Miał prawie dwa promile i pojechał po wódkę

  • 12.08.2019, 23:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Miał prawie dwa promile i pojechał po wódkę Policja (arch.)
Policjanci zatrzymali go na ulicy Pomorskiej w Gryfinie. Gdy dmuchnął w alkomat – urządzenie wykazało 1,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. A przecież jazda pod wpływem alkoholu lub jakiegokolwiek innego środka odurzającego stanowi ogromne zagrożenie nie tylko dla samych kierujących, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego.

Patrol Ogniwa Patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymał 64-latka 10 sierpnia ok. godz. 22.

Nietrzeźwy kierował samochodem marki Renault Clio. Tłumaczenie kierowcy było wręcz nieprawdopodobne...

Sprawą mieszkańca gminy Gryfino zajmie się teraz Sąd Rejonowy w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Precz z dyktaturą
Precz z dyktaturą 13.08.2019, 18:06
Durczok, Stockinger, Szyc, Felicjańska, Olbrychski ojciec i syn, Liszowska oni nie wytrzymali rezymu kaczystowskiego i jechali pod wpływem alkoholu. Mieli do załatwienia ważne sprawy ale policja polityczna nie pozwolila im ich załatwic. Teraz wzìeli sie za zwyklych obywateli, ktorym nie pozwala się zarabiać na chleb i lekarstwa.
tylko pytam
tylko pytam 13.08.2019, 09:38
No a co z radnym/nauczycielem,który jechał pod wpływem...pozamiatali? Taki przykład idzie z góry i tyle !
Knagulec
Knagulec 13.08.2019, 11:06
Tak umorzyli warunkowo postępowanie ciekawe czy by nam tez umorzyli
taka "sprawiedliwość"
taka "sprawiedliwość" 13.08.2019, 11:13
W Gryfindorze są równi i równiejsi!
w Polinie bez zmian
w Polinie bez zmian 13.08.2019, 11:17
Zawsze tacy byli ah ha ha natym polega judecabaret
Clio
Clio 13.08.2019, 09:26
Nikotyński musi odejść!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 13.08.2019, 11:08
Spokojnie taczki czekają
trollu 1/3 tercetu
trollu 1/3 tercetu 13.08.2019, 09:33
Musisz zaśmiecać forum wciąż tym samym hasłem?
oczywista oczywistość
oczywista oczywistość 13.08.2019, 10:10
Skoro Niketiński musi odejść to trol musi zaśmiecać :-)
logika
logika 13.08.2019, 10:18
Problem w tym, że nie masz Hajdasiu żadnego argumentu aby w ogóle coś takiego postulować.
Umig
Umig 13.08.2019, 08:32
To ja aferę a nasi radni jeżdżą po alko i nic się nie dzieje. Potraktować tak samo jak radnego!
papok
papok 13.08.2019, 09:02
Niech go Mietek weźmie do koalicji!
Dzban z Onetu
Dzban z Onetu 13.08.2019, 07:11
Bierz chłopie papugie od Najsztuba. On udowodni, ze jak nikogo nie potraciles, nalezy ci sie medal i 500+. Durczok juz z nim wspolpracuje.
 TRZEJ MUSZKIETEROWIE
TRZEJ MUSZKIETEROWIE 13.08.2019, 09:52
https://gs24.pl/jak-posel-nitr… A GDZIE ATAMAN Z ŁUCZAKIEM
do dzbana...
do dzbana... 13.08.2019, 08:56
doradca pisowskiego wojewody miał zabrane prawko za jazdę po alkoholu, miejsce na parkingu pod urzędem i - ZASIADAŁ W KOMISJI OCENIAJĄCEJ PRACĘ EGZAMINATORÓW WORD!!!
Do tęczowego trolla nieudacznika
Do tęczowego trolla nieudacznika 13.08.2019, 09:45
Jakies nazwiska, daty, miejsca.
tęczowy troll
tęczowy troll 13.08.2019, 11:49
Niketyński który musi odejść!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 13.08.2019, 12:49
Taczka czeka
bułka
bułka 13.08.2019, 12:55
To wsiadaj i jedź z tym trollem z Czechosłowackiej.
doradca pisowskiego wojewody bez prawa jazdy nadzorujący egzaminatorów…
doradca pisowskiego wojewody bez prawa jazdy nadzorujący egzaminatorów na prawo jazdy i z miejscem parkingowym pod urzędem wojewódzkim uffffff:) 13.08.2019, 11:07
Znajdź sobie tęczowy trollu Jarusia - naprawdę nie jest trudno. No chyba że ty tylko powielasz teksty przysyłane z Nowogrodzkiej - a sam jesteś bezradny w internecie...
paok
paok 13.08.2019, 09:03
Gdzie tak było? Mamy 16 województw!
...
... 13.08.2019, 11:08
Nagle nie potrafisz sprawdzić w internecie, w którym urzędzie wojewódzkim to było?
 UB DZIADZIA
UB DZIADZIA 13.08.2019, 06:40
bierze przykład z radnego ha ha ah ajwaj aleluja i do przodu
GG
GG 13.08.2019, 00:21
Przegumowac solidnie
Knagulec
Knagulec 13.08.2019, 09:04
Bardzo dobrze powiedziane guma czyni cuda
sputnik
sputnik 13.08.2019, 00:16
Bo skoro alkohol sprzedają alkohol na stacji to czym miał pojechać?

Pozostałe