Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zaprezentowali kandydatów na placu Barnima

  • 03.09.2019, 19:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaprezentowali kandydatów na placu Barnima fot. TWS
W Gryfinie na placu Barnima pojawili się dzisiaj (3 września 2019 r.) kandydaci do Sejmu z list PSL - Koalicja Polska oraz sympatycy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Prezentowane hasła wzbudziły ciekawość nawet zwolennika obecnie rządzącej partii.

Dzisiaj w Gryfinie   temat projektu „emerytura bez podatku” oraz kwestii trójpodziału władzy w Polsce można było zatem porozmawiać m.in. z wicemarszałkiem województwa zachodniopomorskiego Jarosławem Rzepą, wójtem Widuchowej Anną Kusy-Kłos oraz Anną Glińską z Mieszkowic.

-Jestem za decyzyjnością sołtysów i rad sołeckich oraz korzystaniu z różnych źródeł finansowania związanych bezpośrednio ze społecznością i obszarami wiejskimi oraz za dobrą ustawą Prawo Łowieckie, służącą i rolnikom i myśliwym. Ppowinien powstać Fundusz Odszkodowawczy zbudowany ze składki z budżetu państwa oraz ze składki kół łowieckich - mówi nam Anna Glińska, kandydatka do Sejmu RP okręg 41 nr 17, mieszkanka gminy Mieszkowice.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (31)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (103)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kandydat
kandydat 08.09.2019, 00:13
Super pozytywna osoba..na pewno zagłosuję.
??
?? 10.09.2019, 23:06
Która z tego zestawu?
Mania
Mania 06.09.2019, 10:38
Moja rodzina zawsze głosowała na PSL ale teraz jak zobaczyliśmy na liście kusy kłos niestety głos oddamy na inną patrie Wstyd że wystawiacie takie osoby czy wy nie sprawdzacie co oni warci i jakie mają osiągnięcia WSTYD!!!!!!!!!!!!
Szamba Gminy
Szamba Gminy 06.09.2019, 09:36
Ciekai mnie ile razy Pni Wójt mieszkając przez około 10 lat na terenie gminy Widuchowa - w Marwicach - wywoziła sambo ze swojej "posesji Kusy Kłos", dokumenty powinny się znaleźć, a teraz straszy mieszkańców Gminy kontrolami.
.
. 06.09.2019, 07:30
Całe szczęście, że nie wyglądają jak jakaś zbieranina.
My
My 06.09.2019, 08:17
Ja i wielu innych sądzimy inaczej.
oni
oni 06.09.2019, 08:40
Od sądzenia to są sądy! Amen!
@
@ 06.09.2019, 22:17
Mniejsza o to : sądzimy czy uważamy Po prostu mamy inne zdanie na temat "zbieraniny"niż kropka.
przyspawany do stolca
przyspawany do stolca 05.09.2019, 14:53
A pamiętacie Józka Zycha z PSL,ksywka 'trzęsiawka"-łapki to mu sie tak trzęsly jakby z nie jednego piecyka chlebuś żarł.
najdroższy gaz w europie ha ha ah
najdroższy gaz w europie ha ha ah 05.09.2019, 15:41
chodzą słuchy ze to pawlak mi za je bał akcje J&S ENERGI HA HA AH a nie wieczorek ha a ah waldek P KSYWA
ooo
ooo 05.09.2019, 14:43
Wójtowa z Widuchowej to niby co osiągnęła że teraz chce posłem być ?
mieszkaniec Gminy Widuchowa
mieszkaniec Gminy Widuchowa 05.09.2019, 22:33
Śmieszy mnie hasło "czyste powietrze". W Gminie Widuchowa znajduje się wiele przepływowych szamb, z których ścieki płyną do rowów i jezior roztaczając odór , zwłaszcza w czasie upałów. Co w tej sprawie zrobiła wójt Anna Kusy-Kłos kandydatka na posła z listy PSL?
tragedia
tragedia 05.09.2019, 21:57
wyrzuciła pijaka z domu, rozbiła inne małżeństwo, zona prawie umierała a dzieci płaczą za ojcem
widuchowiak
widuchowiak 05.09.2019, 21:44
Miałem glosować na PSL ale zmieniłem zdanie widząc na jego liście siejącą niezgodę w Gminie Widuchowa wójt Annę Kusy-Kłos. Oceniam, że PSL nisko upadł proponując kandydatów z łapanki.
Krzywiniak
Krzywiniak 05.09.2019, 22:57
Szkoda, że po dyrektora SP Krzywin nie zaprosili na swoją listę.
Podpis
Podpis 05.09.2019, 12:57
PSL zawsze bylo polityczna ***
pro
pro 04.09.2019, 22:29
Cóż, PSL to partia ze 122 letnią historią. Inni mają więcej buraków. Ja znam z PSL samych porządnych i mądrych ludzi. Poza tym jedyna partia, która na czele ma niekomunistycznego doktora.
pro - bene
pro - bene 05.09.2019, 11:25
Chichot - ,, historii ,, ( 122 ) lata ! A gdzie minus ZSL = PZPR !
a ja
a ja 04.09.2019, 22:38
Chyba się zapiszę do PSL, ale tylko ze względu na te Panie.
zwolennik
zwolennik 04.09.2019, 22:21
Muszę powiedzieć, że zacna reprezentacja!
kiść
kiść 04.09.2019, 23:45
Ktoś, kto jest usatysfakcjonowany ze swojego życia, kariery, osiągnięć, itd nie musi mieć potrzeby upubliczniania tego w Internecie. Tym samym argument, że komentują Ci, co sami nic nie robią, jest na poziomie twierdzenia, które stało się poniekąd żartem - nie ma cię na Facebooku - nie istniejesz. Mozna działać, robić, odnosić sukcesy i sie z tym nie obnosic w Internecie. Da się? Da się. Tak samo, naprawdę, da się mieć szczerych, oddanych przyjaciół wokól siebie (nawet wielu) i nie lizać im tyłków w komentarzach i innych internetach haha.. Da się? Da się. Podsumowując, Drodzy Działacze i Wielbiciele PSL, życie nie ogranicza się do Internetu, a jeśli już decydujecie się w nim istnieć (co jest związanę z działalnością polityczną, jak mniemam), to naprawdę róbcie to z głową! Pozdrawiam.
precz z psl
precz z psl 04.09.2019, 17:51
A kto w ogóle wpuscił te całe towarzystwo na teren miasta Gryfino? GRYFINO jest miastem wolnym od PSL,kukizowców i innych lewicowców
wstyd mi za ciebie
wstyd mi za ciebie 04.09.2019, 22:31
Faszysta o 17.51 się odezwał. Weź podręcznik do historii i zobacz jak takie nawoływania skończyły się w Niemczech hitlerowskich!
och!
och! 04.09.2019, 21:35
Mietek zaostrzył swoje stanowisko?
Czerwone Gryfino
Czerwone Gryfino 04.09.2019, 18:04
Gryfino jest, było i zawsze będzie ostoją wolności i lewactwa. Gonić kaczystów i brunatnych oszołomów z ONRu !!!
wyborca
wyborca 04.09.2019, 17:21
"Tłumy mieszkańców powitały kandydatów PSL były wiwaty okrzyki" oczywiście to dowcip :))))
Nie wiem czy śmiać się czy płakać chyba będę się śmiał :))) Gdzie to towarzystwo się pcha a ten jeden startował już we wszystkich wyborach na drugi rok wystartuje na prezydenta :)))))
wyborca obeznany
wyborca obeznany 04.09.2019, 22:22
Ale płynie przez ciebie jad żmiji !! TY swój wizerunek, właśnie pokazałaś przez swój komentarz.
hula
hula 04.09.2019, 16:38
czarna to by się za robotę wzieła w gminie a nie wozi się po gryfinie. nawet i tak nie ma szans dostac sie do warszawy
via Szczecin
via Szczecin 05.09.2019, 10:12
Po drodze ma!
Do nich
Do nich 04.09.2019, 16:16
Stado darmozjadów!!!
przykre
przykre 04.09.2019, 22:23
Jednak tym wpisem świadectwo wystawiłeś raczej tylko sobie!
aleks
aleks 04.09.2019, 16:10
A z wójt Widuchowej to czym...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.09.2019, 15:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

