17
Pewnie jesteś starszy od dinozaura ,i upierdliwy do bólu ! xd do kościoła idź tam masz cisze i spokój
Didżej
Didżej 29.07.2019, 09:27
Takiej muzyki to nie? A jakiej? Fog może być? A Czerwone Gitary.? Wtedy spoko?
my opolanie
my opolanie 30.07.2019, 09:22
Zadnej głodnej muzyki po 22. Przyjechalismy z meżem na Coutry Dudek odpocząc a mieliśmy hardkorową noc! i strach bo łazlili jak te ćmy i szarpali za namioty
turysta
turysta 29.07.2019, 08:24
Boże!Wynoscie sie z plazy w gądnie!My tam przyjechalismy wypoczywac a mieliśmy hardkorowy cały dzien i noc! jak mozna na takie cos pozwolić! od 16 godziny do 4 rano ! co władze na to ? chcecie wystaszyc te garste turystów ? bo ja juz jestem zniechęcona
stary czlowiek i morze
stary czlowiek i morze 29.07.2019, 16:16
Do kościoła idź odpoczywać albo na basen !!!
Bemg
Bemg 29.07.2019, 09:43
Impreza zaczela sie po 19 bo bylo opoznienie takze prosze nie pisac glupot ?
mykonos
mykonos 30.07.2019, 09:23
ale muzyka łupała od 16.00
Na nie
Na nie 29.07.2019, 05:55
Aż ktoś się utopi i wtedy będzie szukanie winnych
Bemg
Bemg 29.07.2019, 09:44
Byly barierki by ludsie nie wchodzili do wody oraz pogotowie na miekscu wraz z ochroną
Pamiętamy
Pamiętamy 29.07.2019, 01:02
Premiera filmu "Przy Planty 7/9", odbędzie się 22 czerwca w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie. Seans rozpocznie się o godzinie 19.00. Dokument można będzie również zobaczyć 1 lipca, podczas Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie oraz 2 lipca w kieleckiej Kinotece, gdzie zostanie zaprezentowany podczas obchodów 70. rocznicy pogromu Żydów w Kielcach
VAR zadziałał
VAR zadziałał 28.07.2019, 21:33
Powtorzone i bardzo dobrze.
break
break 28.07.2019, 21:15
Nad jeziorem fajne miejsce!
grodek
grodek 29.07.2019, 08:25
w domu sobie puszczaj tą muzykę a nie plaży !
Bemg
Bemg 29.07.2019, 09:45
U ciebie w domu ?
BB
BB 28.07.2019, 21:06
Brawo młodzi organizatorzy!

Pozostałe