W pobliżu Gryfina powstanie sklep Ikea

  • 30.09.2019, 19:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W pobliżu Gryfina powstanie sklep Ikea Ikea Ikea w Bydgoszczy.
Prezydent Szczecina Piotr Krzystek poinformował, że w pobliżu hurtowni budowlanej Bricoman w Szczecinie powstanie sklep szwedzkiej sieci Ikea.

Sklep o powierzchni 29 tys. m2 znajdzie się przy skrzyżowaniu ul. Mieszka I z ul. Białowieską. Z Gryfina, przez Mescherin, to kilkanaście minut jazdy. 

Ikea ma zostać otwarta otwarta w pierwszej połowie 2021 roku.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

arteko
arteko 01.10.2019, 14:32
Pracowalem 10 lat w fabryce produkujacej tylko dla Ikea i pierwszwy razcslysze ze to Fińska firma, gratuluje wiedzy, ja pracowalem dla szwedzkiej Ikea. Mieszkam w Gryfinie i jestem zaskoczony takim naglowkiem , przecież Warzemice czy Przeclaw beda mieć sklep tuz pod nosem. A tak faktycznie dla nie zorientowanych ma piwstac w Szczecinie, ma powstac, przymiarek do powstania bylo juz kilka
Pozdrawiam
ja
ja 03.10.2019, 09:51
po co ta ekscytacja .nie ma mieszkań tanich (jak za PRO) nie ma popytu na wyroby ikei.proste
ot i cała tajemnica złosliwych komentarzy
ot i cała tajemnica złosliwych komentarzy 01.10.2019, 14:12
Widać tu złość że konkurencja napisała artykuł o sklepie dzień wcześniej niż w gazecie.
kilometrówka
kilometrówka 01.10.2019, 13:40
Że sklep będzie w pobliżu Gryfina to jednak fakt. Jesli oczywiscie będzie
Szczecin pod Gryfinem
Szczecin pod Gryfinem 01.10.2019, 13:05
To tak jak przecięty Polak jest przekonany , że Szczecin leży nad morzem
88
88 01.10.2019, 13:23
a Kraków w górach.
zakłady IKEA w Goleniowie
zakłady IKEA w Goleniowie 01.10.2019, 14:43
A Szczecin pod Gryfinem leży i nawet mają tam autobusy bo jedynka do nich jeździ z Gryfina przecież :-)
śmiech
śmiech 01.10.2019, 12:08
Ale zazdrość dupkę ściska "ekspertów od tytułów i treści" , że to ostatnio najpopularniejszy artykuł czytany przez tysiące czytelników :)))))))))))))))))
!!!
!!! 01.10.2019, 12:01
Co za dziennikarzyna to pisze?! Przecież to Szczecin, nie np. Gardno. Zwolnić takiego klamcę. Chyba że służy wiernie komuchom
ajwaj aleluja bismilah i do przodu
ajwaj aleluja bismilah i do przodu 01.10.2019, 11:16
napoleon do hymnu ha ha ah https://www.google.com/url?sa=…
Nigyiv
Nigyiv 01.10.2019, 10:50
To zasługa naszych burmistrzy.
Julian
Julian 01.10.2019, 08:53
W pobliżu Gryfina, hehe, coraz lepiej. Klikalność dużo większa niż tytuł: Ikea powstanie w Szczecinie. Zresztą już tyle razy powstawała, że póki nie powstanie nie ma co się nakręcać.
km
km 01.10.2019, 10:12
Z Piastów bliżej jak do Gardna.
gospodarcza okupacja polinu
gospodarcza okupacja polinu 01.10.2019, 07:50
To jakaś kryptoreklama zagranicznego koncernu?
PP
PP 30.09.2019, 23:14
Nie pękajcie niedorajdy, Tak naprawdę to polskie meble, sam od dziesięciu lat produkuję dla nich i dobrze płacą . Zapraszamy Szwedów i gońmy szkopów.
PP
PP 01.10.2019, 14:45
Właściwie to nie ma znaczenia jakiej narodowości jest firma , kto projektuje , kto produkuje, skąd materiały , kto pośredniczy i w jakich krajach jest sprzedaż.
Niema znaczenia czy inwestor jest jeden czy wielu.
Gość
Gość 30.09.2019, 23:36
I co z tego, że część asortymentu jest robiona w Polsce? Jeżeli projekty powstają w popapranych głowach Finów, to o czym dyskutujemy? Przecież to wzornictwo to jakaś krzyżówka wiejskiego fińskiego wzornictwa ze współczesną technologią i współczesnym wykorzystywaniem producentów. Fińskie dobre były kiedyś telefony komórkowe, ale nie meble.
Niech będą te meble bo już Polakom bebzony pękają
Niech będą te meble bo już Polakom bebzony pękają 30.09.2019, 23:54
Zgadza się projekt też Fiński ale nie tylko,
Ikea to tandeta ale w Szczecinie biedota, dlatego tak długo zwlekali . Kaczyński im pomachał pincetkami.
oblatany w świecie
oblatany w świecie 01.10.2019, 00:25
