Mieszkańcy dzwonią, że udostępniają mi balkon czy płot na banery lub proszą o ulotki do dystrybucji - chwali się Grzegorz Napieralski

  • 23.09.2019, 20:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mieszkańcy dzwonią, że udostępniają mi balkon czy płot na banery lub proszą o ulotki do dystrybucji - chwali się Grzegorz Napieralski
Grzegorz Napieralski i Barbara Nowacka i przekonywali dziś (23 września 2019 r.) w Szczecinie, że 13 października pokonają Prawo i Sprawiedliwość. -Koalicja Obywatelska przedstawia kompleksowy program zmian na lepsze w Polsce, między innymi przepis na sprawną służbę zdrowia, czy "prawdziwą reformę sądów" – uważa Barbara Nowacka. Zapowiedziała też walkę o prawa kobiet.

Senator Grzegorz Napieralski był w sobotę w Gryfinie na Marszu Życia. I była to już druga wizyta w jednym tygodniu w tym mieście powawiatowym.Prowadzi intensywna kampanie wyborczą podczas której spotyka się z ludźmi.

-Odwiedzając miasta w regionie otrzymuje duże słowa poparcia. Mieszkańcy dzwonią, że udostępniają mi balkon czy płot na banery lub proszą o ulotki do dystrybucji – opowiada Grzegorz Napieralski startujący do Sejmu RP z listy Koalicji Obywatelskiej.

