Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Takie bezrobocie było we wrześniu

  • 09.10.2019, 15:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Takie bezrobocie było we wrześniu
Poniżej przedstawiamy opracowanie wstępnych danych dotyczących bezrobocia w województwie zachodniopomorskim we wrześniu 2019 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie (WUP) cyklicznie zbiera dane z jednostek powiatowych i aktualizuje wskaźniki opisujące zachodniopomorski rynek pracy. Ponadto, funkcjonujące w ramach struktury WUP Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy (ZORP) realizuje działania badawczo-analityczne, przygotowuje publikacje dotyczące lokalnego i regionalnego rynku pracy oraz odpowiada za gromadzenie, upowszechnianie wyników tychże badań, analiz oraz informacji.
Według wstępnych informacji z powiatowych urzędów pracy liczba bezrobotnych w województwie zachodniopomorskim we wrześniu 2019 roku wyniosła 40 294 osoby. Liczba zarejestrowanych w stosunku do danych z poprzedniego miesiąca zwiększyła się o 30 osób (0,1%), a w porównaniu z wrześniem 2018 roku jest niższa o 3 691 osób (8,4%).
Z ostatniego oficjalnego komunikatu GUS wynika, że stopa bezrobocia rejestrowanego w województwie zachodniopomorskim w sierpniu 2019 r. wyniosła 6,5% wobec 7,1% rok wcześniej.
Bezrobocie w regionie na koniec września 2019 roku może pozostać na poziomie 6,5%. We wrześniu 2019 r. pracodawcy zgłosili do powiatowych urzędów pracy w województwie łącznie 6 968 wolnych miejsc pracy i miejsc aktywizacji zawodowej wobec 7 294 miesiąc wcześniej i 5 752 we wrześniu 2018 r.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 10.10.2019, 18:23
Relacja z wiecu wyborczego PiS. Trzeci od lewej Sauron.
https://www.youtube.com/watch?…
memento
memento 10.10.2019, 17:18
DOSŁOWNIE tak PiSała stalinowska propaganda o ZSRR i PRL!!!!

Sauron Dzisiaj, 16:59 Zasługi obecnego polskiego rządu krytykuje, lub ich nie dostrzega to może być wróg Polski, albo idiota, albo członek złodziejskiej szajki,


WRÓCIŁO STARE????

