Dziękują posłowi za wspaniałe nagrody

  • 29.09.2019, 23:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziękują posłowi za wspaniałe nagrody fot. dost.
W Szkole Podstawowej im. Heleny Grabskiej z Orląt Lwowskich w Gogolicach (gm. Trzcińsko-Zdrój) odbył się apel podsumowujący wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Wojna oczami dzieci”. Celem konkursu było upamiętnienie rocznicy wybuchu II wojny światowej widzianej oczami dziecka.

Prace zostały namalowane różnymi technikami malarskimi na sztywnym papierze w formacie A4 lub A3. Podzielono je na dwie kategorie: klasy II-III oraz V-VIII.

Jury przyznało nagrody następującym uczniom:

W kategorii klas II- III:

I miejsce: Jakub Koch klasa III

II miejsce : Igor Łysiak klasa II

III miejsce: Wiktor Łysiak klasa II

Wyróżnienia:

Zuzanna Malinowska klasa III

Lena Rębowiecka klasa III

Casper Ilin klasa III

 

W kategorii klas V-VIII zwyciężyła Paulina Marciniak klasa VI

II miejsce zajął Patryk Nelz klasa VI

III miejsce – Szymon Zawisza klasa V

Wyróżnienia:

Dawid Gąsior klasa V

Kacper Kukliński klasa V

Filip Woźniak klasa V

Miłosz Malinowski klasa VII

 

Nagrody przekazał naszej szkole poseł na sejm RP pan Leszek Dobrzyński. Otrzymaliśmy od niego dla każdego ucznia i wychowawcy piękne plecaki sportowe z napisem: „5 Brygada Wileńska Obrońcy Rzeczypospolitej” oraz różnorodne gry edukacyjne podarowane przez IPN w Szczecinie, jak np. gra historyczna „Polskie Państwo Podziemne” czy gra „Kresy”, a przekazane przez Pana Posła. Gorąco dziękujemy za tak piękne nagrody!

Organizatorką konkursu plastycznego „Wojna oczami dzieci” była pani Halina Chruślak.

L.K.

.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ciekawy
Ciekawy 30.09.2019, 21:07
Czy w I klasie w tej szkole jest jakiś uczeń ?
Nie czepiaj się!
Nie czepiaj się! 30.09.2019, 15:29
Plecaki, torby sportowe...co za różnica? Dzieciom się bardzo podobają i to najważniejsze!
nosacz
nosacz 30.09.2019, 12:19
Czy wiecie co to sa komfortowe ustawki kampanijne?
Ty za to wiesz
Ty za to wiesz 30.09.2019, 15:27
Wystarczy, że ty wiesz!
Łowca idiotów
Łowca idiotów 30.09.2019, 11:33
"Dziekujemy posłowi za wspaniałe nagrody" przeciez z tekstu wynika, że to są gadżety ipn-u czyli pana (p)osła nic nie kosztowały. Wspaniałe plecaki to zwykłe worki - przykład jak można kreować rzeczywistość. Jak można w tak oczywisty sposób mydlić ludziom oczy ...
Zal ci?
Zal ci? 30.09.2019, 15:23
Dla nas wspaniałe a tobie, jak widać, żal d...ściska!
Łowca idiotów
Łowca idiotów 30.09.2019, 17:07
Troche żal, ale Ciebie, mam nadzieję że każdego listonosza, kuriera tak chwalisz
poczta
poczta 30.09.2019, 12:21
Paczka tania nie jest!
przykład idzie z góry
przykład idzie z góry 30.09.2019, 10:48
Panie burmistrzu, patrz i ucz się!
nie ma co
nie ma co 30.09.2019, 09:46
Ładny gest z jego strony.
pekaes
pekaes 30.09.2019, 09:32
Czy to oby nie lizusostwo?!
Wojenka o most
Wojenka o most 30.09.2019, 08:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

free
free 30.09.2019, 08:36
Współczuję dzieciom takich nagród i dyrektora szkoły...
detektyw
detektyw 30.09.2019, 09:33
Dlatego pewno wszystko robisz aby się jej pozbyć a dzieci szkoły pozbawić.
ja
ja 30.09.2019, 05:24
PIS lansuje się wykorzystując dzieci.Jak mówił Kaczyński:zaopiekijemy sie polska rodziną .Taki lans jest wstrętny
Załosny ja
Załosny ja 30.09.2019, 15:31
Lans? A ty co robisz? Nie spisz po nocach, bo obmyślasz durne wpisy. Jakie to żałosne,
remik
remik 30.09.2019, 01:26
Pan poseł zapunktował
Wspiera szkołę nie od dziś
Wspiera szkołę nie od dziś 30.09.2019, 15:25
I dobrze. Wspiera szkołę od prawie trzech lat, mamy mu za co dziękować!
sojusznik
sojusznik 30.09.2019, 15:35
Wspiera przede wszystkim broni przed władzami gminy, które chcą rozwiązać szkołę.

Pozostałe