Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w regionie

  • 07.10.2019, 09:59
  • Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w regionie ZUW (arch.)

Program prasowy:

 

 

godz. 13.30 udział premiera Mateusza Morawieckiego w konferencji dotyczącej rozbudowy Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność, ul. Glewice 1a, Goleniów

otwarte dla mediów

 

godz. 15.30 udział premiera Mateusza Morawieckiego w briefingu dotyczącym realizacji odcinków dróg ekspresowych S6 i S11 w województwie zachodniopomorskim

 

GPS: 54°11'23.417"N, 16°6'58.328"E, Węzeł Bielice k. Koszalina

otwarte dla mediów

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sauron
sauron 10.10.2019, 09:49
Schetyna zaczął się bać...ale nie jakzobaczył odpływających od Koalicji Obywatelskiej wyborców tylko tego co esbeckie sluzby maja na niego. Przeciez PO byla powolana do zycia po upadku lewicy, ktora miala zabezpieczac interesy esbecji, ubecji, bolszewickich sluzb specjalnychg itp. szamba. To byl ich ostatni bastion obrony, PO, ktore udawalo prawice. I trzeba przyznac, ze za ich rzadow ta szumowina miala sie dobrze, co roku wyprowadzali z kasy panstwowej 25 miliardow zolotych. I teraz to sie skonczylo wiec groza temu garbatemu bucowi, ze wyciagna papiery. I robi w majtki.
do trolla Saurona
do trolla Saurona 10.10.2019, 10:49
Ministerialny przekaz dnia?
sauron
sauron 09.10.2019, 10:05
Głupi i głupszy :))))))))))))))))))))))))))) Idziesz Grześ przez wieś, worek piasku niesie, a przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem. Bolek za nim biegnie chyżo i do dziurki zerka, bo już w totka nie wygrywa, ech jasna cholerka! Idzie Grzesiek z Bolkiem polem oraz lasem, marzą razem o tym samym - o skoku na kasę. Ale w obu łebkach pusto, niczym w worku z dziurą, może by tak zmienić partię ino że na którą?! Grzesiek z dziurą oraz workiem został biedny w peło, a Boleczek kombinuje, by go pesel wzięło. Ale Kamysz z Kosiniakiem, a nawet z Kukizem, nie chcą mieć dziś do czynienia z Bolkiem starym schizem. Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie, a przez dziurkę, piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem. Bolek w totka już nie grywa i stąd cała draka. Teraz nawet bura suka nie chce nieboraka.
ja
ja 09.10.2019, 10:33
lepiej powiedz sauron jak tam kontakty "zelaznego mariana"ze światem przestrępczym.Niesamowite ,minister finansów potem NIK i związki z mafią ?!Jak tam hektary Morawieckiego .Premier i przestępca gospodarczy.A twój prezes w roli łapówkarza ? tym się zajmij a nie sruleczki bajeczki.Na Wałęsę tak jedziecie bo chcesz nową historię wykreować .TO stary Morawiecki z Kaczyńskimi utworzyli solidarność .Ot durny ty durny jak ten suweren PISu
lewicowy
lewicowy 09.10.2019, 10:16
Lepiej opowiedz jak tam ten twój pisowski Horała manipulował podczas debaty w TVN :))))))))
sauron
sauron 10.10.2019, 09:49
horala zajechal konfidentow jak leszczy tyle w temacie jaka kampania tacy leszcze
Lokis
Lokis 08.10.2019, 21:17
Inwestujemy w odejście Nikotińskiego!
emeryt
emeryt 08.10.2019, 19:36
Waloryzacja w 2020 r. tylko 3,24 % ? Emerytom - 1,91 zł dziennie, a 500 PLUS - 16,66 ! Opatentować ten pomysł ! Kpiny 70 zł brutto waloryzacja miesięczna czyli 57,40 zł netto miesięcznie ? 57,40 zł netto : przez 30 dni = 1,91 zł dziennie ? Co z tym zrobić ? Co za to mogę kupić ? Dodatkowo rząd zastosował gwarancję, że podwyżka nie wyniesie mniej niż 70 zł brutto. 500 PLUS na dziecko miesięcznie bez podatku : 30 dni = 16,66 zł dziennie ? Jak mamy żyć pytamy rządzących Polską to my robimy opłaty, musimy kupić leki, żyć i się leczyć ? Gdzie ta wasza SPRAWIEDLIWOŚĆ ? Zawiedliście nas bardzo !
Z PUSTEGO TO I SALOMON NIE NALEJE HA HA AH
Z PUSTEGO TO I SALOMON NIE NALEJE HA HA AH 08.10.2019, 20:46
z pustego to i NIKT NIE NALEJE HA AH AH DENNIS MOOR CO CIAGA KOSZER WÓR dwoi sie i troi żeby ten satanistyczny młyn utrzymać na powierzchni ha ha ah w takich prowincjach jak polin ha ha aha dlatego uk WYSZŁA Z UNII AH HA AH https://www.cda.pl/video/26104…
Zabrać esbekom dać na Rydzyka
Zabrać esbekom dać na Rydzyka 08.10.2019, 20:23
Emeryci to zbędny balast obciążający budżet państwa i szpitalne łóżka.

