Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie

  • 14.09.2019, 22:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie fot. TWS
Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości zorganizowane zostały w sobotę 14 września 2019 r. w Gryfinie. Celem przedsięwzięcia było stworzenie możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych oraz poinformowania o swojej działalności i ofercie handlowo-usługowej. Wystawcy mieli okazję pokazania się na scenie i opowiedzenia o swojej firmie. Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości organizowane były przez miasto Schwedt, Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie oraz Unternehmervereinigung Unkermark e.v
Nabrzeże w sobotnie wczesne przedpołudnie zapełniło się namiotami, w których zainteresowani z obu stron Odry prezentowali swoje produkty i usługi. Na scenie pojawili się organizatorzy, władze miast Schwedt i Gryfina oraz powiatu. Burmistrzowie obu miast wyrazili swoje zadowolenie z rozwijającej się współpracy, zacieśniających się kontaktów gospodarczych i sąsiedzkich, mówili o możliwościach i perspektywach.
 
A w namiotach handlowcy, przedstawiciele salonów kosmetycznych, warsztatów samochodowych i wyroby rękodzielnicze. Pracownicy biblioteki z dyrektor Sylwią Mencel mają nadzieję, że „złotówkowe” książki nie tylko skuszą do kupna, ale także do zajrzenia do biblioteki. Właściciel zakładu tapicerskiego pracę związaną z tapicerką zaczął, mając czternaście lat. Dziś ma swój zakład i prezentuje piękne meble.
- Uważam, że targi są dobrym pomysłem. Jest okazja zaprezentowania swoich umiejętności i możliwość zdobycia klientów oraz nawiązania kontaktów – powiedział Henryk Janaszkiewicz, właściciel zakładu tapicerskiego.
 
Jest również Zdzisław Kmieciak. -Nieczęsto biorę udział w targach, ale uważam, że pomysł jest dobry.
 
Na scenie przedsiębiorcy prezentowali swoje propozycje i oferowali możliwość pracy.
 
Słoneczna pogoda zachęcała do spaceru, ale zainteresowanie targami średnie.
 
Wielką uciechę sprawili dzieciom motocykliści. Przyjechali z Pyrzyc, Berlina, Stargardu, Gryfina. Przejażdżka, a później okazja do obejrzenia motocyklowych slalomów pomiędzy pachołkami to wielka frajda.
 