Tak samo określano tych, co to "nie doceniali świetlanej siły przewodniej Józefa Wissarionowicza i plenum partii"....
Sauron
Sauron 10.10.2019, 17:03
Proszę Państwa - bezwzględnie należy głosować na PiS. Tak jest najlepiej, bezpiecznie, ekonomicznie za złodziei po 100 latach by tak dobrze nie było. Pogarda była siana przez całą dobę. Królowała beznadzieja, a PO jadła ośmiorniczki do woli. Teraz mamy polski rząd i są dobre efekty. Należy zadbać aby wszyscy z poszczególnych rodzin dotarli do urn. PO i jej koalicjanci IKukiz, PSL, SLD, biedroniówka, Konfederacja) są szkodnikami identycznymi jak mafijna PO
ja
ja 11.10.2019, 06:45
no to sauron ,jeden z tych dobych efektów .Jestem inwalidą tzw II grupy piąty rok staram sie o sanatorium .Prywatnie LR powiedział mi ,że senior 70+ jest zalecenie nie wysyłać.jeśli chcę to prywatnie 200,- 300,- za dzień
Sauron
Sauron 10.10.2019, 16:59
Zasługi obecnego polskiego rządu krytykuje, lub ich nie dostrzega to może być wróg Polski, albo idiota, albo członek złodziejskiej szajki, lub leming przesiąknięty lewacko liberalną propagandą z polskojęzycznych mediów
ja
ja 11.10.2019, 12:59
lewacko liberalna propaganda,polskojęzyczne media,leming przesiąknięty .Sauron ,z jakiego kraju cie desantowali do polski?Polszczyzna trochę inaczej brzmi.Te twoje łamańce językowe nijak sie mają do pieknej polszczyzny
Sauron
Sauron 10.10.2019, 12:34
Nie pasuje social gdzie w kazdym kraju rozwiniętym dziala i nikt nie narzeka, to wyprowadzcie sie na Ukrainę lub do Moldawii tam zacofffance wasze miejsce...uchodźca dalibbyscie te 500 zamiast Polaka. Komunisci Czerwoni PEO... Ja chcem byw Uni... I daltego glosuje Na Pis
Nieniewolnik
Nieniewolnik 11.10.2019, 08:51
Sauron - to jest argument!
ja
ja 10.10.2019, 16:31
sauron ty myśl co piszesz.niemasz już żadnych argumentów.Ukraina mołdawia ? porypało cię dokumentnie .nie przysłali wytycznuch ti piszesz bzdety? zagłoba też kiedyś ofiarował infanty.nie dostałeś ostatnio wytycznych i piszesz od siebie
Luz
Luz 10.10.2019, 17:02
Sauron to troll więc sie nie przejmuj.
Sauron
Sauron 10.10.2019, 18:39
Nie nie jestem troolem haha
Dyl
Dyl 11.10.2019, 13:32
ale pisdzielcem na 100%
sauron
sauron 11.10.2019, 20:33
racja a nie condonem z lgtb
ja
ja 11.10.2019, 06:47
no to fałszywcem typu Minister od policji kryminalista
Idz na wybory walcz o demokrację.
Idz na wybory walcz o demokrację. 10.10.2019, 11:52
A jeszcze pisowcy specjalnie zniesli wizy do USA zeby reszta narodu wyjechała teraz do Ameryki. Po to by nie płacic 500+ patologii. Nasi poprzedni prezydenci ustalali z Ameryką aby wizy były bo sa potrzebne., a Duda nieudacznik doprowadzil do tego, ze zniesli.
Zabrać 500 plus, zniszczyć patologię. Glosuj na demokrację!
Zabrać 500 plus, zniszczyć patologię. Glosuj na demokrację! 10.10.2019, 06:26
Siedzą w domu i zyja z 500 plus. Nawet nie chce sie patologi rejestrować. Do tego doprowadzili pisowcy. Robią dzieci i kasuja co miesiac grube tysiace. Czas to zmienić, niech wrocą dobre czasy.
Do czego to doszło.
Do czego to doszło. 10.10.2019, 11:47
Nie rejestrują sie bo robotę by z miejsca dostali.
Demokracja
Demokracja 10.10.2019, 11:39
"Myślą" że ich dzieci nie będą tego spłacały, bo albo będą wegetowały na socjalu, albo wyjadą na Zachód, pracować na ich emerytów
Zielona wyspa
Zielona wyspa 10.10.2019, 10:40
teraz to nawet nie rejestruję się w pośredniaku bo po co , mam kasę i wystarczy , a jeszcze mają mi dołożyć.
Sauron
Sauron 10.10.2019, 09:09
Zabrali tobie SBecka emeryture te czasy juz nie wruca komuchu
Demokracja
Demokracja 10.10.2019, 11:44
Im bardziej zdegenerowany moralnie naród, tym większe poparcie dla lewicy. Czerwoni dbają o biednych, żeby było ich jak najwięcej, bo stanowią ich erektorat.
Kółko się zamyka. Degradacja postępuje.
alfa
alfa 10.10.2019, 19:37
ładnie to wyborców nazywać erektoratem droga Demokracjo?
Demokracja
Demokracja 11.10.2019, 08:55
Nie ładnie, ale jak mam po imieniu nazywać wyborców lewicy?
ja
ja 09.10.2019, 19:59
policz do tego ,że w dojczlandzie pracuje ze trzydzieści % mieszkańców ,jeśli nie więcej!i to najlepsi fachowcy ,młodzi
Statystyki do ****
Statystyki do **** 09.10.2019, 22:35
Tak, nawet Niemcom krowy doją i to całymi rodzinami , wyjechało dużo fachowców ale jeszcze więcej patolstwa i menelstwa .
Nareszcie spokój i kultura w kraju.
Niech napiszą czy PKB się zwiększa i jakim cudem ? Czy kasę przywożą ci z za granicy i upychają pisiorą w kuprach ?
paok
paok 09.10.2019, 19:01
A jak sie to ma do rzeczywistości?

Pozostałe