Wolontariuszka z gryfińskiej policji

  • 14.09.2019, 14:40
  • KPP w Gryfinie
Wolontariuszka z gryfińskiej policji KPP Gryfino
Policjantka, która na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie w czasie wolnym od pracy aktywnie udziela się jako wolontariuszka na rzecz jednego z domów dziecka na terenie gm. Trzcińsko- Zdrój.

Podkreśleniu wymaga postawa, jaką prezentują niektórzy z pracujących w Policji koleżanek i kolegów. Potrafią oni niejednokrotnie połączyć pasję z pracą na rzecz innych osób ( w tym tych najmłodszych), jednocześnie bez uszczerbku dla dobra służby.

Pracująca w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie sierż. Emilia Ośmiałowska, od kilku lat wspiera społecznie pracowników domu dziecka w Trzcińsku Zdroju organizując podopiecznym rózne ciekawe wycieczki, które łączą w sobie: zdobywanie wiedzy na temat otaczajacej przyrody z aktywnym uprawianiem sportu na powietrzu. Krzewiąc wśród młodzieży świadomość aktywnego i bezpiecznego uprawiania sportu policjantka współzoorganizowała w pierwszych dniach roku szkolnego wycieczkę dla wychowanków ww. placówki w rejon Pomorza Zachodniego, nad Morzem Bałtyckim. Młodzież mogła wzbogacić własną wiedzę o czasach prehistorycznych na tzw. "ścieżce edukacyjnej", oraz uczestniczyć w treningu biegowym przeprowadzonym na atrakcyjnej plaży w Dziwnowie.

Kolejne spotkanie z młodzieżą zostało już zaplanowane na 28 i 29 września 2019 roku przy szczecińskiej "Arkonce". W harmonogramie: zawody rolkowe oraz II edycja akcji ploggingowej pn: "Raz, dwa, trzy Łobuziaki z ekologią na Ty!", podczas której na dystansie 6-9 km. dzieci biegnąc z workami zbierać będą śmieci ( na terenie "Puszczy Bukowej").

KPP w Gryfinie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 16.09.2019, 20:40
pojawił się artykuł czyli ktoś złożył donos :). Czy może to był samo-donos?
Miro
Miro 15.09.2019, 11:25
Oby więcej takich policjantów.
rus
rus 14.09.2019, 20:22
Kac ma różne oblicza!
troimisie
troimisie 14.09.2019, 15:42
Która to?
Y
Y 14.09.2019, 14:48
Z Archiwum X?

Pozostałe