Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Grasuje po Gryfinie złodziej, ale nie włamywacz

  • 05.09.2019, 19:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Grasuje po Gryfinie złodziej, ale nie włamywacz
Przychodzi do domu ok. godz. 5-6 rano. Wchodzi przez drzwi i ogołaca mieszkanie z cennych rzeczy. Ostatnio w Gryfinie odnotowano dwa takie zdarzenia. Oba podobne. W obu przypadkach zawiedli też sami właściciele.

Jeżeli właściciel zapomniał zamknąć drzwi na klucz, złodziej wykorzystuje okazję i zabiera wszystko co jest w jego zasięgu: torebki, portfele, telefony czy kluczyki od samochodu, po czym natychmiast ucieka. Otwarty domek jednorodzinny przy ul. Jana Pawła II został okradziony nad ranem. Druga kradzież miała miejsce w pobliżu.

Złodziej jeśli zostanie złapany, odpowie za kradzież, a nie za włamanie, ponieważ tutaj sytuacje ułatwili mu nierozważni właściciele.

-Prosimy o wzmożenie czujności – apeluje asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta policji w Gryfinie. - Musimy mieć świadomość, że pozostawiając nawet na chwilę otwarty dom czy mieszkanie, może paść ofiarą kradzieży. Zadbajmy o własne mienie zamykając drzwi na klucz, nawet jeśli jesteśmy w środku. Nawet gdy wszyscy domownicy są w środku, zajęci obowiązkami domowymi, często nie słyszą, co się dzieje w drugim pokoju lub przy drzwiach mieszkania. Oczywiście w sytuacjach zagrożenia natychmiast informujmy policję – dodaje oficer prasowy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jakto
jakto 08.09.2019, 23:26
Prędzej czy później ten złodziej wpadnie bo nadzieje się na kogoś kto mu te kradzieże z głowy wybije!
Kasiula
Kasiula 08.09.2019, 22:53
Uwaga, dziś śpię niedomknięta!
szarak
szarak 08.09.2019, 10:58
Ciekawe kogo obrobi po tym weekendzie!
Knagulec
Knagulec 06.09.2019, 10:08
Skitrać sie w szafie poczekać dojść oprycha i przegumować wiecej nie przyjdzie
koszerna guma
koszerna guma 06.09.2019, 12:00
w której tej pancernej ha ha ah w pko bp ha ha ah krasniaczka już ja wyczysciła ha ha ah
Lidka
Lidka 06.09.2019, 08:33
Otwarte drzwi w domu to dla niego zaproszenie!
telewizor
telewizor 06.09.2019, 08:39
Dla policjanta?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 06.09.2019, 06:19
to ***  już zaczeła walić kwadraty ha ha ah w pko bp już *** wieje tylko patrzeć jak upadnie jak skok wołomin i inne banki słóżb ha ha ah
Pindol
Pindol 06.09.2019, 10:04
Ajwaj ssij mocno ssaku leśny
lanca darusia  ha ha ah
lanca darusia ha ha ah 06.09.2019, 11:57
pindol ty wal na garncarską koszer pyta czeka do wychlapania ha ha ah
Pindol
Pindol 06.09.2019, 15:20
Ssij ssaku
KNAGULEC
KNAGULEC 06.09.2019, 08:41
Co ty AJWAJ taki ważny jakby kiełbase jad abo masło widzia
Knagulec
Knagulec 06.09.2019, 10:03
Przyjmij swój nick i nie podszywaj sie łajzo pod pana Knagulca
Bardzo dziwna sytuacja
Bardzo dziwna sytuacja 06.09.2019, 00:37
Brałam dzisiaj rano prysznic , wtedy usłyszałam jakby trzaśnięcie drzwi.
Nie wycierając się okryłam się tylko małym ręczniczkiem i wybiegłam z łazienki, nikogo nie było w domu , bardzo się przestraszyłam ale po chwili zrozumiałam , że to musiał być odgłos z piwnicy.
