Centrum Gryfina umiera - uważa czytelniczka

  • 11.09.2019, 14:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Centrum Gryfina umiera - uważa czytelniczka
-Pan zobaczy jak wymiera centrum Gryfina. Wyprowadził się w zeszłym tygodniu sklep Neonet. Zostaną tylko szmateksy - mówi nam mieszkanka Gryfina.

Handel w Gryfinie przenosi się na obrzeża...

Tylko tymi drogami ciężko nieraz dojechać...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (99)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wuja
Wuja 24.09.2019, 12:23
Sklep bez parkingu w XXI wieku to anachronizm, a w szczególności z sprzętem AGD i RTV. Budynek po NEONET wybudowano ok 60 lat temu jako tymczasowy, prowizorki są niestety najbardziej trwałe. Jedna z najdroższych i atrakcyjnych działek w mieście zabudowana parterowym niepodpiwniczonym pawilonem to marnotrawienie majątku gminy.
klientka
klientka 24.09.2019, 12:43
Sklep Neonet przenieśli teraz do tego nowego obiektu przy Lidlu.
fagor
fagor 15.09.2019, 11:10
Takiego burmistrza sobie wybraliście i dlatego macie taki bałagan... Nie potrafi zarządzać miastem, to oczywiste!
SPOSÓB NA BRUDNE GRYFINO
SPOSÓB NA BRUDNE GRYFINO 14.09.2019, 23:56
PANIE MIETEK, BURMISTRZU. WYSTARCZY ZORGANIZOWAĆ MARSZ RÓWNOŚCI A NATYCHMIAST PRZYJADĄ NARODOWCY I KIBOLE I POSPRZĄTAJĄ ULICE ŁĄCZNIE Z MYCIEM JAK W SZCZECINIE. JADĄ NA SZCZOTACH AŻ MIŁO POPATRZEĆ
Dyl
Dyl 14.09.2019, 07:29
A jak widzą ten problem, czy w ogóle go dostrzegają radni Miasta i Gminy Gryfino ? Trzeba walić w tarabany i wybudzić towarzystwo.
https://www.youtube.com/watch?…
A pro po niskiej zabudowy
A pro po niskiej zabudowy 14.09.2019, 01:26
Seweryn chce tam zrobić parking.
lata świetlne
lata świetlne 14.09.2019, 01:36
Seweryn i parking to dwa odległe od siebie tematy!
AdiGryfino
AdiGryfino 13.09.2019, 21:06
Moim zdaniem na terenie między ul Kościuszki a 1 Maja (kościołem a fontanną) powinien stanąć nowy, okazały budynek gdzie na parterze byłaby 2 poziomowa galeria a wyżej max 2-3 poziomowe mieszkania. Oczywiście z rewitalizacją obecnej fontanny oraz w nowej wersji kultowego miejskiego zegara. Pozdrawiam.
5 lat na marne
5 lat na marne 14.09.2019, 11:39
AdiGryfino masz rację. Z tym pomysłem wystąpił śp. H. Piłat. To wtedy Sawaryn i Miler wskoczyli na niego. A co dziś "robią"? Widać gołym okiem.
Wredna Baba
Wredna Baba 12.09.2019, 18:17
Panie Redaktorze bardzo ładne zdjęcie. Obok Neonet ukazana kamienica której właścicielem jest gmina.
klata
klata 12.09.2019, 20:33
Gminna kamienica odróżnia się zaniedbaniem.
radniak
radniak 12.09.2019, 16:59
Centrum umiera bo zamienia się w gigantyczny parking, potrzebna rotacja. A CIT tak ukryty, ze go gosc nie znajdzie. Spytajcie się K Hładkiego. Czy w centrum można zaparkować. Ostatnio tylko pod UMG.
KOSZERNA MUCHA HA HA AH
KOSZERNA MUCHA HA HA AH 12.09.2019, 15:14
https://youtu.be/Qti_4mJROig?l… HA HA AH
Gnojarek
Gnojarek 12.09.2019, 15:17
Nekrofag koszerny jak najedzony.
łowca pustaków
łowca pustaków 12.09.2019, 15:00
Pustostan to AJWAJ ha ha ha
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 12.09.2019, 15:06
pustostan to baletnica ze spalonego teatru ha ha ah ah bo oprócz kasy trzeba mieś to COŚ HA AH AH https://youtu.be/OHF3-GcpNiw?l…
Wolność gospodarcza i przyjazny klimat a la Sawaryn i PiS.
