Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Tirem uderzył w osobówkę. Kierowca nie żyje

  • 17.09.2019, 11:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tirem uderzył w osobówkę. Kierowca nie żyje KPPSP Gryfino
Ciągnik siodłowy z naczepą wjechał prosto w samochód. Kierowca samochodu marki citroen poniósł śmierć na miejscu. Podobno wjechał na przeciwległy pas jezdni.

Wypadek wydarzył się na drodze krajowej nr 26 między Krajnikiem Dolnym (gdzie jest przejście graniczne i odbywa się ruch tranzytowy) a Chojną.

Ciągnik siodłowy z naczepą jechał w stronę Krajnika. Natomiast samochód osobowy marki citroen w stronę Chojny i miał nagle znaleźć się na lewym pasie ruchu. Wtedy miało dojść do zderzenia.

-Po przybyciu na miejsce wypadku stwierdzono zderzenie samochodu osobowego z samochodem ciężarowym na drodze krajowej 26. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w samochodzie osobowym. Następnie po zakończonych czynnościach prokuratora, strażacy przy pomocy specjalnego pojazdu usunęli auta z drogi – informuje strażak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie.

Sprawą zajmuje Prokuratura Rejonowa w Gryfinie. 

Zdjęcia KPPSP w Gryfinie i OSP Chojna.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fakt
fakt 21.09.2019, 21:32
To co mówi tirowiec to tlyko jego wersje, która trzeba zweryfokowac z faktami.
ja
ja 21.09.2019, 19:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ploty Ploty Ploty
Ploty Ploty Ploty 20.09.2019, 12:37
Piszcie do diaska trochę jaśniej i rzetelniej , bo ten artykuł świadczy tylko o tym , że puściliście zwykłą plotę !
Zero prawdy , brak godziny albo pory dnia, brak inform o warunkach pogodowych na drodze nic tu niem .
Teraz każdy będzie sobie wymyślał , a to wyprzedzał , a to sarna , a to pod wpływem, a to zasnął , a to wina ciężarowego albo osobowego , a może siły nadprzyrodzone , może UFO ?
hmmm...
hmmm... 20.09.2019, 12:57
Myślisz, ze strażak puszcza ploty?
prekurator
prekurator 20.09.2019, 12:48
Tylko zimne oko kamery samochodowej pokaże jak było naprawdę, ale i tak nie wskaże np. czy źle się nie poczuł kierowca. tajemnicę wziął ze sobą.
Szczecin
Szczecin 18.09.2019, 15:23
Ludzie ogarnijcie się trochę. To nie ważne kto gdzie kto w co tylko dlaczego tak młody chłopak!!!???? On miał kochającą żonę i dwójkę małych dzieci. Może byście złożyli współczucia A nie piepszycie głupoty. Sylwia Lorenz wyrazy współczucia. Bądź silna dla dzieci Wojtek by tego chciał. Pozdrawiam trzymaj się
Moryn
Moryn 18.09.2019, 11:29
Wyrazy współczucia dla rodziny!
strażak
strażak 18.09.2019, 10:56
Widok którego się nie zapomina!!!!!!!!!!!!!!!
Jurek
Jurek 18.09.2019, 08:00
Jaki to TIR?Najpierw proszę przeczytać,dowiedzieć się co to jest TIR a potem pisać.Kłamstwa w opisach wypadków,gdzie udział mają ciężarówki jest powalający,jest wręcz wredny.Tylko pytań,po co dziennikarze to robią?Na zdjęciach z tyłu wyrażenie widać gdzie jest miejsce auta ciężarowego a gdzie osobowego.
A przecież wystarczyło napisać, że doszło do kolizji drogowej o której zginął kierowca auta osobowego. Nie po to żeby kogoś ochraniać lub oskarżać ale o to żeby być rzetelnym.
podpowiadacz
podpowiadacz 18.09.2019, 11:26
Ta twoja spiskowa teoria, za przeproszeniem, kupy się nie trzyma. Choćby już samo słowo "tir", to przecież potocznie każdy ciężarowy samochód. Jak masz problemy z językiem polskim to niech ci ciocia Wikipedia podpowie :-)
kol
kol 17.09.2019, 23:01
I osierocił dwoje małych dzieci. Spoczywaj w spokoju kolego!
z sąsiedztwa
z sąsiedztwa 18.09.2019, 00:08
Straszna tragedia dla tej rodziny!
PP
PP 17.09.2019, 17:52
NIE tir uderzył w osobowke,tylko osobowka wjechała pod samochód ciężarowy.piszcie prawdę i nie róbcie z niewinnego kierownicy ciężarówki sprawcy wypadku
17 letni pogromca hejtu
17 letni pogromca hejtu 17.09.2019, 21:26
Właśnie! Ludzie myślą że jak jedzie tirem to jest królem drogi. I co by nie było i nie ważne że nie z winy kierowcy tira to i tak hejt go obciąży bo jedzie większym bo zapier... bo śpieszy się aby dotrzeć na czas.
Kto jest kierowcą zawodowym ten wie co to znaczy.
logika
logika 17.09.2019, 20:24
Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Jak jadą naprzeciwko siebie to jeden wjeżdża w drugiego. Ale ktoś może byćc na swoim pasie a ktoś nie!
Ewa
Ewa 17.09.2019, 20:44
Z tytułu wychodzi na to że to tir zjechał że swojego pasa , tytuł narusza dobre imię niewinnego kierowcy tira.
Obserwator
Obserwator 17.09.2019, 16:57
Wyprzedza? Tam jest idealne miejsce na takie zdarzenia. Chwila braku wyobraźni i zapominamy, że zza tego wzniesienia może wynurzyc się np ciężarówka. Współczucia dla rodziny.
Lol
Lol 17.09.2019, 13:45
Odlaczenie akumulatora w samochodIe osobowym tam bylo jeszcze co odpinac?
akumulator
akumulator 17.09.2019, 15:37
Nikotyński musi odejść!
gryfinianka
gryfinianka 17.09.2019, 13:41
To ktoś miejscowy?
Sylwia Lorenz
Sylwia Lorenz 17.09.2019, 15:30
To był mój mąż. Tak strasznie mi go brakuje 😭
Magda
Magda 18.09.2019, 10:07
Przyjmij wyrazy współczucia Sylwka. Trzymaj się mimo wszystko! Musisz by c silna dla swoich dzieci.
kolega z klasy
kolega z klasy 17.09.2019, 17:45
mariusz czy to mariusz z przyjezierza ???????
Ela
Ela 17.09.2019, 17:42
Wyrazy wspólczucia!
pamięć
pamięć 17.09.2019, 20:25
[*]
!!!!
!!!! 17.09.2019, 17:27
Dziś już nawet żałoba musi odbywać się w mediach. Że też ludzie w takich chwilach mają ochotę ganiac po necie.
Ela
Ela 17.09.2019, 17:44
To już są wytyczne jak kto ma przezywać żałobę?
Ja
Ja 17.09.2019, 20:46
Tu nie trzeba wytycznych , tylko zdrowy rozsądek . Składam to na kark szoku , rozpaczy itd.
Zibi
Zibi 17.09.2019, 13:25
Straszna tak smierć.

Pozostałe