Decyzja lokalizacyjna dla inwestycji strategicznej

  • 15.08.2019, 09:29
  • dost.
Decyzja lokalizacyjna dla inwestycji strategicznej Budowa stacji elektroenergetycznej Krajnik
Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc wydał decyzję o ustaleniu lokalizacji strategicznej inwestycji w zakresie linii przesyłowej: „Budowa linii 400 kV Krajnik – Baczyna”. Inwestorem są Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Zakres inwestycji obejmuje budowę odcinka nowej dwutorowej linii elektroenergetycznej o napięciu znamionowym 400 kV relacji Krajnik-Baczyna wraz z traktami światłowodowymi, przebudowę linii 400 kV Plewiska-Krajnik oraz Krajnik-Morzyczyn, a także demontaż odcinka wyeksploatowanej linii elektroenergetycznej 220 kV Krajnik-Gorzów.

- Decyzja o ustaleniu lokalizacji strategicznej jest także wiążąca przy sporządzaniu przez właściwe organy studium uwarunkowań i miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – podkreśla wojewoda Tomasz HincDzięki tej inwestycji znacząco poprawi się jakość sieci przesyłowych oraz zmniejszy się ryzyko awarii, a co za tym idzie - przerw w dostawach prądu.

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego

dost.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zaorać dojna odrę ha ha ah
zaorać dojna odrę ha ha ah 16.08.2019, 18:08
PSE to jest firma nie to co z *** złodziejska enea z wieczorkiem jako 7 prezesem ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.08.2019, 17:56
ja już szmal przytuliłem za służebnmość gruntową i jeszcze mi ten relikt komunizmu zabiorą z pola w postaci słupa 220kv ha ha ah zaorać dojną i tak tańszego prądu z tego nie ma ha ha ah
exradny
exradny 15.08.2019, 19:59
Najpierw to w gminie muszą klepnąć w planie zagospodarowania terenu.
szok
szok 15.08.2019, 19:47
większego debila to nie czytałem!!
Z dojnej
Z dojnej 15.08.2019, 17:49
No i najpierw likwidują sieci a po likwidacji linii elektrownia.
pogaństwo
pogaństwo 15.08.2019, 16:56
nic o świecie Maryjnym..
świet
świet 15.08.2019, 19:58
Każdy żyje w swoim świecie..
Ratuj nas panie Grzegorzu.
Ratuj nas panie Grzegorzu. 15.08.2019, 16:31
"demontaż odcinka wyeksploatowanej linii elektroenergetycznej 220 kV Krajnik-Gorzów." Jakież to znamienne dla tej pisowskiej szarańczy. Zlikwidowac albo oddac kolesiom. Zadnych inwestycji tylko ciągla demolka. Demolka państwa, demokracji, konßtytucji. Zlikwidują energetykę w tym kraju a w jej miejsce wejdą towarzysze ze wschodu. Wjadą i zamienia nam nawet tory na szerokie. Ciagniemy w stronę Kremla.
Polka
Polka 16.08.2019, 10:29
Co ma piernik do wiatraka. Debil. Linia krajnik Gorzów jest stara, istnieje od początku elekrowni, czyli pół wieku!!! Poprzednie władze nic nie robiły, tylko sprzedawały strategiczne dla Polski zakłady, chociażby telekomunikację
Ogłoszą po wyborach
Ogłoszą po wyborach 15.08.2019, 17:47
Na koniec rozbiorą elektrownię. Podobno za sześć lat .
do głupka
do głupka 15.08.2019, 19:43
ciebie rozbiorą debilu i kopną w dupę!!
atomowiec
atomowiec 15.08.2019, 18:04
NARESZCIE,Już nie mogę się doczekać kiedy ten smród rozbiorą
ah
ah 15.08.2019, 16:16
"A komu to" poczebne"?!"
Fakt
Fakt 15.08.2019, 13:41
Lenie i nieroby 30 lat nie inwestowali w sieci energetyczne. Myśleli, że prąd powietrzem popłynie ale do tego potrzeba by Tesli.
Pero
Pero 15.08.2019, 10:47
W tym Krajniku to juz chyba 3 rok robią i robią i końca nie widać.
taki sen wariata
taki sen wariata 16.08.2019, 18:14
robią rozdzielnie pod wiatraki i farmę słoneczną bo te bloki gazowe to chyba mrzonka ha ha ah

Pozostałe