Wolność gospodarcza i przyjazny klimat a la Sawaryn i PiS. 12.09.2019, 14:24
Podjąłem decyzję i wyprowadzam się do Niemiec z całą rodziną. Tu mnie PiS wykończy w przyszłym roku płacami dla pracowników, ZUS em, VAT-em. Tam też mściwy Srutututu nie będzie mnie ścigał.
raus!
raus! 12.09.2019, 15:09
Nikoteński ego weź ze sobą!
prezes
prezes 12.09.2019, 14:59
To w....aj ,paszoł won
PREZESZ PEDAŁ POLINU HAHA AH
PREZESZ PEDAŁ POLINU HAHA AH 12.09.2019, 15:09
TY ***AJ DO IZRAELA HA HA AH CIOTO PISOWSKA HA AH AH WEŻ TYCH Z PSL I SLD ZE SOBA HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 12.09.2019, 14:49
popieram ha ah ah ja też myślę nad tym ha ah ah https://youtu.be/7c9Yab6C8_g?l… i no te kur WY WIECZ ORKA HA AH AH
Upadek
Upadek 12.09.2019, 14:01
W mieście pełno gminnych pustostanów i szmateksów.
Wiola
Wiola 12.09.2019, 12:10
Kamień Pom też nawet szpitala już praktycznie niema. Wszystkich chorych karetka wywozi do Gryfic , a zanim dojedzie na miejsce to połowa ludzi umiera np z wypadku itp... Taki mamy kraj więc nie tylko w Gryfinie.
Były mieszkaniec
Były mieszkaniec 12.09.2019, 11:42
Witam
Nie mieszkam już w Gryfinie od ponad 10 lat. Odwiedzam rodziców raz może dwa razy do roku. I za każdym kiedy się wybieram, zadaję sobie przed przyjazdem pytanie. Ciekawe co się zmieniło w Gryfinie ? I za każdym razem, stwierdzam, że się zmieniło, ale na gorsze....Dziwi mnie brak pomysłu na Pałacyk pod Lwami, na zagospodarowanie nabrzeża, placu Barnima, Bramy Bańskiej....
Szkoda tego miasta....
Marcel
Marcel 12.09.2019, 14:18
Mnie szokuje to co Sawaryn i Kuduk robią z kortami tenisowymi. Kto ma o nie dbać jak nie burmistrz ? To jego podstawowe zadanie. Do zadań wójta należy w szczególności mówi art. 30 ust. 2 pkt trzeci ustawy o samorządzie gminnym -" 3) gospodarowanie mieniem komunalnym; " Co ci ludzie zrobili z kortami i widzieliśmy na Dniach Energetyka. Ruina i menelownia. Zrobili to w niecałe pięć lat. To sprawa do prokuratora. Tak działają czyściciele kamienic i spekulanci nieruchomościami.. Panie Guga pora zgłosić wniosek o dewastacji mienia gminnego do prokuratury. A młodzi nie mają gdzie grać bo kortyprzy Sportowej zagarnęła mafia oldbojów.
racja
racja 13.09.2019, 13:52
czyściciele kamienic i spekulanci nieruchomościami - pojechałeś - ale patrząc na korty i komendę policji, pałacyk, kamienice - trudno nie widzieć podobieństwa...
zgr-edo
zgr-edo 12.09.2019, 14:15
Ja mam tak samo, tyle ,że od ponad 35 lat. Staram sie być przynajmniej raz w roku. Ja na mieście już nawet swoich znajomych nie widzę. Pewnie wyjechali albo umarli ze zgryzoty.
niestety
niestety 12.09.2019, 11:53
O Pałacyku i urach to zapomnij. Czekamy aż się rozlecą same.
Gryfinianin
Gryfinianin 12.09.2019, 11:37
Wszystko co złe zganiacie na PIS, a przecież przez 25 lat niby w wolnej Polsce i wolnym Gryfinie rządziło lewactwo, i dalej rządzi tylko zmienia nazwy na PO czy KO!!! Podziękujcie lewakom!!!
Wioletta
Wioletta 12.09.2019, 12:44
Witam pochodzę z Kamienia Pom urodziłam się w Gryfinie 1965 roku. Prawdopodobnie mam rodzeństwo w Gryfinie siostry i braci. Ja została Adaptowana przez drugich rodziców w Gryfinie matka która nas urodziła z Gryfina nas oddała zaraz po porodzie. Matka miała nazwisko. Rozalia Wielkanowska ojca nieznam.Prubowalam kiedyś szukać, ale niestety nie znalazłam. Bardzo Państwa proszę jeżeli ktoś czyta ten komentarz a być może znał Rozalie Wielkanowska bardzo proszę mnie poinformowac. Podaję swój numer telefonu. 660503068.Bardzo dziękuję za pomoc!.
Wiola
Wiola 14.09.2019, 11:33
Wiem
zgr-edo
zgr-edo 13.09.2019, 10:38
Znałem tylko jednych Wielkanowskich, mieszkali na Flisacza na parterze domu pod nr 51./ tak mi się wydaje jak popatrzyłem w google na street view/
Pamiętam, że to była matka z córką. Nie pamiętam imienia córki ale zachodził do niej średni Ostrowski z Kościuszki. W tej rodzinie chyba jakaś tragedia się wydarzyła.