To już molestowanie ?
To już molestowanie ? 04.09.2019, 14:11
Pacz zdjęcie 15/31 obelżywe skanowanie zadka tej pani.
Ciekawe co sobie myślą ?
WNUK WIECZORKA
WNUK WIECZORKA 04.09.2019, 13:34
JAKĄ *** TRZEBA BYĆ HA AH AA HA JA JUZ TEJ *** NIE TARWIĘ I WIELE INNYCH RZECZY HA AH AH
Knagulec
Knagulec 04.09.2019, 14:41
Ajwaj aleluja ***
nawet nie wiesz  z kim rozmawiałeś  HA HA AH AH
nawet nie wiesz z kim rozmawiałeś HA HA AH AH 04.09.2019, 13:20
JAK ZAPEWNE MNIEMAM WIELKI MAŁY CZŁOWIEK SZUKA TEGO Z BARTKOWA AH AHA HA AH JA JESTEM TYM takim niepozronym 1,8 m z pieskiem co gadaliśmy o dopie marynie ha aha h na przeciwko cmentarza i o kanadzie ha haah
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.09.2019, 13:14
NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE HA HA AH ZA MAŁO INTELIGENTNE SĄ MOJE WPISY CZY MAMY POWIAT I GMINĘ IDIOT,ÓW AH AHA H
pytasz to odpowiadam
pytasz to odpowiadam 04.09.2019, 22:32
To pierwsze!
jak można tak zyć ha ha ah ???????
jak można tak zyć ha ha ah ??????? 04.09.2019, 12:54
https://youtu.be/fJ9rUzIMcZQ HA HA HA AH patrzycie i nie widzicie ha ha ah tępaki
Knagulec