Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Amazonki przeszły w Marszu dla Życia [FOTO, WIDEO]

  • 15.09.2019, 19:25
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Amazonki przeszły w Marszu dla Życia [FOTO, WIDEO]
Stowarzyszenie Amazonek Teresa w Chojnie zorganizowało w sobotę 14 września 2019 r. Marsz Życia, który zachęcać ma kobiety do badania piersi. Najpierw odprawiona została msza święta w kościele pw. Świętej Trójcy. Następnie uczestnicy przeszli na plac Konstytucji 3 Maja. Tam odśpiewany został hymn amazonek.

Do Chojny na zaproszenie stowarzyszenia Teresa przyjechali przedstawiciele z gryfińskiego Stowarzyszenia Amazonek Ewa oraz chojeńskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidó, a także delegacja z Niemiec. Podczas spotkania przygrywała kapela ludowa Gardnianki.

Marsz dla Życia to akcja społeczna mająca na celu propagowanie wiedzy o zdrowiu, a szczególnie o niebezpieczeństwie chorób raka piersi dotykającym kobiety, solidaryzowanie się ze wszystkimi chorymi na ten nowotwór oraz zachęcanie kobiet do korzystania z badań profilaktycznych.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania ze spotkania na placu Konstytucji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lech, zimny
Lech, zimny 16.09.2019, 16:45
Widać, że Amazonki trzymają sie dobrze - nie dziwota, po spożyciu całej tacki /patrz foto 3/ Okocimia muszą mieć dobry humor. Pozdrawiam -
kawa
kawa 16.09.2019, 17:02
Ale jesteś złośliwy. Uważaj bo złośc piękności szkodzi.
ciepły
ciepły 16.09.2019, 20:50
Ktoś kto złością dzieli widzi złośliwość wszędzie, ja odbieram to jako wpis pełen humoru z tzw przymrużeniem oka. Brawo Lech..
melancholijna
melancholijna 16.09.2019, 00:47
Trochę to smutne Ale na wesoło.
tomek
tomek 15.09.2019, 20:53
Do Chojny na zaproszenie stowarzyszenia Teresa przyjechali przedstawiciele z gryfińskiego Stowarzyszenia Amazonek Ewa oraz chojeńskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidó, a także delegacja z Niemiec. Podczas spotkania przygrywała kapela ludowa Gardnianki.

a gdzie Wu? :-)))))))))
borzymianka
borzymianka 15.09.2019, 20:05
a zygmunt juz nie wie gdzie ma grac...tylko kasa..
Do borzymianki
Do borzymianki 16.09.2019, 11:07
Oj dana , dana, Danka zakochana !
Zygmunt jej przygrywa do białego rana!,,,
Cheeej!
Chirt
Chirt 15.09.2019, 19:57
Szaj Now Ska Lans Party!!! Tyle w temacie!!!
hora Zofia
hora Zofia 15.09.2019, 20:54
za cudzą kasę lansują się........., a gdzie rahabilitacja i zdrowie?!
Cieslak
Cieslak 15.09.2019, 22:18
To się nazywa promocja zdrowia,. Jeśli tego nie rozumiesz, więc się nie wypowiadaj!
sauron
sauron 15.09.2019, 19:51
Rok 2020, dwoje niemieckich policjantów drogówki zatrzymuje samochód do kontroli. Facet daje papiery. Policjant czyta i z uśmiechem do kolegi mówi:
- Patrz Abdul jakie śmieszne nazwisko: Muller

Pozostałe