Wioletta
Wioletta 14.09.2019, 11:12
Witam. Dziękuję że co kolwiek już wiem. Wiem tylko że Rozalia Wielkanowska prawo podobnie miała brata też w Gryfinie czyli mój wojek on miał coś z nogami jakąś chorobę być może ucieta miał nogę, ale dokładnie niewiem. Matka Rozalia prawo podobnie już niezyje umarła z 10 lat temu. Wiem że każde znad było w domu dziecka. Ja urodziłam się w Gryfinie zostałam adoptowana jak miałam 3 miesiące że Stargardu Szczecińskiego. Rodzeństwo prawdopodobnie też miałam siostry i braci i też byli w domu dziecka. Próbowałam ich odnaleźć, ale niestety nie znalazłam. Wiem jedno ze matka Rozalia umarła młodo była po 40 stce teraz by miała przeszło 70 lat . Jeżeli mogę prosić jakby Pan czy Pani mogła się co kolwiek dowiedzieć na ten temat bardzo proszę mi pomuc najlepiej od osób starszych oni napewno coś będą pamiętać z tamtych lat. Bardzo proszę i bardzo dziękuję. Podaję jeszcze raz mój numer lefonu 660 503 068.Prosze napisać esemesa. Jeszcze raz dziękuję.
pamięć dobra
pamięć dobra 12.09.2019, 11:54
No PiS też rządziło w międzyczasie. Mieli swoją kadencję z Samoobroną. To wg ciebie lewactwo?
Mieszkaniec kwadratu
Mieszkaniec kwadratu 12.09.2019, 11:31
A co z tymi cpunami i alkoholikami z kwadratu na górce... Zabierzcie ich bo dzieci boją się wychodzić z domów.... Gdzie są patrole policji... Kto się za to weźmie wkoncu.....
ateista
ateista 12.09.2019, 13:15
ludzie !bez przesady .uważam że wyolbrzymianie "ćpunów i alkoholików na kwadracie to przesada.Wszyscy bogobojni pamiętaja te słowa"KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM"jak rozumiecie te słowa?Część tych ludzi nie udżwignęła transformacji.część tio drobne cwaniaczki.Kiedyś był święty człowiek "Kotański" nie bał sie stworzył dla tych ludzi alternatywę .Teraz co mamy AA w zaniku ,a kto w ogóle zajmuje sie problemem narkomanii. zaiste odziedziczyliśmy po transformacji wiele problemów .Gdzie jest caritas.za moich czasów aby przyciągnać młodzież do kościoła ksiądz organizował na plebanii ,prywatki .Teraz kościół oprócz indoktrynacji religijnej od przedszkola ,nie daje młodziezy alternatywy."kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem
Mieszkaniec kwadratu
Mieszkaniec kwadratu 12.09.2019, 20:37
"Nie udzwigneli transformacji" ... Daj spokój czy Ty widzisz kogo Ty usprawiedliwiasz... Meneli chlajacych tam od 7 rano.. Dziwne może jesteś spokrewniony z którymś z kloszardów bądź też zasiadasz razem z nimi... Napewno nie jest to odpowiednie miejsce dla tych degeneratow społecznych. Pozdrawiam mieszkaniec kwadratu
ja
ja 13.09.2019, 06:17
to daj tym ludziom szansę ,zadziałaj!najłatwiej powiedzieć :"moja chata z kraja"najłatwiej powiedzieć menel,chlanie ,kloszard.uważej bo bozia zrobi ci psikusa i możesz znależć się w ich sytuacji MEMENTO MORI
A taki był piekny kościół przed wojną.
A taki był piekny kościół przed wojną. 12.09.2019, 10:24
Pisowiec Rydzyk pewnie wykupi za grosze tak atrakcyjne tereny i postawi bank. Teraz inne pisowce beda mu po kościele wplacac tace.
zbyszek
zbyszek 12.09.2019, 10:20
Mam w Dup... wspierać Gryfińską gospodarkę! wole pojechać na zakupy do Niemiec lub Szczecina i na relaksie .A nie znosić spojrzenia prywatnych sklepikarzy ,a tego nie kupisz a to tamtego .. bleeee Masakra
takie sa prawa ekonomii
takie sa prawa ekonomii 12.09.2019, 09:58
Jak ktoś sobie nie radzi finansowo to musi znikać z rynku, a tym bardziej z centrum!
ja
ja 12.09.2019, 08:50
w 1989 zamieniliśmy PRL na IIIrzeczpospolitą .cztery lata temu wybraliśmy PIS.noto co sie dziwicie.Co chcieliscie to macie

Pozostałe