Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Centrum handlowe na Łużyckiej z opóźnieniem

  • 14.09.2019, 19:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Centrum handlowe na Łużyckiej z opóźnieniem
-W połowie sierpnia przenosimy się na Łużycką koło Lidla - usłyszeliśmy w lipcu w sklepie Neonet. Przenosiny nastąpiły prawie miesiąc później. Powoli media są podłączane w obiekcie, które będzie nowym centrum handlowym w Gryfinie. Pojawiają się nowe marki...

Hala ma miał 1100 m2 i zmieści się w niej wiele sklepów. Jakie? ZObaczymy wkrótce. Jak się coś nie opóźni....

Obiekt należy do niemieckiej Grupy Saller.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pako
pako 17.09.2019, 19:14
Punktualni to nie są,
Polak patriota
Polak patriota 16.09.2019, 14:19
Znowu niemieckie! Dość. Lewactwo kradło i sprzedawało nasz Kraj. Ciężko odbudować takie straty. ROZLICZYĆ TĘ MAFIĘ ZDRAJCÓW I ZŁODZIEI
Lidl-Leniwce i darmozjady lecą
Lidl-Leniwce i darmozjady lecą 17.09.2019, 17:57
Za 10-20 lat te markety będą wyglądały jak obory po PGRoskie mogę się mylić o 10 lat.
Kiedyś krowy w takich oborach żarły z koryta teraz ludzie żrą .
klient
klient 16.09.2019, 14:04
byłem dzisiaj na zakupach w Netto.ze znajomymi dyskutowalismy o skokowym wzroscie cen żywności dla emerytów.Uzgodnilismy ,ze rozdawnictwi PISu nas załamie .Raptem naskoczyła na nas kobieta (cirka 75 lat)wyzwała od żłodzieji i ,ze kaczynski zrobi z nami porzadek .Takie są moherowe berety.nawet w sklepie zrobią awanturę .a potem w kosciólku modły
Polak
Polak 16.09.2019, 14:20
Tomcio, nie kłam
sauron
sauron 15.09.2019, 19:49
jesli podróżujesz z Polski do Niemiec , to po czym najłatwiej
rozpoznasz ,że przekroczyłeś granice na Odrze?
- po tym ,że krowy są ładniejsze od kobiet
sauron
sauron 15.09.2019, 19:47
-wiesz , mój dziadek widział niedawno zdjecie tego oficera niemieckiego ,
który własnorecznie zastrzelił 65 lat temu całą rodzine jego sąsiadów , w tym
szóstkę dzieci- za pomoc Żydom
- a gdzie twój dziadek widział to zdjecie?
- na wystawie u Eriki Steinbach. Ten bohaterski oficer niemiecki był w
tłumie "wypędzonych" przebrany za kobietę.
sauron
sauron 15.09.2019, 19:46
rozmowa dwóch Polaków
- wiesz , adnalazłem obrazy i srebra rodowe zagrabione moim dziadkom 65 lat
temu
-gdzie je odnalazłeś?
- w muzeum w Berlinie
Dyl
Dyl 15.09.2019, 16:24
oko napisał:dlaczego Niemcy Krzyzacy przegrali pod Grunwaldem?
Bo mieli wtedy parade rownosci.
< he,he,he. Uczyli was tego w seminarium ?
https://www.tvn24.pl/wiadomosc…
Polak jąkała
Polak jąkała 15.09.2019, 16:06
a tak będzie dobrze?
Jak odróżnić narodowo-socjalistycznego polaczka, od śmierdzącego kaabana? ciężko, bo obaj noszą kolczyk w uchu, mają brudne nóżki i podobne IQ.
Polak
Polak 15.09.2019, 16:03
Panie adminie, dlaczego *** to określenie pozytywne, a *** już nie ?
Polak
Polak 15.09.2019, 16:01
Jak odróżnić narodowo-socjalistycznego polaczka, od śmierdzącego ***a? ciężko, bo obaj noszą kolczyk w uchu, mają brudne nóżki i podobne IQ.
Dyl
Dyl 15.09.2019, 13:42
Katonarodowcy z PiS to nie Polacy ale polskojęzyczne gnomy takie jak
kik,oko i jeszcze paru innych narodowo-socjalistycznych parchów potocznie zwanych 'polaczkami'. Ciekawe z której części ZSRR przybyły ich rodziny na Ziemie Zachodnie ?
A może to są rezydenci MOSAD-u którzy skłócają Polaków ?
https://www.youtube.com/watch?…
Tacy jesteśmy tylko cudze błędy widzimy
Tacy jesteśmy tylko cudze błędy widzimy 17.09.2019, 18:16
To są po prostu normalni Polacy , mściwi, zawistni, narzekające marudy i gbury.
klient
klient 15.09.2019, 13:27
Dla klienta lepiej a sklepikarze drżyjcie.
kik
kik 15.09.2019, 11:24
ja rozroznic Niemiecka Kobiete od Niemieckiej Swini???/
niczym te same kolczyki i pazury
Wniosek
Wniosek 15.09.2019, 13:11
A czym się różni ułom od półgłupka.... Niczym... oba to jeden i ten sam Kik.
Andrzej
Andrzej 15.09.2019, 10:58
Jak wypali to dopiero zacznie się komunikacyjny armagedon. Zwłaszcza rano i po południu.
oko
oko 15.09.2019, 10:54
dlaczego Niemcy Krzyzacy przegrali pod Grunwaldem?
Bo mieli wtedy parade rownosci
Wniosek
Wniosek 15.09.2019, 13:13
Wygląda na to że Polacy mieli więcrj tych parad.
oko
oko 15.09.2019, 10:58
rozmawiaja dwaj Niemcy
wiesz ,ci Polacy nie sa tak dobrymi zlodziejami.Spojrz,mam tu zegarek z pozytywka i jeszcze mi go nie ukradli.Oooooo ,jest nawet detykacja ;;Z okazji matury Warszawa,1939 rok
Tak to wygląda
Tak to wygląda 15.09.2019, 10:00
A jak niebylo przyzwoitej resteuracji czy kawiarni.. tak nie będzie. Gryfinska gastronmia to porażka.. .
Js
Js 15.09.2019, 09:16
No to będą korki.
Powinno się przed budową takiego obiektu w takim miejscu przygotować drogę dojazdową z tu jak zwykle
ten za ladą
ten za ladą 14.09.2019, 23:02
Będzie mydło i powidło!
Pikuś
Pikuś 14.09.2019, 22:15
A fuj!!! Niemce to budują??? To moja noga tam nie stanie. A co na to Poseł Mucha?
Wniosek
Wniosek 15.09.2019, 10:10
W Mescherin są 2 polskie resteuracje i Niemcy nie mają z tym problemu... Ale ludziom twego pokroju radzę do Lidla też nie wchodzić.. ani do Netto, ani nie podejmowac pracy w Zalando czy Amazonie... . Aaaa..... ty chyba z tych Kiepskich ktorym zadna praca nie odpowiada. Są pdzeciaż zasiłki.
kik
kik 15.09.2019, 10:33
Niemcy?Netto to Dunski sklep.....Niemieckie zarcie jest najgorsze jak ich jezyk na swiecie....kucharze pluja im do zarcia najlepiej nie unosic sie jezykiem Niemieckim w Polskich Restauracjach...przeciesz wiadomo o co chodzi
Tak to wygląda