Niech jadą na elewacji zachód albo przyzwyczajają się do piachu.
z pustego to i salomon nie naleje ha ha ah
z pustego to i salomon nie naleje ha ha ah 08.10.2019, 20:48
WEZ MNIE POPRAW jak sie myle kto spowiada w szpitalach MSWIA NIE CZASAMI DENNIS MOORE JEZUITA HA HA AH sieg haill rodszyld zabrał esbekom emerytury to jest fakt ha ha ah
i ajwaj aleluja bismilah i do przodu
i ajwaj aleluja bismilah i do przodu 08.10.2019, 18:17
hamburger ja ci to wytłumaczę tak tak na chłopski rozum W PROWINCJI POLIN która jest jednym z pastwisk watykanu i the black mobility z królowa brytyjska na czele sachsen koburg gotta von wettyn vel windsor oraz skarbnikiem tego bu rdelu sieg haill rodszyldem trwają właśnie wybory o koszerne koryto 2019 w demokracji tal mudycznej jest tak ze dwóch idiotów przegłosuje filozofa a ordynacja wyborcza to majstersztyk nikt z poza układu nawet nie wystartuje do koszernego koryta ha ha ah tak ze koryciarze wala te szopkę dla goi w myśl zasady rzymskiej DZIEL I RZAD na kogo nie zagłosujesz to i tak bez znaczenia ha ha ah no może zmienisz tylko tych co będą żarli ha haah przez następne 5 lat tak 5 bo zmienili se ordynację ha ha ah już nie 4 ha ha ah
heniek
heniek 08.10.2019, 13:45
Nachlałem się za pińcet plus. Dziś już też chlam jabole za pińcet plus. Znowu się nachlam czyli dzień jak co dzień zresztą ;-) Jutro i pojutrze też się nachlam za pińcet plus. Lista numer 2. Codziennie jabole na stole.

