Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Koniec wakacji. Radni po przerwie wracają na sesję

  • 22.08.2019, 09:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Koniec wakacji. Radni po przerwie wracają na sesję Sesja Rady Gminy w baniach 16 maja 2019 r.
Ostatnia sesja odbyła się w połowie maja. Kolejną zaplanowano na dziś 22 sierpnia 2019 r. w Baniach.

Oto program sesji, który został do nas przesłany 19 sierpnia. 

 

  1. Otwarcie sesji, stwierdzenie quorum.
  2. Wnioski o zmianę porządku obrad.
  3. Informacja Wójta Gminy Banie o pracy w okresie międzysesyjnym i z wykonania uchwał Rady Gminy.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady o pracy Rady.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzania regulaminu korzystania z placów zabaw stanowiących własność Gminy Banie (druk nr 71)
  6. Podjęcie uchwały w sprawie odstąpienia od przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy do posadowienia modułów automatów do sprzedaży usług pocztowych (druk nr 72)
  7. Podjęcie uchwały w sprawie odstąpienia od przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy do posadowienia urządzeń infrastruktury telekomunikacyjnej (druk nr 73)
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 r. (druk nr 74)
  9. Podjęcie uchwały dotyczącej skargi na Organ Wykonawczy (druk nr 75)
  10. Sprawy różne i wolne wnioski.
  11. Zamknięcie sesji.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wiedz
wiedz 23.08.2019, 12:46
W tej gminie było bardzo dużo nieprawidłowości, które teraz trzeba naprawiać!!!
janusz-_pawlacz
janusz-_pawlacz 22.08.2019, 22:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

jojojojoj
jojojojoj 22.08.2019, 21:11
Wszystko już to co proponują żydoPOlszewicy już było. Na całe szczęście wszystko pamiętamy i dokąd chcieli nas zaprowadzić też! O tym, że okradli nasz kraj i o tym że w ostatnim momencie wysunęliśmy się z diabelskich szponów. Jedno co mnie niepokoi, że już tak dużo jest w Polsce żydów i sprzedawczyków o podwójnym pochodzeniu! No cóż, musimy i z tym sobie poradzić, może daj Boże ostatni już raz! Niech to będzie nasz bój ostatni i niewolniczy skończy się trud gdy związek nasz katolicki bratni ogarnie cały naród!
nie wstyd wam?
nie wstyd wam? 22.08.2019, 21:15
Już spuścili ze smyczy ministerialne trolle?
88
88 22.08.2019, 20:40
do Jojo-
Jesteś, typowy, patologiczny, parafianin PiS-u. Z czego cię arschlochu ta komuna okradła? Jaki to majatek miałeś ty, czy twoja rodzina kiedy przybyliście tu zza Buga.?
PRL istniał od 1945 do 1989 roku. Jakby nie liczył za cholerę nie wychodzi 70 lat. Zaczynała od odbudowy kraju z ruin i walki z anelfabetyzmem Pamiętam jak spod Straży Pożarnej widać było stodoły na Targowej. Do lat 70-tych u.w. była wieczorowa szkoła podstwawowa
w SP2. Silna i miodem płynaca II RP,II rozpadła się jak domek z kart po niemieckiej i radzieckiej napaści w 1939 roku, a przywódcy państwa wraz z naczelnym wodzem armii i najbogatszymi obywatelami,jak szczury uciekli z kraju. Przypominam, że polskie Pomorze Zachodnie, to byt powstały po II wojnie Światowej z woli USA, Wielkiej Brytanii i ZSRR.
III RP startowała z dużo lepszej pozycji co poprzednicy i trwa już 30. lat. W PRL-u żyliśmy z naszej ciężkiej pracy oraz dziadków i rodziców. Teraz żyjemy w dobrobycie na kredyt, który trzeba będzie spłacić. Nasi politycy z PO ii PiS doprowadzili do tego , że żyjemy jak frankowicze którzy spłacają niekończące się kredyty, kiedy przychodzi utrata pracy lub zdrowia lądują na bruku. PiS to populistyczna partia narodowych socjalistów, katobolszewików która wodzona za nos pochlebstwami ze strony kapitału zachodniego i żydowsko-amerykańskich imperialistów doprowadzi kraj do ruini gospodarczej.

