Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Rozpatrzą skargę na działalność wójt Anny Kusy-Kłos i dyrektora Piotra Waydyka

  • 23.08.2019, 10:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozpatrzą skargę na działalność wójt Anny Kusy-Kłos i dyrektora Piotra Waydyka Jedna z sesji Rady Gminy w Widuchowej na której obecny był Piotr Waydyk (pierwszy z prawej) oraz wójt Anna Kusy-Kłos (druga z prawej).
Uprzejmie informuję Państwa, iż w dniu 26 sierpnia 2019 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Gminy Widuchowa, ul. Grunwaldzka 8 (sala konferencyjna) odbędą się obrady IX Sesji Rady Gminy Widuchowa zwołanej w trybie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 506, poz.1309). W załączeniu przesyłam porządek obrad na sesję.

IX Sesja Rady Gminy w Widuchowej

Termin: 26.08.2019 r.

rozpoczęcie: godz.9.30

Porządek obrad

Sprawy organizacyjne

I. Otwarcie IX Sesji Rady Gminy.

II. Stwierdzenie quorum.

III. Przedstawienie porządku obrad.

IV. Przyjęcie protokołu z VIII Sesji Rady Gminy.

Podjęcie uchwał

V. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Widuchowa (druk nr 1).

VI. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy na rok 2019 (druk nr 2).

VII. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Widuchowa (druk nr 3).

VIII. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność pełniącego obowiązki Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzywinie (druk nr 4).