*** circus
*** circus 08.10.2019, 20:01
pis ci dał na chlanie za po i sld musiałeś se ukraść ha ha ah to jest ta róznica
ilon
ilon 08.10.2019, 20:30
Ajwaj, obawiam się, ze ty nie rozumiesz rzeczywistości. Ona cię przerasta więc szukasz ratunku w teoriach spiskowych.
to suche fakty  nic po za tym
to suche fakty nic po za tym 08.10.2019, 20:55
W CZYM MNIE PRZERASTA HA HA AH CHYBA SNISZ HA HA AH zobacz np z jakiej listy startował mucha ha ah ah co sprawiło taki zwrot ha haah http://bip.gryfino.powiat.pl/i… zobacz gdzie był np andrych gdzie mucha itd ha ha ah
ilon
ilon 08.10.2019, 21:09
Rafał Mucha startował kilka lat temu, o ile pamietam, do powiatu z listy PSL, którą tworzył. Teraz startuje z PiS. I co w tym takiego dziwnego? Każdy może zmieniać poglądy. Ty przez całe życie myślisz tak samo? To ile tym masz lat?11?
TERAZ W KOSMOS WYSTARTUJE  PONOĆ NA MARSIE SA WYBORY HA AH AH
TERAZ W KOSMOS WYSTARTUJE PONOĆ NA MARSIE SA WYBORY HA AH AH 08.10.2019, 21:45
na tym ten teatr polega tacy jak mucha zmieniają partie a ty partie na które głosujesz DZIEL I RZĄDZ HA HA AH JA NIC NIE POKAZUJE CO BY NIE BYŁO PRAWDĄ W DODATKU TAK JAK DLA CIEBIE OBJAWIONĄ HA HA AH
ilon
ilon 08.10.2019, 22:02
Człowieku, ty nawet rodzinę zmieniłeś o czym sam głosisz, a innym nie dajesz prawa zmieniać poglądów? Za kogo ty się uważasz?!
ten teatr bawi do łez punkt widzenia zależy od punktu czerpania korzyści…
ten teatr bawi do łez punkt widzenia zależy od punktu czerpania korzyści ah aha h 08.10.2019, 21:33
wczesniej był w UW potem w blokach wszelakich BBS na przykład on jak żagiel zawsze z wiatrem ha ha ah nigdy pod wiatr ha ha ah
ilon
ilon 08.10.2019, 21:41
Nawet gdyby bo nie wiem, to co z tego?! A ty podobno należałeś do pewnej rodziny, której się wypierasz dzisiaj. To jest dopiero dziwne!
ta tzw "rodzina" dobrze wie dlaczego to ich lata pracy nad moją…
ta tzw "rodzina" dobrze wie dlaczego to ich lata pracy nad moją osobą zrobiły te wyparcie ha ah ah 08.10.2019, 22:25
jak to co z tego ha ha ah taki ktoś jest słowny twoim zdaniem co zmienia poglady i partie po przespanej nocy ah ha ah
hamburger
hamburger 08.10.2019, 11:54
HMMMM!!!!Zastanawiam się skąd taka wielka ilość IDIOTÓW jest na Polskiej ziemi. Taki pojedynczy IDIOTA, kandydat do władz to jest normalne, ale Ci, co IDIOTĘ WYBRALI, to już musi być cała masa IDIOTÓW. Normalny, NIEIDIOTA nigdy IDIOTY nie wybierze. Był taki jeden DUREŃ, który rzucił na stół ŚWIŃSKI RYJ, pomachał GUMOWYM WIBRATOREM i w wyborach dostał na Polskiej ziemi 12 % głosów. Przecież NORMALNY, nie CHORY wyborca nigdy na takiego DURNIA nie zagłosuje. Na takich głosują CHORZY na umyśle wyborcy.A te BRAWA za PRZEMÓWIENIE "BOLKA-OTUMAN"?. CZY może by tak przeanalizowali ten APLAUZ, spece od MOWY CIAŁA??? Czy te BRAWA nie są PODSZYTE STRACHEM?? Czy tego APLAUZU nie monitorował WIELKI BRAT??? Jestem w stanie zrozumieć, że Ci ZWYCIĘŻAJĄ w KRYMINAŁACH i WIĘZIENIACH zapełnionych MORDERCAMI, BANDYTAMI, ZŁODZIEJAMI, GWAŁCICIELAMI i ZBOCZEŃCAMI, jakich są pełne WSZYSTKIE WIĘZIENIA w POLSCE ( jak wiadomo każdy w więzieniu jest NIEWINNY jak NOWORODEK)???, Ci KRYMINALIŚCI skoro glosują w 90% na NOWOCZESNĄ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ, to DOBRZE WIEDZĄ NA, KOGO GLOSUJĄ. Dla takich CWANYCH