W tych wyborach senator Grzegorz Napieralski „zamienia się miejscami” z Magdaleną Kochan. On startuje do Sejmu z 6 miejsca do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej, a poseł Kochan do Senatu RP.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (104)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dyl
Dyl 24.09.2019, 21:06
W lesie pełno grzybów, a na iGryfino wysyp 'papierzaków' z PiS.
Omijajcie to, to z daleka !.
POLIN TO SYF HA HA AH
POLIN TO SYF HA HA AH 24.09.2019, 17:38
MÓJ IZRAEL JEST TYLKO Z RODSZYLDEM HA AH AH O ILE GO DOBRZE CZYTAM HA HA AH I8 PISZĘ HA AH AH https://youtu.be/-2WP5_8Fb28
SDZALOM
SDZALOM 24.09.2019, 19:54
https://youtu.be/-2WP5_8Fb28 HA HA AH AH
Beata
Beata 24.09.2019, 17:06
A co to będzie tydzień przed wyborami. Strach sie bać.
tryb wyborczy ha ha ah  *** syf ha ha ah
tryb wyborczy ha ha ah *** syf ha ha ah 24.09.2019, 17:24
ty beatka popatrz nikt nie pozwał mnie w trybie wyborczym ha ah aha ha nawt ten *** ew mnietek i wieczorek mucha i reszta pedryli ha ha ah https://youtu.be/-2WP5_8Fb28 ha ha ah ah WALCIE SIE ***Y I CIOTY SOROSA HA HA AH
chacha
chacha 24.09.2019, 17:31
Swaryn swojaków nie pozywa.
Buraki będą czytać i zionąć nienawiścią
Buraki będą czytać i zionąć nienawiścią 24.09.2019, 17:18
Wtedy Sok z buraka ruszy pełną parą.
mordechaj  z bartkowa ha ha h
mordechaj z bartkowa ha ha h 24.09.2019, 17:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do jawaja
do jawaja 24.09.2019, 17:06
Zamknij się antysemito. Czy ty nie czujesz jaki jesteś idiota?
pocałój mnie w pompkę ha ha ah ah
pocałój mnie w pompkę ha ha ah ah 24.09.2019, 17:08
jak zyd może być antysemitą chyba ze antysemityzm to kit ha ha ah
sprawdzam
sprawdzam 24.09.2019, 17:33
Ajwaj z 17.08 założę się , ze ty nawet nie wiesz co znaczy Żyd pisany wielką literą, a co żyd napisany małą literą.
potwierdzam
potwierdzam 24.09.2019, 17:08
Cały czas to samo. To juz nudne jest co ten człowiek kierowany nienawiścią wypisuje. Jakby postradał rozum.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.09.2019, 17:12
wypisz MąDRY CZŁOWIEKU prawa ludzi rozumnych ha ha ah tylko nie tego jehowa tego co je i chowa ha ha ah imbecyle
owadia dzozef ha ha ah i 8 rebe  to ja ha ha ah
owadia dzozef ha ha ah i 8 rebe to ja ha ha ah 24.09.2019, 16:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Dyl
Dyl 24.09.2019, 16:22
Wódz, zwycięstwo,praca ! Niech żyje I sekretarz Komitetu Centralnego PiS towarzysz Jarosław Kaczyński ! Niech Żyje !
Jeden kraj, jeden naród, jeden wódz !!! Bóg z nami, narodowymi-socjalistami ! Głosuj na każdą partię oprócz PiS, inaczej Twoje dzieci i wnuki doznają tego złego co nasi dziadkowie !!!
https://www.youtube.com/watch?…
- głosuj na każdą partię oprócz
Czerwona Zraza. Następne Pokolenie.
Czerwona Zraza. Następne Pokolenie. 24.09.2019, 16:39
Sądzą z przekonań Twój dziadek to raczej doznał tylko tego co dobre za Towarzyszy z Moskwy. To on pomagał pewnie wyznaczać drogę dobrobytu a nieposłusznych sprzedawał czerwonej sitwie. Ale wnioskuję to tylko po twoim stanie umysłu. Dziadek mógł być jeszcze normalny.
Dyl
Dyl 24.09.2019, 20:59
młody, 'papierzaku' z PiS, jeszcze dużo wody w Odrze musi upłynąć zanim twój stan umysłu wejdzie w fazę samodzielnego myślenia. Jesteś głupszy od imadła.Czarna zarazo.
!
! 24.09.2019, 16:47
A ja będę głosował na SLD .ono jedni odcięli sie od bandyckich żołnierzy przeklętych i od kolaborantów z NSZ.jedni mordowali polaków po zakończeniu wojny i po prostu zajmowali się rabunkiem ,drudzy ramię w ramie z nazistami polowali na polaków.
Glosuj na Czarzastego. on chwali Armię Czerwoną
Glosuj na Czarzastego. on chwali Armię Czerwoną 24.09.2019, 17:16
Nie odcieli się tylko odcinali. To ich dziadkowie i ojcowie mordowali bohaterów polskiego podziemia. Wyrywali paznokcie, przypalali, rwali włosy, wyrywali palce ze stawów, miażdżenie genitaliów oraz palców, rany zadawane wszystkim, co tylko wpadło w ręce. Kobiety gwałcili nagminnie.
x
x 25.09.2019, 05:34
bardzo dokładnie przytaczasz ,czyżby z autopsji ,lub tatuś tak działał?
a co!
a co! 24.09.2019, 16:12
I niech trollom piana z pyska tryska!
Te nieudaczniki jeszcze do tego nie doszły
Te nieudaczniki jeszcze do tego nie doszły 24.09.2019, 15:06
I dobrze, pokazujcie te skompromitowane indywidua jak najczesciej. Tendencja jest taka, że czym wiecej ich w mediach tym bardziej slupki im lecą.
Powieś Napieralskiego na balkonie?
Powieś Napieralskiego na balkonie? 24.09.2019, 16:02
