Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Ostateczne zmiany na listach Koalicji Obywatelskiej

  • 03.09.2019, 20:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ostateczne zmiany na listach Koalicji Obywatelskiej Olgierd Geblewicz, szef sztabu Koalicji Obywatelskiej w regionie.
Elżbieta Zielinkiewicz to nowa osoba z naszego powiatu, oprócz Huberta Andrycha, na zarejestrowanej już liście wyborczej Koalicji Obywatelskiej. Na pierwszym miejscu Arkadiusza Marchewkę zastąpił Sławomir Nitras. Kandydatów do sejmu RP w okręgu 41 jest 24.

Natomiast do Senatu RP KO proponuje Magdalenę Kochan. Chodzi o okręg wyborczy nr 98 obejmujący obszar miasta na prawach powiatu Świnoujścia oraz powiatów goleniowskiego, gryfickiego, kamieńskiego, łobeskiego, myśliborskiego, pyrzyckiego stargardzkiego oraz gryfińskiego.

 

Kandydaci do Sejmu RP w okręgu nr 41:

1. Sławomir Nitras, poseł na Sejm RP

2. Arkadiusz Marchewka, - poseł na Sejm RP, doktor nauk ekonomicznych, były radny Szczecina

3. Norbert Obrycki – poseł na Sejm RP były Senator RP i marszałek województwa zachodniopomorskiego

4. Artur Łącki – radny Województwa Zachodniopomorskiego, przewodniczący Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej w Sejmiku Województwa, przedsiębiorca

5. Magdalena Filiks – p.o. przewodniczącego zarządu głównego KOD, działaczka społeczna i aktywistka

6. Grzegorz Napieralski – senator RP, wieloletni Poseł na Sejm RP, pomysłodawca i założyciel Sejmowej Komisji Innowacyjności i Nowoczesności

7. Elżbieta Jabłońska – radna Świnoujścia, przewodnicząca Rady Miasta, przedsiębiorca

8. Teresa Kalina – nauczycielka i działaczka samorządowa, od 2014 do 2018 przewodnicząca Sejmiku Województwa, aktualnie wiceprzewodnicząca, dyrektor SP nr 7 w Szczecinie

9. Robert Sucharzewski – przewodniczący szczecińskiego koła Partii Zieloni

10. Wojciech Łebiński – radny Goleniowa, specjalista w dziedzinie pozyskiwania funduszy unijnych

11. Marek Stankiewicz – samorządowiec ze Stargardu, wieloletni prezes stargardzkiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża

12. Zbigniew Chojecki – wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa, adwokat, społecznik

13. Zygmunt Siarkiewicz – samorządowiec, ponad 20 lat był burmistrzem Barlinka

14. Lidia Lalak-Szawiel – nauczycielka, edytor, artystka plastyk. Aktywna działaczka organizacji pozarządowych

15. Hubert Andrych – radny Rady Powiatu w Gryfinie, przedsiębiorca

16. Joanna Napiwodzka – wicestarosta powiatu Pplickiego, społeczniczka

17. Wiktor Tołoczko – radny Powiatu Pyrzyckiego, nauczyciel

18. Piotr Rębacz – społecznik z powiatu pyrzyckiego, przedsiębiorca

19. Wioletta Drzewińska – członek Zarządu Powiatu Myśliborskiego, wieloletnia dyrektor szkoły, lokalny społecznik

20. Damian Walczak – radny Polic, aktywny społecznik

21. Dorota Schrammek – pisarka bestsellerowych powieści

22. Elżbieta Zielinkiewicz – działaczka samorządowa i społeczna z Chojny, pracuje w Cedyni

23. Maria Schneider – apołeczniczka

24. Piotr Misiło – poseł na Sejm RP, ekonomista

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sprawiedliwy
sprawiedliwy 08.09.2019, 08:54
czerwone fekalia umkrojg
czyli chwast
Pl
Pl 05.09.2019, 20:08
Bus oszustów, platwusy razem z komunistami. Tyle w temacie
Jestem na nieeee
Jestem na nieeee 05.09.2019, 16:22
Nitras to showman bo tylko krzyczec potrafi i nagrywac sie telefonem. Jak feceta widzę to niedobrze mi sie robi jak na to całe KO. Za ich rządów stocznia poszla i elektrownie nasza chcieli zamknac. Wstydu nie maja patrzac ludzia w oczy? Tfuuuu
hah
hah 05.09.2019, 12:15
Wesoły autobus.
ups...
ups... 05.09.2019, 11:39
jak można obrażać wyborców zachodniopomorskiego wystawiając P. Misiło ( 24 ) ....!
Gość
Gość 04.09.2019, 23:50
Ciekawe czy tak by się pchali do rządzenia jakby wprowadzona była reguła :, , za dobre rządzenie nagroda a za złe kara, , i to przestrzegana rygorystycznie !! Korzystając z mądrości chińskich można by było ostudzić zapędy co niektórych samozwańców znających się tylko na uprawie podziemnych pomarańczów !!
taka prośba
taka prośba 04.09.2019, 22:24
Zwolenników PiS i trolli prosiłbym o nie zamieszczanie tu komentarzy. Macie swoje artykuły i swoich "bohaterów" to tam smarujcie.
GG
GG 05.09.2019, 15:26
Co ty nie napiszesz, a kto mi lgbt ładuje a ja to mam w d...e ich wizje państwa-szlachta i głupi chłop pa pa nieuki.
31911
31911 05.09.2019, 10:08
Wolnosc slowa tylko cep Schetyna ma jak obraża
IQ
IQ 05.09.2019, 10:14
Numer z ciebie słaby. Nick, wpis i ich złożoność konstrukcji cepa.
news
news 04.09.2019, 22:01
Czy czytaliście, że historyk i publicysta Sławomir Cenckiewicz ma przeprosić posła PO Sławomira Nitrasa? Chodzi o wpis na Twitterze, który miał sugerować, że Nitras popełnił przestępstwo podczas wykonywania mandatu posła. Dziś o tym zadecydował zdecydował szczeciński Sąd Okręgowy.
Bywalec
Bywalec 05.09.2019, 20:40
"szczeciński Sąd Okręgowy" - to Ci dopiero autorytet.
Fakt
Fakt 05.09.2019, 11:28
..a czyżby nie powiedział prawdy Cenckiewicz?nie widziałeś jak buszował w sejmie w w rzeczach,które nie należą do niego?czego tam szukał?Faktów nie zakłamiesz...
mimim
mimim 04.09.2019, 19:09
Czemu wszyscy mowia jak chodzi o Koalicje czy platforme ze to Czerwona zaraza,czerwone pajaki lub komunisci?
MA MA MA RADIO MA RYJA HA HA AH AH
MA MA MA RADIO MA RYJA HA HA AH AH 04.09.2019, 16:01

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

IDIOCI W BUSIE  W KOSZERNYM Z*** HAHA AH
IDIOCI W BUSIE W KOSZERNYM Z*** HAHA AH 04.09.2019, 15:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

oko
oko 04.09.2019, 14:30
to oni jada ta Cysterna?bozal sie boze
sauron
sauron 04.09.2019, 15:25
jada tuplac sie jak swinie w Wisle trzaskowski zwinal palety to teraz w gownie plywac beda.Co za partia obciachu szukaja rezerwatu czerwone twarze
ajwaj aleluja i do p[rzodu ale wy lubicie jak kuirwa was wydyma za pincvet…
ajwaj aleluja i do p[rzodu ale wy lubicie jak kuirwa was wydyma za pincvet a sami oddacie tysiąc pincet ha a ah 04.09.2019, 14:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

GG
GG 04.09.2019, 15:26
Co znaczy ajwaj albo knagulec bo wy to zawsze się spieracie o co kamone????
I TU LEŻY SEDNO SPRAWY
I TU LEŻY SEDNO SPRAWY 04.09.2019, 16:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 04.09.2019, 15:48
Ja sie nie spieram z ta parówa tylko mu cisne 
taki plan
taki plan 04.09.2019, 15:28
To Młynarczyki zasmiecają!
ja
ja 04.09.2019, 15:14
wiesz co ajwaj .przydał by cisie porządny w*** .chociaż na zlasowany mózg to tylko elektro wstrząsy tak do 500 v..poza tym tak mniemam ,ze twoja mamusia była dziewczyna na dyszel .za piwo .no bo inaczej natura by obroniła niemowle .ale jak spłodzonego po pijaku ,karmione krwia matki z alkoholem to co innego wyjdzie.no i mamy spaaslaczka przekonanego o własnym geniuszu.dalej do dzieła ajwaj .
Knagulec
Knagulec 04.09.2019, 15:50
Dobrze dobrze pojechane ma dzban Ajwaj
Marie
Marie 04.09.2019, 12:14
Przypominajka - co to ja powiedziałem?;)))

W 2011 r., kiedy Grzegorz Napieralski był jeszcze w SLD, a B. Arłukowicz już był w PO tak oto mówił z mównicy sejmowej do premiera Tuska:

"Proszę nie kłamać, panie premierze, bo w sprawie dotyczącej służby zdrowia w zeszłej kadencji i w tej kadencji zachowujemy się profesjonalnie, uczciwie i zgłaszamy konkretne propozycje, których minister Arłukowicz nie słucha. Nie słucha i powiem panu, dlaczego nie słucha. Dlatego że wziął pan na pokład typowego karierowicza, który dla samochodu służbowego i funkcji zmieniał poszczególne partie. On nie potrafi zarządzać służbą zdrowia, nie ma na ten temat wiedzy i umiejętności. I mówią to ludzie, a nie politycy. Jeżeli pan mówi o służbie zdrowia, to proszę pójść do apteki i co kwartał kupować ten sam lek. Zobaczy pan, że on jest droższy - dla dzieci, dla starszych, dla nas wszystkich. Proszę iść normalnie do lekarza i do przychodni, do specjalisty.(...).
Przypominam, że obrażał pana, obrażał innych i obraża dzisiaj nas. I zapamiętacie te słowa, koleżanki i koledzy z Platformy Obywatelskiej: jak już nie będzie ministrem, jak się na was obrazi, to będzie was atakował, zdradzał, będzie polityczne wasze decyzje... będzie najgorszym wrogiem, tylko dlatego że jest cynicznym politykiem.
Ale wczoraj w telewizji usłyszałem rzecz niesamowitą. Otóż Bartosz Arłukowicz powiedział, i to chyba słowa do premiera Donalda Tuska: Brzydzę się cynizmem w polityce. (Wesołość na sali) I kto to mówi? I kto to mówi? Bartosz Arłukowicz, minister do spraw wykluczonych, co zrobił? Jaki pomysł, jakie ustawy, jakie reformy w tej sprawie? Minister Arłukowicz, minister zdrowia, jakie pomysły, jakie ustawy?"

Daleko nie zajedziecie - karierowicze, czego Wam serdecznie życzę:))
kod
kod 05.09.2019, 07:25

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Oko
Oko 04.09.2019, 12:08
PO TO CYSTERNA WSTYDU
szambowóz
szambowóz 04.09.2019, 12:27
To są kaczystowskie cysterny bo oni siedzą w goowinie po uszy :-)
GG
GG 04.09.2019, 13:15
No nie wiem kto ma gowno zamiast mózgu.ja na PO -skich kanciarzy nie będę robił i tyle , 8 lat robiłem za 1,400 na rękę a teraz mam więcej.
Ot durak
Ot durak 04.09.2019, 13:57
Tak teraz mamy więcej przy wypłacie , ale już po odliczeniu kosztów życia ( egzystencji ) zostaje mniej w kieszeni.
O ile podrożało życie w kraju ?
.....
..... 05.09.2019, 11:32
O ile bo nie zauważyłem tego?
ciekawe
ciekawe 04.09.2019, 11:37
PO zaapelowała, by Kaczyński ujawnił całą korespondencję z hejterką, żeby opinia publiczna mogła się dowiedzieć w ramach jakich uprawnień i kompetencji interweniował w różnych problemach życia prywatnego hejterki. Będziemy pisać m.in. do rzecznika Praw Dziecka i innych organów państwa, by pokazały oficjalną korespondencję"
Tak powiedział Mariusz Witczak.
oko
oko 04.09.2019, 11:50
jakie PO ,PO juz nie istnieje?obudz sie lepiej sie zajmij Inowroclawiem
Sayron
Sayron 04.09.2019, 10:39
Wstydu nie maja ten to juz od tego pazerstwa czerwony od tej zarazy to juz na stale się zrobił. Na jednym wózku to sie dobrali i ta co premierem chce zostać. Co oni biora?
peas
peas 04.09.2019, 10:40
Sayron zajmij się lepiej swoją epkipą koryciarzy.
oko......
oko...... 04.09.2019, 10:34
Czerwony jak cegła, rozgrzany jak piec,
Muszę mieć, muszę ją mieć.
Nie mogę tak odejść, gdy kusi mnie grzech.
Muszę mieć, muszę ją mieć
Nie wiem jak mam to zrobić, by mężczyzną się stać
I nie wypaść ze swej roli, tego co pierwszy raz.
Gładzę czule jej ciało, skradam się do jej ust.
Wiem, że to jeszcze za mało, aby Ciebie mieć,
statek
statek 04.09.2019, 10:09
Ta z Chojny nie startowała czasami od Mroza?
wyborca
wyborca 04.09.2019, 10:06
Coś zdaje mi się, że kogoś wyboiorę z tej właśnie ekipy!

Pozostałe