wyjadaczy, jakich mamy osadzonych w KRYMINAŁACH, tylko tacy, którzy są u władzy, są dobrzy, z którymi jest KRYMINALISTOM po drodze. Takich wybierają, którzy umożliwią im dalsze bezkarne RABOWANIE i ZABIJANIE, z którymi jest KRYMINALISTOM "po drodze". Gdzie zwyciężają wśród RÓŻNEJ MAŚCI NACHODŹCÓW na CZOŁGACH RADZIECKICH, wśród LIPNYCH POLAKÓW Polskojęzycznych z POZAMIENIANYMI NAZWISKAMI na POLSKO-BRZMIĄCE? Ale CZY wśród PRAWDZIWYCH POLAKÓW możliwe jest zwycięstwo tych???, co to są za nauką MASTURBACJI dzieci w PRZEDSZKOLACH, co walczą z KOŚCIOŁEM i UCZESTNICZĄ w marszach z umieszczoną na transparencie WAGINĄ zamiast MATKI BOSKIEJ???, co nie widzą problemu, gdy MAFIA PRZYTULIŁA, jak liczą znawcy, nawet 400 MILIARDÓW należnego Polakom VAT-u, które to POOLAKÓW PIENIADZE można było przekazać na PODWYZKI EMERYTUR (jak wiemy były podwyżki 3 zł rocznie zamiast choćby 70 złotych rocznie przez 8 lat rządów PO), na DODATEK dla GŁODNYCH DZIECI (500+), na DODATEK dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH czy budowę mieszkań dla MŁODYCH MAŁŻEŃSTW, tych, co donoszą na POLSKĘ LEWACTWU ZACHODNIOEUROPEJSKIEMU, tych, co głosują przeciw POLSCE w UE??. Gdzie umieszcza się LEWAKA, który na przejściu dla pieszych przejechał staruszkę?? Chociaż jak pamiętamy, w GALICJI był nijaki Jakub SZELA ze swoją ANTYPOLSKĄ BANDĄ, która MORDOWAŁA POLAKÓW, rżnęła PIŁAMI POLAKÓW, zabijała DZIECI, KOBIETY i STARUSZKÓW, któremu nic się nie stało ze strony ÓWCZESNYCH SĄDÓW?? Jak wiemy NOWOCZESNA PLATFORMA OBYWATELSKA wygrała wybory do UE w środowiskach LEWACKICH, szczególnie w CISNEJ. CZY CISNA to takie LEWACKIE ŚRODOWISKO??? A tak ładnie o CISNEJ śpiewała KRYSTYNA PROŃKO "Deszcz w Cisnej".
no i jakies  igrzyska haha ah
no i jakies igrzyska haha ah 08.10.2019, 20:38
zapomniałeś dodać ze w psychiatrykach też głosuja ha ha ah DPS TEZ to tzw twardy elektorat ha ha ah ja na miejscu pis ogłosił bym amnestie to by poparcie wzrosło od razu w wybory wygrane ha ha ah obódz się czy ty nie widzisz że pis nie chce wygrać ha ha ah
ja
ja 08.10.2019, 17:48
rany boskie kto ci zrobił takie pranie mózgu .przeczytaj chłopie co ty napisałeś .zaczynam wierzyć ,że istnieje świat równoległy ze znakiem-,w którym ty żyjesz.kompletny bełkot.tego się nie da nawet zanalizować pod względem prawdy
oko
oko 07.10.2019, 22:51
"TVP przed wyborami parlamentarnymi ciągle zachowuje się, nie kryjąc się z tym, jak rządowy kanał propagandowy. Ta porażka Polski w przestrzeganiu zasad Rady Europejskiej źle wpływa na reputację Polski, jako demokratycznego członka RE" - napisało kilkudziesięciu członków Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Deklarację cytuje serwis oko.press.
Mniam mniam
Mniam mniam 07.10.2019, 23:21
Interesuj sie wlasnym krajem, a nie co myślą pederasci z Brukseli idiota
Sauron
Sauron 07.10.2019, 20:44
Dwaj niemieccy policjanci z Turyngii mieli zgwałcić Polkę po jej przesłuchaniu. Zostali już aresztowani. Grozi im teraz do 15 lat więzienia.
Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę w niemieckim Arnstadt. Funkcjonariusze przeprowadzali rutynową kontrolę dokumentów tożsamości kobiety. Kiedy jeden z funkcjonariuszy pilnował drzwi, dwóch policjantów miało zgwałcić kobietę. Ta dzień później wniosła przeciwko im oskarżenie.