Fabryka
Fabryka 22.08.2019, 20:30
Bosze, dajcie już pokój z tą dramą rodem z Youtube. Tak ciężko odgadnąć w co gra Schetyna ? To oczywiste, że wie iż przegra wybory, a te pomysły to zasłona dymna, ci skompromitowani ludzie na listach POKO są tylko po to żeby obrzydzić jak najbardziej Polakom politykę, a po co to robi ? Ano po to żeby Polacy nie poszli na wybory i tylko żeby wtedy PiS nie zdobyło większości konstytucyjnej. Totalna opozycja jest na totalnej wojnie i nie walczy o nic więcej jak tylko o te swoją konstytucję
88
88 22.08.2019, 20:44
PO i PiS to ta sama banda koniunkturalistów i zdrajców.
Jojo
Jojo 22.08.2019, 18:48

Programy socjalne które wprowadził PiS to nie jest żadne rozdawnictwo, gdyby komuna w Polsce nas nie okradała 70 lat te programy powinny już dawno być tak jak są w krajach zachodnich, tam są od lat. Jak bolszewicy znowu dojdą do władzy rozkradną znowu wszystko bo mają jak na tacy podane to co rząd PiS naprawił, jak znowu Polacy chcą głodować niech głosują za komunistami, sektą LGBT jak chcą aby w szkołach deprawowano ich dzieci, jak uważają, że za dużo dostali niech zagłosują na lewaków wtedy nie będą mieć nic za to będą w pocie czoła harować na czarnuchów których platfusy sprowadzą za ogromną kasę od sorosa, będą wywalani z mieszkań bo młode byki sprowadzone z Afryki muszą mieć wygody i żarcie darmowe. Młode Polki będą gwałcone jak niemry, będą fajerwerki i strzelanina na ulicach i w blokach, jak PO-KO wygra młodzi i pożyteczni idioci będą mieli co dzień inne rozrywki jak strzelanina na ulicach. Niech tylko patologia dojdzie do koryt przekonacie się co to jest wolność i demokracja.
Sergeant and Police Chorus
Sergeant and Police Chorus 22.08.2019, 20:01
> Programy socjalne które wprowadził PiS to nie jest żadne rozdawnictwo

"500 plus dla każdego!!! 100 na świnie!!!! 682 na kormorana!!!! I ty dostaniesz! I ty! I nie, nieważne kim jesteś, też dostaniesz!". Ach, to nie rozdawnictwo. To coś zupełnie innego, mianowicie rozdawanie pienię... zaraz, co?

> sektą LGBT jak chcą aby w szkołach deprawowano ich dzieci,

Ach, żeś się portali naczytał. A jak to LGBT ma deprawować dzieci?

> będą wywalani z mieszkań bo młode byki sprowadzone z Afryki muszą mieć wygody i żarcie darmowe.

Ach, a kogóż to wyrzucono z domu, żeby zakwaterować owe byki? Podasz jakiś konkretny przykład, czy tylko bredzisz, bo wiedzę o imigrantach czerpiesz, znów, z ujemnie wiarygodnych portali? :)
ona
ona 22.08.2019, 17:56
Fajna laska ale se spodnie podarte to wiocha większa niż czarne skarpety do sandałów.
szkolnik
szkolnik 22.08.2019, 16:54
On po prostu nie lubi Augustyniaków. Ja mu się nie dziwię.
Ikto je pierze ?
Ikto je pierze ? 22.08.2019, 12:27
A Augustyn gdzie trzyma majtki na salę ?
Hh
Hh 22.08.2019, 11:37
Glupi artykuł
potwierdzam radnej
potwierdzam radnej 22.08.2019, 12:07
Bo większość to [program sesji przygotowany przez władze Bań, czyli bardzo głupi!
fryzjer
fryzjer 22.08.2019, 11:32
a dziadek z kitą z chojny jest??
Banianin
Banianin 22.08.2019, 11:06
Brawo!
Igryfino przeszlo dzisiaj samo siebie! Już się zapomniało, że sesja absolutoryjna była pod koniec czerwca i redakcja nawet o tym napisała? Wiadomo, trzeba pisać takie rzeczy, żeby były wejścia i komentarze.
KOMPROMITACJA!!!
oburzony
oburzony 22.08.2019, 11:06
Skandal! Dlaczego wyłączono sesję jak przewodnicząca zaczęła mówić o pogorzelcach? To jest jawna sesja czy tajna pytam się ?!
ff
ff 22.08.2019, 12:41
bzdura
13
13 22.08.2019, 12:15
Tyt oburzony przecież nic o pogorzelcach nie było mowy więc ogarnij się!
zorientowany
zorientowany 22.08.2019, 12:29
Właczył pewno przedostania sesję hahaha
doopa nie nauczyciel
doopa nie nauczyciel 22.08.2019, 10:58
Faktycznie Augustyniaka nie słychać bo blubra coś pod nosem tak jak w szkole. Wszystkich słychać a ten gada jak od niechcenia.
Mimoza
Mimoza 22.08.2019, 12:04
Niketiński musi odejść!
wolny słuchacz
wolny słuchacz 22.08.2019, 10:51
To nawet studenci bez poprawek nie mają takich długich wakacji!
mieszkaniec
mieszkaniec 22.08.2019, 10:49
Słucham sesji i nie mogłem zrozumieć co mówi pan wójt. Nagłośnienie powinni poprawić.

Pozostałe