TWS
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (93)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 16.09.2019, 20:38
informacje typu "to a to wydarzyło się"... zawsze mnie zastanawiało dlaczego nie ma informacji, że coś się odbędzie. By poinformować ludzi chcących wziąć udział.. dziadostwo i ksiągowość
proste
proste 16.09.2019, 22:05
Jak organizator sobie nie życzy, bo impreza np. zamknięta lub półzamknięta to nie ma!
z Bałtyckiej
z Bałtyckiej 16.09.2019, 07:37
w ubiegłym roku też były puchy chociaż były informacje o targach. Byle jakie to i ludzi brak.
My3
My3 15.09.2019, 19:38
Osoba odpowiedzialna za ten brak poinfornowania mieszkańcow powinna zostac zwolniona.
Przeciez to wstyd dla gosci, ktorzy specjalnie przybyli na te targi aby sie zaprezentowac.
A tu pusto. No pusto bo nikt o nich nie wiedzial.
Wioletta
Wioletta 15.09.2019, 19:36
Witam Państwa piszę dowas wszystkich o pomoc. Urodziłam się w Gryfinie 1965 r i prawdopodobnie mam rodzeństwo siostry i braci matka urodziła nas i oddała zaraz po urodzeniu bardzo chciałabym ich poznać. Matka nazywała się Rozalia Wielkanowska ojciec niewiem matka mieszkała prawdopodobnie na ul:Flisacza 51 na parterze przychodził doniej Pan Ostrowski z ul:Kościuszki narazie tyle się dowiedziałam. Bardzo proszę mi pomuc napewno będą wiedzieć osoby starsze może ktoś się popytać. Chciała bym bardzo poznać chociaż rodzeństwo. Wiem jeszcze że Rozalia Wielkanowska miała brata chorował na nogi albo miał uciete. Wiem bo ktoś mi napisał i prawo podobnie w tej rodzinie doszło do jakiejś tragedii. Bardzo proszę o pomoc. To jest moj num telef 660 503 068..Jezeli ktoś będzie wiedział lub znał moja matkę Rozalie Wielkanowska lub P Ostrowskiego z ul:Kościuszki bardzo proszę o esemesa numr podałam. Bardzo dziękuję wieże że ktoś napewno będzie znał bardzo bym chciała zobaczyć matkę i ojca, najbardziej rodzeństwo. Proszę o pomoc. Jeszcze raz dziękuję
Zorro
Zorro 15.09.2019, 19:41
Napisz do administratora igryfino swoją opowieść, na pewno opublikuje artykuł że potrzebujesz pomocy !
Może to fatamorgana
Może to fatamorgana 15.09.2019, 12:30
Jakie targi ? Gdzie ? Kiedy ?
GT
GT 15.09.2019, 10:53
Na Górnym Tarasie nie widziałem żadnej informacji więc w ogóle nie wiedziałem.
słoik
słoik 15.09.2019, 10:32
Co się czepiacie ,przecież rok temu też było bardzo słabo
pochwa
pochwa 15.09.2019, 10:54
Jak się myśli to się wyciąga wnioski. A pewno dostali jakies dofinansowanie i trzeba było pieniążki szybko przetrawić.
ja
ja 15.09.2019, 10:23
panie burmistrzu .mam propozycję .Straż miejska ma samochód.Zamontować nagłośnienie i tak ze cztery dni przed imprezą (jakąkolwiek) objechać ze dwa trzy razy Gryfino z informacją.koszt stosunkowo niewielki a ludzie by wiedzieli co się dzieje.No i wybrzydzacze nie mieli by tematu
zapomniał wół....
zapomniał wół.... 15.09.2019, 12:12
Powiedz wielbicielu Sawaryna - gdzie była JAKAKOLWIEK informacja?
A potem nazywaj "wybrzydzaczami" tych, co uważają to za marnotrawstwo publicznych pieniędzy...
spacerowiczka
spacerowiczka 15.09.2019, 10:22
Byłam w ogóle zaskoczona że się coś dzieje. Podczas spaceru pytałam ale nikt nie umiał powiedzieć co to jest.
??
?? 15.09.2019, 09:45
Mówią ludzie,że te targi to dobry pomysł..hm no to dlaczego jest zły? Namioty były ustawiane dzień przed imprezą, było byle jak ale muzycznie i głośno, no to dlaczego zabrakło mieszkańców nawet tych mieszkających blisko ??
My3
My3 15.09.2019, 09:24
Mało ludzi? Co tu sie dziwić. Gdzie informacje na ten temat? Przykre. Sam o tym nie wiedziałem a chetnie bym poszedł ze swoimi bombelkami.
Ktoś nawalił z poinformowaniem mieszkańców. Szkoda.
GRYFINO
GRYFINO 15.09.2019, 10:07
Kompletna lipa Gmina jak Zarząd Cechu nie postarali się-- co roku to gorzej.
do Kmieciaka
do Kmieciaka 15.09.2019, 08:25
"Nieczęsto biorę udział w targach..." oznajmił p Kmieciak. Chłopie te targi ( na szczęście) odbywają się raz w roku,a ty jesteś zawsze
kompromitacja
kompromitacja 15.09.2019, 08:07
śmiech na sali...nikogo to nie interesowało.. zero ludzi
Szok
Szok 15.09.2019, 08:31
Szok!!!!!!! Burmistrz nie raczył przejść się do przedsiębiorców w czasie prezentacji. Tak sznuje ludzi fui fui fui!!!!! .Natomiast brawo R Guga.
sala 4 razy droższa niż gdzie indziej...
sala 4 razy droższa niż gdzie indziej... 15.09.2019, 12:16
bo dla milionera to za mało interesujące?
uścisk dłoni
uścisk dłoni 15.09.2019, 09:49
no przecież burmiszcz jednej z namiotu podał łapkę
@
@ 15.09.2019, 10:08
Szok.
pucybut
pucybut 15.09.2019, 11:59
Szok by był jakby buty wyczyścił.
Podobno Tomaszek powiedział, że to nie ich kompetencja
Podobno Tomaszek powiedział, że to nie ich kompetencja 15.09.2019, 01:06
Nawet na oficjalnej stronie urzędu "Wrota Gryfina" nie ma żadnej informacji. Tak burniszcz wspiera przedsiębiorczość.
taka gmina
taka gmina 15.09.2019, 08:34
Paździerze w oknach na placu Barnima pustostan po sklepie sportowym na Szczecińskiej - to znamienne dla tej ekipy. Ponad rok STRAT I KOSZTÓW!
Lokale są gminne - gmina co miesiąc miała dochód z najmu (o pracy dla ludzi, podatkach od firmy i od zarabiających ludzi nie wspominając).
Ale po co się schylać po "drobne sumy"?
Jak milioner drobnych ludzi nie widzi - to znaczy, że pycha albo tłuszcz rozum mu zabiera...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.09.2019, 08:34
Kompletna klapa brak ludzi!!!!!! Brak informacji kompletne zero.
Tragedia Tomaszka i burniszcza
Tragedia Tomaszka i burniszcza 15.09.2019, 00:55
Frekwencja 0. Jeżeli w zamyśle burmistrza i organizatorów miała to być tajna impreza, to się wam powiodła.
pasjans
pasjans 15.09.2019, 10:55
Jak widać z siebie zadowoleni. Sobie to robili a ludzi mają w ...
ZERO informacji na mieście i w mediach.
ZERO informacji na mieście i w mediach. 15.09.2019, 00:43
Totalna klapa. Poza wystawcami i radnymi zero zainteresowania a przecież Niemcy przywieźli ciekawe oferty pracy i nauki u siebie. Nawet pokazy motocyklowe skusiły ledwie 8 osób i to chyba wystawców. No cóż, jaki pan taki kram. Gryfino to upadłe miasto.
ten co liczy
ten co liczy 15.09.2019, 09:25
To ja delikatnie się zapytam, za co płaci się tzw. plastykowi miejskiemu, za co ?

Pozostałe