Według niemieckich mediów jednym z zatrzymanych funkcjonariuszy, był 40-letni Niemiec. Media nie podają narodowości drugiego z policjantów. Informują jedynie, że był to młody mężczyzna „z tłem migracyjnym”.
Sauron plus
Sauron plus 07.10.2019, 20:36
To, że Wałęsa jest tuman to wiadomo. Wykształcenia brak, kultury brak. Ale to, że taka grupa "wykształconych" zebrana na zbiegowisku czy rykowisku z nim bije brawo to już świadczy o ich miernocie i intencjach tych oklaskiwaczy!!! Ci ludzie liczą na głosy wyborach??!! Pytam się tych złodziei i zdrajców naszej Ojczyzny: za kogo wy macie naród polski? Czy myślicie, że ludzie są ciemni, nie wiedzą o waszych intencjach? Czy wy jesteście ludźmi czy już nie? Niektórzy internauci używają określenia: bydło, szambo i wiele innych nazw. Ale wy sami tracicie swoją godność!!! Nie miejcie zatem pretensji, że tak was ludzie oceniają! Czy liczycie na głosy emerytów za to, że podwyższyliście wiek emerytalny czy okradliście fundusze emerytalne? Czy liczycie na głosy rodzin, które praktycznie nie otrzymywały zasiłków rodzinnych, lub były one bardzo małe? A może liczycie na głosy młodych Polaków, którzy masowo emigrowali na Zachód w poszukiwaniu pracy? Liczycie natomiast na głosy złodziei, którzy razem z wami okradali nasz kraj!!! Tych głosów będzie za mało!!! Odejdziecie do hadesu (tylko nie jestem pewny czy znacie to pojęcie). Myślicie, że nie znamy waszych prawdziwych nazwisk?? Tak odwdzięczacie się za to, że Polacy w czasie wojny oddawali życie ratując waszych przodków?
ja
ja 08.10.2019, 04:43
sauron wyhamuj z tą nachalną propagandą.na waszych partaigach to sami "wykształceni?tam dopiero są oklaskiwacze.TVP pięknie to pokazujeTe wrzaski "jarosław,jarosław ,jako żywo przypominają :"sieg hail,sieg hajl"Kto to wykrzykiwał bez żadnego trybu :zdradzieckie mordy ,kanalie .Kto do obywatela :***j dziadu,kto dzielił polaków na pierwszy i drugi sort?O emerytach lepiej zamilcz.przez cztery lata systematycznie mnie okradaliście na waloryzacji45 lat jako robol przepracowałem w cięzkich warunkach(dodatek szkodliwy)co marzec skubaliście mnie na 80-90 zł.przy składkach na emeryturę potrącaliście podatki .Teraz przy wypłatach emerytury drugi raz ściagacie podatki .Mieliście podnieść kwotę wolną od podatków!tak więc w tym temacie lepiej zamilcz.Kreujecie na bohatera i twórcę solidarności Kornela morawieckiego .Przecież efekt emigracji zarobkowej wynikł po przewrocie 1989 roku w którym jak twierdzi PIS główną role odegrali bracia kaczyńscy.Któż tak ochoczo okrada nasz kraj ? pancerny marian ,łapówkarz kaczyński ,latyfundysta morawiecki ministrowie którym sie należy? to grono pociotkó notabli PIS którzy obsiedli spółki skarbu państwa.Ostatnie zdanie to już prawdziwe ordynarne chamstwo .Jako syn żołnierza września ,żołnierza dywizji gen.Maczka odbieram ci prawo na powoływanie się na nich .ale to juz u was tradycja .Tak jak balbina Tu stoimy my a wy tam gdzie stało ZOMO.mam nadzieje ,ze to cie otrzeżwi przed szkalowaniem polaków inaczej myślacych niz wy!!!!.
Sauron plus
Sauron plus 08.10.2019, 08:55
Lepiej Morawieckiego niz bandyte Adamowicza co trzy dni zalobe mieliscie i w swiatyni pochowaliscie takiego miernote niemieckiego paf paf
ja
ja 08.10.2019, 12:27
a czemu zimny lech leży na wawelu.pewnikiem po małpkach.sauron nie dziwię ci sie .na mój wpis nie odpowiedziałeś .bo nie miałeś jak .to teraz uprawiasz nekrofilię nad trupem Adamowicza.Po ekschymacjach wbrew woli rodzin widzę ,ze wy jesteście narodem piso morderców .przypominam blidę leppera,boksera .Nie macie juz zadnych zahamowąń .jak naziści w 1933 r.tak w ogóle to z ciebie intelektualny debil
 ju de circus
ju de circus 08.10.2019, 11:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Bułka
Bułka 07.10.2019, 17:01
Kiedyś jak Bronek Komorowski był w Gryfinie to powitał mieszkańców " Witam mieszkańców Gryfic". Hehehe. To jest obraz Peło. Ich nazwa wywodzi się od zdania POKOryto.
do pisrytego
do pisrytego 07.10.2019, 18:17
a ty zapomniałeś idioto z pis że twój jeden guru zrobił to samo całkiem niedawno na placu Barnima?
ruska buda ha ha ah
ruska buda ha ha ah 07.10.2019, 18:00
w dodatku bulu i nadzieji ah ah ah
hamburger
hamburger 07.10.2019, 16:54
albo Polacy w wolnych wyborach wybiorą skupioną wokół Prawa i Sprawiedliwości Zjednoczoną Prawicę,a więc zagłosują za Polską suwerenną,stanowiącą o sobie,chrześcijańską,Państwo dumnych i wolnych Obywateli...albo pójdą za głosem ulicy i zagranicy,a więc wybiorą targowiczan prowadzanych na PO-stronku morderców byłej WSI,jak Bolek - trybun sowieckiej agentury; POKO, skrajne lewactwo,komunistów SLD, PSL z muzykantem Kukizem stojących w jednym szeregu z Mazgułą, pro-putinowską Konfederację z Bosakiem,Korwinem-Mikke czy Panem Braunem nawołujących do zawierania sojuszy z Putinem doskonale wiedząc,że każdy pakt z kremlowskim ludobójcą to zgoda na utratę suwerenności i uznanie hegemonii Sowietów w Polsce na wiele,wiele dziesięcioleci,bowiem kremlowski ludobójca innych paktów nie zawiera...w końcu na tęczowych rewolucjonistów i ideologów LGTB wyciągających pedofilskie łapy po polskie dzieci...a więc zagłosują na niemiecko-sowieckie kondominium...Nie wolno nam polskim patriotom popełnić grzechu zaniechania...Idźmy do wyborów...zróbmy to dla naszych dzieci i wnuków...Jesteśmy w większości,nie dajmy się więc sterroryzować ekstremalnej mniejszości,zdrajcom i zaprzańcom obciążonych syndromem zniewolenia, dążących z niczym niepohamowaną wolą do POdległości kolonizatorom ze wschodu i zachodu i uPOdlenia Polski i Polaków.....
JA2
JA2 07.10.2019, 18:13
Hamburger? ta bułka nie ma nic wspólnego z Polską .
sPiSek...
sPiSek... 07.10.2019, 21:56
A ty nie wiedziałeś, że te trolle to nie z polskiego podpuszczenia? Rozejrzyj się wokół prezesa. Że tak powiem od jego dzieciństwa...