Więc zapaliłam światło i schodzę po drewnianych skrzypiących schodach na boso i nagle przepaliła się żarówka , nawet się nie zastanawiałam szybki zwrot i do góry i dokładnie wtedy nadepłam na kota. Jak on przerażająco się wydarł mało nie zemdlałam.
Na uspokojenie zjadłam całą bombonierkę i poszłam się położyć do sypialni. Jeszcze tylko nabalsamowałam swoje ciało , wkładam rękę pod poduszkę, a tam mój gadget cały wilgotny i kleisty !
Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie te długie włosy łonowe poprzyklejane do niego.?!
Kto to był w mojej sypialni ?
Luj
Luj 06.09.2019, 15:21
Daj namiary wpadnę i wykołysze
prezent od wieczorka za  operację  "subkonto" ha ha ah
prezent od wieczorka za operację "subkonto" ha ha ah 06.09.2019, 12:01
to był koszerny wibrator ha ha ah
tytuł
tytuł 06.09.2019, 08:35
Po Gryfinie grasuje lubieżnik, ale nie gwałciciel!
Znawca
Znawca 06.09.2019, 00:07
Wasze psy to najbardziej na listonoszy szczekaja i na policje a nie na złodzieja
prąd drogi, ale
prąd drogi, ale 05.09.2019, 22:21
A może podłączyć klamkę pod 230V?
życzenie
życzenie 05.09.2019, 22:13
No jakby trafił na jakiegoś rottweilera to by była miła niespodzianka :)
Hh
Hh 05.09.2019, 22:13
A jak go przyłapie i spuszczę wpie...l to on odpowie za kradzież a ja za pobicie.
dog
dog 05.09.2019, 22:22
Niekoniecznie, jak by mi wszedł bez pukania do mieszkania mam prawo go (zlać) bo wtargną na teren prywatny a ze niedowidze myślałem ze chce mnie zaatakowac więc go potraktowałem jak zasłużył i co mi zrobią??dodam ze zaszła obrona konieczna
Szybka kariera
Szybka kariera 06.09.2019, 00:17
Gorzej jak wejdzie i zrobi ci zdjęcie jak się trzepiesz albo s asz.
Wtedy wszystko oddasz , żeby tylko zdjęcia nie pojawiły się na ***
UWAZAJCIE
UWAZAJCIE 05.09.2019, 22:10
To jest PRAWDA do mnie wczoraj weszła kobieta bez pukania byłam w kuchni patrze a tu jakaś biedna kobieta wystraszona zapytałam co Pani tu robi a ona ze chce pieniądze na chleb i mleko ! Dałam jej te pieniądze aż całe 7zł bo tyle leżało mi akurat na stole i wyprosiłam za drzwi a ona się dyskretnie rozgladala po mieszkaniu ! UWAŻAJCIE !! Teraz zamykam na 2 zamki mieszkanie jak jestem w domu !
ostrzegam
ostrzegam 05.09.2019, 22:08
A ja zapraszam serdecznie. mój pies milo go przywita :) tylko żebym potem nie mial problemow jak zagryzie :(
Sawa
Sawa 05.09.2019, 21:45
W takiej sytuacji gdy otwarte złodziejowi wystarczy kilka sekund na zabranie wartościowych rzeczy z mieszkania
Fox
Fox 05.09.2019, 20:40
uff, to tylko złodziej, a nie włamywacz.
Kenel Kline
Kenel Kline 05.09.2019, 20:33
Zlodziej wie kto nie ma spa. Czujny pies zaalarmuje domownikow.
kafel
kafel 05.09.2019, 22:07
Do SPA to się jeździ nad morze!
kijst
kijst 05.09.2019, 20:30
Może spać nie może i chodzi nad ranem i kusi!
fota
fota 05.09.2019, 20:04
Przecież to policjant wynosi telewizor!!!!!
kto wie
kto wie 05.09.2019, 21:46
Alb przynosi!
najciemniej pod latarnią
najciemniej pod latarnią 05.09.2019, 20:51
Bo to najwięksi złodzieje są!
gumowiec
gumowiec 05.09.2019, 20:11
Bu ha haha dobre bardzo dobre.przegumować kulsona
Knagulec