Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Pożegnali dyrektorkę kwiatami

  • 12.09.2019, 15:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pożegnali dyrektorkę kwiatami
Podczas sesji Rady Powiatu w Gryfinie zarząd pożegnał byłą dyrektor Zespołu Szkół Pinadgimnazjalnych w Gryfinie. Joannę Mendrygał – Parę. Przez dwie kadencje, czyli 10 lat kierowała jedną ze szkół średnich w Gryfinie. Od zarzadu dostała kwiaty i list gratulacyjny.

-Mam nadzieję, że spełniłam oczekiwania - zwrrócila się z pytaniem do zarządu Joanna Mendrygał-Para. -Myślę, że swoją praca przekonałam do siebie i nie było mi trudno wrócić do grona pedagogicznego - dodała Joanna Mendrygał - Para.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

też byłem tam uczniem
też byłem tam uczniem 2 dni temu, 08:54
Dobrze,że jest zmiana. Pan Puzik i tak wiele rzeczy robił za p Para. A jak wracała po macierzyńskim to często była na zwolnieniach
:)
:) 2 dni temu, 21:09
Jak ma się ule, to ma się miód, jak się ma dzieci...To musiał napisać ktoś, kto nie doznał prawdziwego macierzyństwa- z kupami, ząbkami, glutami w nosie i całą resztą. Pani Joanna-ciepła, serdeczna, empatyczna osoba. Pod jej Dyrektorstwem chciało się pracować. Panie Dyrektorze, nie zapomnij, że jesteś przede wszystkim człowiekiem. Pieniądze, układy to nie wszystko. Szanuj bliźniego, jak siebie samego. Nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe. Nauczyciel też człowiek. Oprócz kasy na życie potrzebuje szacunku. Wtedy da z siebie wszystko.
Absolwentka
Absolwentka 2 dni temu, 00:32
Miałam przyjemność uczęszczać do ZSP2 podczas, gdy Pani Joanna była Dyrektorem. Przemiła,otwarta i pomocna kobieta. Zawsze uśmiechnięta i ta szkoła funkcjowała jak trzeba. A teraz pod "rządami" pana Puzika to jeden wielki śmiech na sali jak ta szkoła zaczeła funkcjonować.. No cóż... Oby było lepiej i do przodu :)
wykrywacz kłamstw
wykrywacz kłamstw 2 dni temu, 08:19
Chyba nie wiesz co znaczy slowo absolwent. To osoba, która ukończyła szkołę. Skąd więc kłamczucho wiesz jak działa szkoła skoro Cię w niej nie ma? Łżesz i oczerniasz dyrektora, który zastępował Panią dyrektor gdy ta była na urlopach macierzyńskich. Po co to wszystko?
wykrywacz trolli
wykrywacz trolli 2 dni temu, 06:04
skąd wiesz, jak już tam nie jesteś? I skąd wiesz, jak jest w drugim tygodniu roku szkolnego?
"Kto nie Mieciem, tego zmieciem?"
Absolwentka/kłamczucha/troll
Absolwentka/kłamczucha/troll 2 dni temu, 11:01
Tak myślałam, że jak nie napiszę skąd wiem to zaraz bedzie niepotrzebna dyskusja.. A wiem stąd że nie skończyłam szkoły ileś lat temu tylko niedawno i są osoby z którymi utrzymuję kontakt i mi mówią jak tam to teraz wygląda. Ale nie ukrywam że również może być to koloryzowane. Wyraziłam tylko swoje zdanie i wcale nie chciałam nikogo oczerniać, ale też nie wzięłam pod uwagę,że niekoniecznie musi być to wina działań czy czegokolwiek Pana Puzika, ale jak widać wyrażanie swojego zdania skutkuje zostaniem "kłamczuchą" i "trollem". Dystansu troszeczkę...I również dodałam, że nie uważam aby Pan Puzik był złym dyrektorem, bo jakby nie patrzeć to wiem z własnego doświadczenia i przyjemności poznania go, że ma podejście i do uczniów i do nauczycieli oraz predyspozycje do zajmowanego stanowiska. Więc pozdrawiam cieplutko obu przedmówców oraz życzę miłego dnia. :)
do obłudnej
do obłudnej 2 dni temu, 13:43
Ależ obłudna jesteś - piszesz o nowym dyrektorze "jeden wielki śmiech" a potem "wyrażam tylko zdanie, nikogo nie obrażam, bo we wrześniu zawsze jest trudno i to nie wina p. Puzika" - ale jakoś już upoważniło cię to do stwierdzenia ""rządy" to "jeden wielki śmiech"?

Ale zabraniasz innym WYRAZIĆ ZDANIE O TOBIE????

Bo ty bezpodstawnie i nieobiektywnie (co sama przyznajesz) piszesz "wyrażam własne zdanie" - ale inni o tobie "własnego zdania" o osądzaniu innych bezpodstawnie - nie mogą?