Dzisiaj, 18:13 Hamburger? ta bułka nie ma nic wspólnego z Polską .
ja
ja 07.10.2019, 17:59
chłopino idż ty do psychiatry .nie wiem jak nazwać ten bełkot ,ale jest to w stylu partaigenose NSDAP.nie będzie mi jakiś "hamburger" podważał moją polskośćPoza tym o "pedofilskich łapach "występujesz przeciwko polskiemu kościołowi
S ur n
S ur n 07.10.2019, 15:51
Elektorat PiS musi być do końca zmobilizowany, bo same sondaże nie wygrywają! Natomiast w komisjach musi być pełna kontrola wszystkiego. Szczególnie zaś ilości list wydanych muszą się zgadzać z ilością wrzuconych do urn. Długopisy należy przynieść najlepiej własne a urny muszą być non stop monitorowane. Pamiętajcie , mamy do czynienia z ludźmi, którzy nie kontrolowani posuną się do różnych fałszerstw np. zdesperowane rodziny byłych SB-ków.
ja
ja 07.10.2019, 19:56
właśnie takie państwo nam chce zafundować Kaczyński .Pernamentna kontrola wszystkiego i wszystkich .Coś na kształt ustroju III rzeszy
we  people z PIS ha ha ah
we people z PIS ha ha ah 07.10.2019, 14:56
PREMIER MORAWIECKI TO PRAWDZIWY ALTRUISTA HA HA AH zrezygnować z takiej kasy w banku dla pensji premiera ha ah ah https://www.bankier.pl/wiadomo… tylko prawy i sprawiedliwy potrafi ha ha ah no może jako historyk chciał sie zapisać w historii ha ha ah
Kult
Kult 07.10.2019, 13:12
13 X ide glosowac na Prawo i Sprawiedliwosc! Kochani Polacy,zrobmy sobie prezent i pojdzmy zaglosowac na PiS i to tak, zeby PiS otrzymal WIEKSZOSC KONSTYTUCYJNA! Mamy historyczna szanse na usuniecie i to raz na zawsze, zlodziei i targowicy z naszego sejmu i senatu. Nie zmarnujmy tej szansy. Pare dni temu, do programu Wtylewizji zadzwonil jeden gosc i powiedzial, ze ma znajomego, ktory jest drobnym przedsiebiorca i ten przedsiebiorca powiedzial, ze on by nawet na ten PiS zaglosowal, ale ze nie moze, bo uczciwie to on nic nie zarobi. Jaki mozemy wysunac z tego wniosek??? Ano taki, ze za PO-KO i lewactwem,sodomitami i PSLbis, kukizami i konfederatami glosuja tylko zlodzieje i ludzie, ktorzy maja cos na sumieniu. No i oczywiscie wiezniowie! W takiej sytuacji musimy my, wszyscy uczciwi Polacy,pojsc i zaglosowac na PiS! A swoja droga, to pokazcie mi drugie takie panstwo, gdzie zlodzieje i zdrajcy maja swoje partie polityczne.
Anty ciemnocie
Anty ciemnocie 07.10.2019, 14:40
Ale ci TVP beret zryła.. ... Widzisz... nie każdemu odpowiada życie w zaklamanym, ciemnogrodzie..... gdzie religię i sredniowieczne poglądy.... stawia się ponad naukę, a miliardy zamiast w szpitale, pcha w Kościół... Gdzie rasizm, nietolarancja rozrasta się w potęgę i jeszcze ładnie nazywa patriotyzmem.... Gdzie ciągnie się miliardy z Uni, dzieki ktorym Polska stanęła na nogi.. a jednocześnie ją opluwa..Mi odpowiada przynależność w Europie, świat bez granic i wiz.. Dlategol nigdy PIS.
hamburger
hamburger 07.10.2019, 16:34
twoje zycie jest smutnei strasznie nudne w 100% Polska to Europa Nie Afryka,brak granic ale Jak Policja Niemiecka dale bedzie gwalcic Polki to zamkniemy granice i wyslemy wojska zeby zrobic ze szfabami pozadek,wizy zalatwil Pis do usa bo te nieroby lewackie tylko kradly...
Szok
Szok 07.10.2019, 19:53
To schizofrenia? czy padlina w tym hamburgerze takie spustoszenia twoich szarych komórek spowodowała?... Wyrazy współczucia twojej rodzinie..