IX. Ustalenie terminu X Sesji Rady Gminy Widuchowa.

X. Zamknięcie obrad.

Ewa Stefańska

Urząd Gminy Widuchowa

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Porażka
Porażka 28.08.2019, 18:31
Żałuję ,że nie była nagrywana rozmowa rodziców z Panią Wójt🤣mniejsza o to w jakiej sprawie...zupełny brak klasy ,kultury ,profesjonalizmu....i żeby tak pięścią w stół?????nieopdpowiednia osoba na tak wysokim stanowiski.....wstyd mi , za mylnie oddany głos ....
Benia
Benia 28.08.2019, 18:49
Jak znowu rozmowa?
kampaniero
kampaniero 26.08.2019, 11:20
Pomogli jej w kampanii a Piotrusia rzucili na pożarcie.
Ludzik
Ludzik 26.08.2019, 08:28
Najpierw trzeba byc samemu uczciwym a dopiero pisac komentarze!! ! Pozdrawiam
Skrzat
Skrzat 26.08.2019, 08:36
Swoj swojego zawsze broni ha ha
Wyborca
Wyborca 25.08.2019, 22:01
Mówię z czystym sumieniem . Teraz ważna jest kampania i tylko kampania !!! Reszta już się nie liczy !!!
Widzący
Widzący 25.08.2019, 11:38
Coraz więcej ludzi otwiera oczy i widzi jaka jest ta "WSPANIAŁA" Pani Wójt, nie wiem gdzie ją "układano" ale robili to "mocni ludzie z bezpieki", bo wie jak niszczyć ludzi, jak ich szantażować, albo przekupić, albo inne "walory" zastosować. Wyraźnie widać od kogo ma "garb" Skąd to znamy - z przeszłości, gdzie tylko jeden system był "niezniszczalny",, ale do czasu.Dziś podnoszą głowy ci "z zamrażarki" i mamy to co mamy. Myślę że rodacy - to nie gęsi i swój rozum mają.
Darek
Darek 25.08.2019, 10:36
Ona pisze o czystym sumieniu jak może rozwaliła swoje małżeństwo kochanka zabrała dzieciom ojca rozwaliła całą gminę i urząd i taki ktoś może pisać o czystym sumieniu Obłuda i fałsz a co niektórzy dają się nabrać na jej kłamstwa i tenfałszywy krzywy uśmiech WSTYD!!!!!!!
pipa
pipa 25.08.2019, 12:56
A ty co? Z pIS-owskiej Policji Moralności?
pepol
pepol 25.08.2019, 09:48
Co to za skargi będa rozpatrywane?
D
D 24.08.2019, 23:22
Wybierzcie Michasia na wójta a Grażynke na dyrektora szkoły w Krzywinie durne polaczki bez wiedzy i własnego rozumu 😂😂😂
Ddd
Ddd 25.08.2019, 09:14
No Michaś i Grażka przynajmniej w głowach mają poukładane, a Ania i Piotruś niekoniecznie.
małe dzieciatko
małe dzieciatko 24.08.2019, 20:23
i znowu bedzie płakał jak na komisji i skarzył sie jacy to ludzie są wredni..
nie damy się wykiwać
nie damy się wykiwać 24.08.2019, 20:40
Kolejna szopka dla gawiedzi? Kto to teraz kupi?
Zdzisław
Zdzisław 24.08.2019, 10:38
Drodzy Radni, zwłaszcza Ci,którzy w poprzedniej kadencji tak dążyli do diet ryczałtowych- teraz tematu nie podejmujecie?
Wacek
Wacek 29.08.2019, 06:52
A spójż na częstotliwość zwoływania sesji. Niemal co miesiąc dla paru uchwał.
To jest kasa przecież dla radnych.
Kosmalski to był jednak oszczędny 1 sesja na 3 miesiące, a ty Darek co? Wstyd!!!
fucha
fucha 24.08.2019, 11:42
Nażarli się już!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.08.2019, 10:31
Wójtowa obstawiła się niedouczonymi radnymi to samo robi w Urzędzie i dlatego tak jest w gminie tylko czekać jak komisarz wkroczy
Tak
Tak 25.08.2019, 09:18
Jej radni to niedługo będą płakać razem z nią. Ona i tak się od nich odwróci. Do tej gminy prędzej od komisarza to prokurator wejdzie
Lola
Lola 24.08.2019, 10:16
Oj wreszcie ktoś zainteresuje się tą parą nieudaczników po trupach do celu niszczyć wszystko i wszystkich co za ludzie a jeszcze ta pcha się do sejmu kto na to coś będzie głosował chyba te jej przy...pasy niech poniesie za wszystko zło kare
katiusza
katiusza 24.08.2019, 11:43
Podobno nie przeszła weryfikacji.
Widuchowiak
Widuchowiak 24.08.2019, 07:43
Dostanie się tej pani do sejmu to będzie nagroda dla niej. Ta pani musi zostać z nami.
Nadzieja
Nadzieja 24.08.2019, 22:16
Już wolę żeby dostała taką nagrodę niż została jeszcze te 4 lata w gminie !!!
komornik
komornik 24.08.2019, 22:46
Nagroda będzie dla mnie, dom licytuję, na pensji łapę położyłem, udaje bezdomną, bez samochodu itp. ale ja pracuję i powoli tą maskę przed wami odsłaniam .
On
On 23.08.2019, 21:47
Wreszcie zło wyrządzone innym wraca... nie ma chyba nad czym myśleć-raczej trzeba zawijać żagle i uciekać do sejmu. Rozwalić urząd i uciekać.
zainteresowany
zainteresowany 24.08.2019, 07:39
Zarozwalenie urzędu można odpowiedzieć i nawet pobyt w sejmie przed karą nie uratuje.
Oni
Oni 23.08.2019, 22:23
I oby uciekła do sejmu. Trzymamy kciuki .
Bo już gorzej w gminie być nie może !!!
hmmm
hmmm 24.08.2019, 07:34
nie ma szans dostać się do sejmu. Jakby tam poszła to rozwaliłaby sejm i pewnie nie jedno małżeństwo w warszwce.
paradoks
paradoks 23.08.2019, 14:57
Mówi się : zdolny do wszystkiego, nawet do przegrania samemu z sobą.
Krzywinianka
Krzywinianka 23.08.2019, 14:26
Proszę mi przypomnieć dlaczego pan Waydyk nie wygrał konkursu na dytektora szkoły? PRZECIEŻ BYŁ JEDYNYM KANDYDATEM ??!!
mieszkaniec
mieszkaniec 23.08.2019, 22:05
Nie wygrał bo widocznie nie spełnił warunków konkursu , ale wójt czeka aż spełni i dlatego nie ogłosiła nowego konkursu. Taka karma w tej układowej gminie. Czas najwyższy z tym skończyć. Skargi należy pisać do innych instancji bo od tej Rady Gminy pomocy nie otrzymacie . Pani wójt wydaje się, że Gmina Widuchowa to jej prywatny folwark. Jeden jej folwark już poszedł pod młotek.
u rodzaj
u rodzaj 23.08.2019, 14:36
Bo on jest jedyny w swoim rodzaju :)))))
Ajwaj aleluja i do przodu
Ajwaj aleluja i do przodu 23.08.2019, 14:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wojt
Wojt 23.08.2019, 13:27
Wy....ć darmozjadow jednego po drugim!!!!
opozycja
opozycja 23.08.2019, 14:35
Wymagać oczywiście będziemy, bo za to im płacimy!
skarbnik
skarbnik 23.08.2019, 13:22
Czy pan Piotr Waydyk oddał już pieniądze pobrane ze szkoły a które Sąd kazał zwrócić?
zdjęcie
zdjęcie 23.08.2019, 12:42
W KULKI będą sobie lecieć?

Pozostałe