Podejrzewam, że ty i tobie podobni nigdy nie byliście w Ikei w Berlinie czy Rzymie). Zapewniam, że mieszkańcy bogatszych od nas krajów chętnie kupują różne rzeczy w tej sieciówce. Wynajmując mieszkanie w Paryżu czy Rzymie masz 90% pewności, że wyposażenie będzie z IKEI. Poza tym Ikea zawsze była szwedzka, a Finowe być może tylko dostarczali surowców do produkcji.
tak jak ci wyrobnicy w polinie ha ha ah
tak jak ci wyrobnicy w polinie ha ha ah 01.10.2019, 07:20
alez ty oblatany ha a aha ah siedziba w holandii u kogo u królowej orange naSSau HA HA AH A PRODUKCJA I MATERIAŁ SZWECJA I BERNADOTTE I FINLANDIA HA HAAH reszta to pionki na szachownicy ha ha ah
Napoleon
Napoleon 01.10.2019, 10:13
Ajwaj no przeciez wiadomo ze to spisek przeciwko tobie :)))))))
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 01.10.2019, 11:55
zobacvz to bolesław matkoboskoczestochowski sw izydor i premier morawiecki i pytanie co ich łaczy oprócz tego ze to pachołki królowej na polin ha ha ah https://www.google.com/url?sa=…
taki *** circus
taki *** circus 01.10.2019, 11:19
satanic mills ha ha ah satanistyczny młynn ha ha ah https://www.google.com/url?sa=…
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 01.10.2019, 10:54
te ksiazki do historii co uczą w polinie sa dobre na podpałkę na jesienne wieczory bo mają wartość li tylko opałową ha ha ah
napoleon ti ich kuzyn ha ha ah
napoleon ti ich kuzyn ha ha ah 01.10.2019, 10:49
to nie spisek to jest fakt ha ha ah co myślisz ze polin to suwerenny kraj ha ha ah puknij się w czoło ha ha ah https://youtu.be/YP-GfplHnps zobacz ignorancie całą serię ha ha ah
Siper bo w Bani nie ma nic , ludzie tylko żr ą jak św nie i nic nie robią
Siper bo w Bani nie ma nic , ludzie tylko żr ą jak św nie i nic nie robią 30.09.2019, 23:06
O Matkooooo ! toż to w pobliżu Bani ! Już lecę po sofę ze Szwedzkich zamszowych parówek.
88
88 30.09.2019, 23:04
Późno jakoś ten news się ukazał
https://.pl/aktualnosci/wiadomosci/ikea-stanie-w-szczecinie/
szydera
szydera 30.09.2019, 23:15
I tak najwcześniej w Gryfinie ( w pobliżu ktorej będzie ten markiet).
Młynarz
Młynarz 30.09.2019, 22:34
Które to podejście Ikei i do budowy sklepu w Szczecinie? Chyba już czwarte czy piąte? Nie wiadomo czy z tej mąki będzie chleb!
Andzia
Andzia 01.10.2019, 20:35
Przed wyborami obiecanki cacanki 😂
dno
dno 30.09.2019, 22:04
w pobliżu Stargardu...w pobliżu Goleniowa... w pobliżu Polic...
hulajnogą daleko
hulajnogą daleko 30.09.2019, 22:33
To zależy kto czym jeździ!
Mira Belka
Mira Belka 30.09.2019, 21:50
Po ile mebelki?
mira belki
mira belki 01.10.2019, 19:29
belki w oku nie widzisz a miry byś chciał ha ha ah
c
c 30.09.2019, 23:06
Po kawałku
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy 30.09.2019, 23:16
A jak nie uda mi się złożyć?
c
c 30.09.2019, 23:57
Szwedzkie zawsze złożysz najwyżej będą to meble garażowe.
Gryfino
Gryfino 30.09.2019, 21:32
Jaki głupi tytuł. Sklep powstanie w Szczecinie, po co pisać w pobliżu Gryfina!!!!
Szczecin
Szczecin 30.09.2019, 21:50
Może dlatego tak piszą, bo to faktycznie w pobliżu.
Rzeszów
Rzeszów 30.09.2019, 21:54
W końcu to Szczecin leży koło Gryfina, a nie Gryfino koło Szczecina.
London
London 30.09.2019, 22:02
I tak to prowincja!
New York
New York 30.09.2019, 23:16
A do tego za oceanem!
poznan
poznan 30.09.2019, 21:15
Sklepy meblowe sią oburzają, ale Ikea to nie tylko meble ale milion przydatnych w domu drobiazgów które można znaleźć w jednym miejscu.
R  E  K  L  A  M  A
R E K L A M A 30.09.2019, 21:03
Po co reklamowac zagraniczne korporacje? A nasi gryfinscy stolarze tez sie cieszą? Gazeta to czy broszurka reklamowa?
he
he 30.09.2019, 21:08
Jak można reklamować coś czego jeszcze nie ma ??
bj
bj 30.09.2019, 20:54
W pobliżu, czyli ? Pniewie ? Czepinie ? A gdyby tak napisać : w Szczecinie ! - kto Was uczył .
klikacz
klikacz 30.09.2019, 21:09
Mistrz klikaczy mówił im jak mają pisać aby mieć najwięcej kliknięć.

Pozostałe