ja
ja 07.10.2019, 19:48
już widzę jak terytorialsi wkraczają do Niemiec hahahahahahaha!!!!!!
Sauron
Sauron 07.10.2019, 21:55
Nawet terytorialsi wystarcza na ubaga bundeswere więcej sil nie potrzeba
ja
ja 08.10.2019, 07:11
no to jak wytłumaczysz że poza grunwaldem dostawaliśmy zawsze w dupę od niemców .dopiero inni nas ratowali.na tych twoich terytorialsów (co to strzelają :pif,paf) wystarczy pluton specnazu
Sauron
Sauron 08.10.2019, 08:42
Na lgtb niemiecka duzo nie trzeba czasy sie zmienily tam same pedały i araby wiec paf paf i ich nie ma hahha
JA2
JA2 07.10.2019, 18:16
Jak na bułkę z mielonką masz bardzo interesujące wiadomości i mentalność także.
Sauron
Sauron 07.10.2019, 15:26
Dzieki takiej Polsce Europa wytrwala, a co za to Polska dostała? Najbardziej poszkodowana Przez Niemiecki Naród....i Troche historii nieuku... PIS MA WIEKSZOSC PARLAMENTARNA I BAY BAY
Kult
Kult 07.10.2019, 12:43
Sauron dobrze piszesz te nieuki nawet nie ogarniaja to pedalskie formacje ale 13 pogonimy zdrajcow.milo sie czyta prawde pozdro
Sauron
Sauron 07.10.2019, 13:03
Będzie czas po wyborach , aby zająć się sprawą dekoncentracji mediów w Polsce . Nie ma takiego kraju w Europie , aby większa część mediów była w rękach obcych państw . Musimy zrobić to szybko , nie zważając na protest antypolaków i totalnie nieprzychylnych Polsce lewaków .
Sauron
Sauron 07.10.2019, 12:36
TVN, Wyborcza, Newsweek to obce polskiej racji stanu tuby propagandowe środowisk niemieckich i żydowskich. Wściekle z właściwą im zajadłością atakują kulturę, tradycję, gospodarkę i chlubną historię Polski. Te tuby propagandowe dorównujące propagandzie gebelsa mają za zadnie zniszczyć wszystko co jest polskie. Gdyby nasze społeczeństwo nie obudziło się 4 lata temu byłoby już po nas. Wyraźnie przesadzili w propagandzie i destrukcji polski dlatego odbiorcy ich propagandy zaczęli przecierać oczy i ze zdumieniem stwierdzili że jest coś nie tak ..."Gebelsi" twierdzili że Polska jest w rozkwicie, że tu jest druga zielona Irlandia a w rzeczywistości szalało bezrobocie, emigracja doszła do zenitu, miliony ludzi opuszczało za chlebem ten kraj, kapitał wędrował za granicę albo do mafii tusko-platformerskich, które powstawały i mnożyły się jak karaluchy. Ludzie albo pracowali na czarno albo na śmieciowych umowach za grosze, za które nie dawało się przeżyć. Tusk szerzył propagandę o sukcesie gospodarczym a tu deficyt budżetowy rósł w zastraszającym tempie. Dla ratowani sytuacji Tusk ciągle podnosił podatki a jak to nic nie dało ukradł pieniądze z OFE. Jak to też nic nie dało, uciekł ze skulonym ogonem pod skrzydła makreli do Brukseli. Tam wściekle i z właściwą mu zajadłością atakował Polskę. W czasie nielicznych wizyt w Polsce nawoływał do anarchii i rewolucji. Niestety Polska zawsze miała w swoich szeregach pasożytów, zdrajców i kanalie. Jak widać od stuleci nic się nie zmieniło w tej materii. Jesteśmy ciągle nękani przez takie kanalie.... musimy walczyć i być odporni!
Oczko
Oczko 07.10.2019, 16:58
Czasem TVN mnie zadziwia i tak nie kłamie jak TVP. A i ten, no. Fajnie, że środowiska żydowskie dalej mogą więcej od zwykłego Polaka w Polsce, fajnie, że wyprzedaliśmy im wodę i jeszcze oddamy 300 mld dolarów. Mogę wymieniać i wymieniać... A za czyich rządów? Bandy czworga? ;)