Straszna obłuda...
wieszczka
wieszczka 12.09.2019, 23:43
Oj będzie się to za nimi ciągnąć dlugie lata.Wielu z nich już do rady nie wejdzie.
Zuza
Zuza 12.09.2019, 21:49
"Dyrektorkę" Kto to napisał?...Pani Dyrektor
woźna
woźna 12.09.2019, 21:53
Szanowną Panią Dyrektor głąbie się pisze!
Znajomy
Znajomy 12.09.2019, 20:36
Panią Mendrygal znam od dzieciństwa. Jest bardzo miła, pracowita i uczciwa. Naprawde osoba godna bylego stanowiska.
sorry
sorry 12.09.2019, 20:42
Nie znam jej. Ale jeśli piszesz, że jest właśnie taka, to znaczy, że na to stanowisko się nie nadawała.
przykre ale prawdziwe
przykre ale prawdziwe 12.09.2019, 22:46
No tak, bo na dyrektorkę najlepsza jest sucz!
?
? 2 dni temu, 21:12
Na tym stanowisku często jest sucz...Dlaczego?
samiec alfa
samiec alfa 2 dni temu, 21:24
Bo tylko sucz nie da się wygryźć!
czyżby
czyżby 2 dni temu, 08:20
Skąd czerpiesz swe przemyślenia?
!!
!! 12.09.2019, 20:27
Co za upokorzenie!
skromność
skromność 2 dni temu, 08:23
Jakie upokorzenie? Pani była dyrektor jest dobrym pedagogiem, więc będzie robiła to co robi bardzo dobrze. Zapewne wiedziała, że dyrektor to nie jest wieczna funkcja.
kariera
kariera 2 dni temu, 10:09
Jednak spadła na najniższy szczebel. Teraz sama będzie musiała słuchać. Za zasługi nie spadła.
Ktoś
Ktoś 12.09.2019, 18:50
Dobra dyrektorka
POKO kaput
POKO kaput 12.09.2019, 17:34
Kiedy POżegnanie Urbańskiej z ZAZ- u . Załatwiła AA teraz załatwia ZAZ. Ewka rusz tyłek .
vip
vip 12.09.2019, 16:52
Kto ją zastąpił na stanowisku dyrektora?
Kazik
Kazik 12.09.2019, 21:02
Człowiek z nadania PO radny Maciej Puzik, ten sam który stwierdził, że nie wpuści polityki do szkoły. Ha ha ha a tu wicestarosta Dudar co drugi dzień w szkole. Niby nie ma co robić w urzędzie czy co trzyma rękę na pulsie w ramach zatrudniania w szkole swoich?
luz
luz 12.09.2019, 17:46
Jej zastępca
ucz
ucz 12.09.2019, 20:28
To sobie wybrała. Gdyby wiedziała...
to nie gmina
to nie gmina 12.09.2019, 23:44
przecież nie startował przeciw niej a wtedy, gdy ona nie startowała! Bzdury spiskowe jakieś gadasz...
!
! 2 dni temu, 21:15
Nie startowała, bo doskonale wiedziała, że przy wice nie wygra. Szkoda zdrowia.
z boku
z boku 2 dni temu, 23:23
I tak można w kółko - a kobieta pewnie miała dość funkcji i woli być szeregowym nauczycielem i mieć czas dla dzieci.
Ma obowiązek być dyrektorką do końca życia?
To właśnie o niej dobrze świadczy - że nie jest przylepiona do stołka.
A został jej długoletni zastępca - więc znowu - pewnie raczej nie wróg...
zakłamanie
zakłamanie 12.09.2019, 16:40
Niech się wypchają teraz tymi kwaitami!
pułapka
pułapka 12.09.2019, 15:54
Njapierw ja pogonili i praktycznie rzecz biorąc uniemożliwili start a teraz z kwiatami. Żenada.
luz
luz 12.09.2019, 17:48
Uważasz, że nie miała prawa nie startować i sobie dać spokój?
Myślisz, że to taka super fucha?
Bobo
Bobo 12.09.2019, 20:29
A w ogóle dali jej szansę startować. Tylko by sie ośmieszyła.
to nie gmina...
to nie gmina... 12.09.2019, 23:42
bzdury gadasz i dorabiasz teorię spiskową. Jakby startowała, to nie startowałby jej zastępca. "dali szansę startować" - czyli co - dogadali konkurs?
Co przez to rozumiesz?
wieści gminne
wieści gminne 2 dni temu, 08:25
Chyba tak właśnie mają w gminie. Przed konkursem wiedzą kto wygra?
...
... 2 dni temu, 13:45
żona....
Kierownik
Kierownik 12.09.2019, 15:53
Nikoteński musi odejść bez kwiatów!

Pozostałe