A co ma pokazywać nasz gryfiński Sok z buraka? Tylko swoich czerwonych potomków partyjnych .
Sauron
Sauron 24.09.2019, 16:10
Taaaa razem, kidawa, jachira i bolkiem czerwono i konfidentow nie zabraknie
do ministerialnego trolla
do ministerialnego trolla 24.09.2019, 15:47
Trollu pomyliło si\ci się z Podkarpaciem. W Zachodniopomorskiem jeszcze nigdy PiS nie wygrał!
Sauron
Sauron 24.09.2019, 16:01
Dlatego zobacz jak zachodniopomorskie jest zdemolowanym województwem brzydkim, drogi fatalne i wszystko na co spojrzysz, jedz w glab Polski zobacz jaka Piekna jest Polska drogi jak w Szwajcarii, przepiekne restauracje, starówki i spokój. Szczecin jest najbardziej zajechanym miastem w kraju jaka wladza takie widoki.
tramp
tramp 25.09.2019, 08:40
to już tak żle z twoim wzrokiem .pojedż lubelskie kieleckie podlaskie.spróbuj drogi Suwałki ,Olsztyn.
zawodowy kierowca
zawodowy kierowca 24.09.2019, 17:36
Sauron ty chyba rzeczywiście w d... byłeś i g... widziałeś.
oko
oko 24.09.2019, 18:34
chyba ty
Bezczelni koryciarze
Bezczelni koryciarze 24.09.2019, 14:40
Nie głosujecie na tego Napieralskiego na tą Nowacką lata jak głupia nie może dostać śię do koryta eurodeputoaną chciała nie wyszło co ty babo sobą reprezentujesz nic jesteś zwykłą koryciarą jak ten Napieralski Arłukowicz chodzi wamm tylko by nic nie robić i brać pieniądze za nic koryciarze
Napieralski ile placisz za balkon? Tyle ile redaktorowi za takie artykuly?y
Napieralski ile placisz za balkon? Tyle ile redaktorowi za takie artykuly?y 24.09.2019, 14:35
Okres przedwyborczy to żniwa dla takich gazetek. Reklamy, sponsorowane artykuly, ogloszenia o udostepnienie balkonu.
Sauron
Sauron 24.09.2019, 16:14
Obiad w Tratorii w Szczecinie dostaniesz Naplet tam codziennie sie obiada a kucharze wala mu do zarcia wszystko co popadnie feee
Czym wiecej w internetach tych dzbanów z poko tym mniejsze słupki w sondazach.…
Czym wiecej w internetach tych dzbanów z poko tym mniejsze słupki w sondazach. :) 24.09.2019, 14:59
Ale dlaczego tylko cwaniaki z Poko? Facebook podał, ze poko wydala na agitacje wyborczą na facebooku ponad pół milona zlotych.
nie ma jak to lokal od sponsora
nie ma jak to lokal od sponsora 24.09.2019, 14:48
No patrz a u ciebie tylko kolega Sawaryna. Schodzisz na psy.
co?poko!!!!!!!!!!!!
co?poko!!!!!!!!!!!! 24.09.2019, 14:20
nie świrujcie,idźcie na wybory!!!!!
Do roboty pasozycie
Do roboty pasozycie 24.09.2019, 14:13
Ludzie nie głosujecie po prostu na tego Napieralskiego gęba na okrągło chce być przy korycie nie schanbił śię nigdy normalną pracą nauczył śię żyć nic nie robiąc cwaniaczek idź do normalnej pracy widać masz tłustą gębę widać żyjesz w dobrobycie cwaniaczku
telefonistka
telefonistka 24.09.2019, 14:12
Numer do senatora w Internecie: 505 300 015
niestety
niestety 24.09.2019, 13:26
Resortowych dzieci wciąż sporo.
Tytus
Tytus 24.09.2019, 13:23
Stwierdzenie Napieralskiego że ktoś do niego dzwoni świadczy że ma ludzi za idiotów i jest oszustem gdzie jest twój numer telefonu podaj bo robisz z ludzi idiotów i takie ściemy to możesz walić babciom co ich na wnuczka i na policjanta biorą a nie normalnie myślącym ludziom więc wyluzuj chłopaku
gość
gość 24.09.2019, 13:20
Mówcie co chcecie ale poczucia humoru to temu Napieralskiemu nie brakuje. Bo ja płacze ze śmiechu :)))))
Heniu
Heniu 24.09.2019, 13:07
A kible ci w domu nie udostępniają co ty Napieralski pier..sz mam nadzieję że ludzie są mądrzy i nie wybiorą cię nierobów nauczyłeś się nic nie robić i żyć lekkim chlebkiem do normalnej pracy pasożycie
a ja i tak zadzwonię do senatora
a ja i tak zadzwonię do senatora 24.09.2019, 11:43
Niech ministerialnym trollom piana z pyska tryska!
Polak patriota
Polak patriota 24.09.2019, 11:37
Czas najwyższy rozliczyć tę lewacką bandę. Uważają się za święte krowy. Co zrobił Napieralski dla regionu?! Nic!!! Był za zlikwidowaniem stoczni szczecińskiej czy cukrowni!!! Gonić takich prosowieckich gnid!
Sauronka
Sauronka 24.09.2019, 11:50
13 października niech czerwone zdradzieckie kapusie, donosiciele na Polske zejda ze sceny... PO razka
In Glot
In Glot 24.09.2019, 11:40
Jak to co robił? Przecież się nachapał jak mało kto!
Sauron
Sauron 24.09.2019, 10:29
Nasza siatkarska kadra utknęła na lotnisku w Amsterdamie. Wysyłamy po nich rządowy samolot, żeby spokojnie mogli dotrzeć na półfinał do Lublany i trzymamy za nich kciuki" - napisał na Twitterze Mateusz Morawiecki. Brawo brawo szacunek Premierze niech komunisci sie ucza szacunku

Pozostałe