Sauron
Sauron 07.10.2019, 22:32
Bo ty glupek od walesy jesteś
Fakt
Fakt 07.10.2019, 12:54
Gdyby w Polsce mialy zostac wyłącznie polskie firmy czy fabryki to 90 procent ludzi byłoby bezrobotnymi.
do oszołoma Saurona
do oszołoma Saurona 07.10.2019, 12:39
Wyborcza to rodzimy kapitał. A ze niewygodny dla obecnej władzy stąd ją sekujecie. A co do tylko polskich firm, to samochodem też jeździsz polskiej marki?
Bombadil
Bombadil 07.10.2019, 12:59
On nie ma samochodu, jeżdzi na rowerze bez siodełka.
Na premiera
Na premiera 07.10.2019, 12:25
Niebotyński musi odejść!
Sauron
Sauron 07.10.2019, 11:33
Druga kadencja musi doprowadzić do wyrwania polskojęzycznych mediów z obcym kapitałem z łap przede wszystkim niemieckich kolonizatorów i żydowskiej diaspory...tak jak to jest w Polsce nie funkcjonuje żadne państwo mieniące się suwerennym...To te antypolskie szczujnie sprawiają,że POdatne na WSI-ową sieczkę michnikowszczyzny skutecznie odmóżdżane lemingi opluwają polskich patriotów, Polskę i Kościół Katolicki,który jest był i pozostanie opoką wolności i Chrześcijaństwa...POpierają szmalcowników i kolaborantów POKO,lewactwa, tęczowych rewolucjonistów LGTB, wyleniałego muzykanta Kukiza przygarniętego przez PSL czy Konfederację Brauna nawołującego do wypędzenia *amerykańskich okupantów* ,a w zamian zawierania sojuszy z kremlowskim psychopatą jakby nie wiedział,że każdy pakt z Putinem oznacza akceptację utraty suwerenności i uznanie hegemonii Sowietów w Polsce na wiele,wiele dziesięcioleci...Wolność i suwerenność nie obronią się same,dlatego idźmy do wyborów,by nasze dzieci i wnuki mogły żyć w wolnej Ojczyźnie dumnych Obywateli...
Wyborca
Wyborca 07.10.2019, 14:50
Pojde napewno,... żeby moje dziecko nie musiało zyc w Korei płn. z jednym wodzem , jedną sluszną partią,
zmanipulowaną TV. upartyjnionym sądownictwem i do tegi zamiast leczenia będą zalecać zdrowaśki.... PZPR już swego czasu zaliczyliśmy, a to jest agresywniejsze wydanie i w komitywie z klerem zaczyna byc niebezpieczne.
hamburger
hamburger 07.10.2019, 16:27
ty nie masz dzieci jestes wyskrobana przez Biedronia
88
88 07.10.2019, 12:07
Sauron- Masz wielką szansę zrobić karierę jako pisowski Goebbels albo włazi*** w środowisku bzykających inaczej. Odnoszę wrażenie, że jesteś chorym kiecmanem, wzorującym się na ideologi NSDAP. Masz już pod pachą tatuaż ?
spoks
spoks 07.10.2019, 12:23
Daj mu spokój to tylko troll zarabiający na swoją pajdę chleba.
Waldek
Waldek 07.10.2019, 11:04
Szkoda że nie ma żadnej inwestycji w Gryfinie to byśmy gościli premiera.
Pinokio
Pinokio 07.10.2019, 12:27
A niby po co?
Sauron
Sauron 07.10.2019, 11:35
Za pare dni i bedziemy rządzić samodzielnie zrobimy porzadek z lewactwem i zboczeniem
Pisbek
Pisbek 07.10.2019, 12:30
Może nie zauważyłeś ale
samodzielnie to rządzicie od 4 lat.
to jest tylko ta różnica ha ha ah
to jest tylko ta różnica ha ha ah 07.10.2019, 14:22
CO TY GADASZ HA HA AH ZA po rzadził lejb fogelman z chabad lubawicz a za pis jojne daniels od starozakonnych ha ha ah
jednak można
jednak można 07.10.2019, 11:35
Przecież kwiaciarnie otwierają!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe