Kandydat na posła stawia kawę

  • 10.10.2019, 21:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kandydat na posła stawia kawę
Różnych pomysłów chwytają się kandydaci na posłów aby zwrócić na siebie uwagę. Grzegorz Napieralski, kandydat Koalicji Obywatelskiej do sejmu przemierza ulice Szczecina i regionu z... kawą. Z tym, że od razu trzeba dodać - produkt jest w opakowaniu.

- Gdy wszyscy mówią, że firmy ze Szczecina powinny mieć dobrych ambasadorów to ja po prostu je promuję. Chcieliśmy podawać kawę w kubkach, ale przypomniało się nam, że mamy w Szczecinie palarnię kawy "Korona". Produkt ze Szczecina jest ciepło przyjmowany przez mieszkańców Szczecina i regionu - przekonuje senator Grzegorz Napieralski.

W tych wyborach Grzegorz Napieralski startuje do sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej. Ostatnią kadencję pracował w senacie, gdzie "na jego miejsce" jest chętna z kolei Magdalena Kochan.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nauczycielka
nauczycielka 11.10.2019, 23:52
Podczas debaty miał dużą przewagę nad pozostałymi kandydatami. To jednak człowiek o dużej kulturze.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.10.2019, 21:06
gregor ciebie tak wyje bało SL;D że ty w KO to jesteś stara dziwka ha ah ah ps pamiętasz jak płakałes jak ci stara zwalniali z urzedu wojewódzkiego ha ha ah TY CIOTO WIECZORKA HA HA AH
Żal
Żal 11.10.2019, 16:23
Patrząc na tych dwóch na foto nie potrzebuję kawy , ciśnienie samo skacze
kabrio
kabrio 11.10.2019, 15:23
Bardzo dfobra kawa. Polecam nie tylko kawę !
wnuczek
wnuczek 11.10.2019, 14:45
Nie wiem jak u was ale moja babka 'zgubiła" dowód osobisty.Powiedziałem jej jak da rente to jej znajdę.Dobrze robię czy nie?
pincet plus
pincet plus 11.10.2019, 14:34
Zawsze głosowałem i będę głosował na PiS.Pamietajcie ludziska.LISTA NR.3.
Kulkowski
Kulkowski 11.10.2019, 13:55
Na tym zdjęciu jest chłop, który pochodzi z Gryfina. Szacun za sukcesy w życiu !
Schutzengel
Schutzengel 11.10.2019, 13:07
Sauron - Może napisz co ty agitatorze pamietasz z PRL. Podaj przykłady tej walki z kościołem w Gryfinie. Większość ludzi pamięta i dlatego nie chce popierać PiS bo to PZPR-bis. Ci co teraz tak bardzo popierają kartofla z Żoliborza w czasach komuny z czerwonymi szturmówkami maszerowali dziarsko w pochodach pierwszomajowych. i działali w ORMO. LGBT to nie moja bajka, ale nie można też zapominać o ochronie przez PiS kościelnych pedofilów, których nazwiska są ukrywane . A wszelkie dopominanie sie o ich ujawnienie , uważane jest przez towarzyszy z PiS za atak na św. Kościół Katolicki.
Nie myśl ,że jesteś mądrzejszy od imadła. Polacy bez pomocy takich jak ty, potrafią samodzielnie myśleć, analizować i wyciągać wnoski. Boleję na tym, że ludzie w Polsce tak łatwo dają się manipulować w myśl zasady szefa TVP Kurskiego, że ciemny lud wszysto kupi co im się wmówi.
Dlatego uważam , że zmanipulowanym parafianom należy na niedziele schować dowody osobiste.
Polacy ! pamiętajcie jak się skończyły rządy narodowo-socjalistycznej NSDAP w Greifenhagen. Nie pozwólcie aby Gryfino pod rządami polskich kato-komunistów spotkał ten sam los.
Lepiej skoczyć z mostu, niż głosować na pis-owców !
krótko
krótko 11.10.2019, 11:56
Niektórzy nie zauważaja, a może sprecjalnie, że partie to sól demokracji.
Szacunek dla bezpartyjnych
Szacunek dla bezpartyjnych 11.10.2019, 11:48
W skrócie przypomniałem komunistyczny życiorys członka organizacji przestępczej pzpr. Dlaczego usunięto mój wpis. Sa ludzie, którzy nigdy nie należeli do partii okupanta. Byli za to przesladowani. Łapami tego małego zagubionego slugusa.
sauron
sauron 11.10.2019, 10:36
POLACY!!!!! Czy wy naprawdę tak bardzo tęsknicie za rządami Komuny już zapomnieliście 50 lat okupacji tego zgromadzenia i walki zarówno z ludzmi jak i z kościołem?? Może nie zasługujecie na lepsze życie ale ja sie na to nie zgadzam i teraz chociaż wiem, że może nie na bogato ale za to z godnością żyję i myślę, ze z upływem lat będzie jeszcze lepiej. Nigdy więcej Komuny w Sejmie, w Senacie i nigdy dominacji LGBT. Żyjcie sobie w spokoju ale się nie obnażajcie bo szkodzicie sami sobie.
sauron
sauron 11.10.2019, 10:35
stare komuchy wiedząc, że nie mają żadnych szans na wybór doklejają się do mocniejszych i na ich grzbietach wjeżdżają do PE a teraz liczą na sejm i senat. Taki miller, cimoszewicz, belka senyszyn, jaskiernia, dyduch, janik. wunderlich i inni maja zakorzenione komusze zasady. Kiedyś były akcje Hiacynt :Ogólnopolska łapanka na rozkaz generała Kiszczaka Służby polowały na gejów. Były normalne łapanki. A teraz komuchy są TOLERANCYJNE. ŚMIECH NA SALI. OBUDŹ SIĘ NARODZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Szacunek dla bezpartyjnych.
Szacunek dla bezpartyjnych. 11.10.2019, 11:50
Szacun
ten co liczy
ten co liczy 11.10.2019, 09:36
Dlaczego pod muchą nie można komentować ?
hm
hm 11.10.2019, 14:17
Bo zapłacone.
lenin
lenin 11.10.2019, 08:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

0 11.10.2019, 07:14
Teraz wszyscy wiedzą, gdzie mają nie chodzić.
panta rhei
panta rhei 11.10.2019, 08:52
Kawa kawą ale plastuś musi odejść jak przysłowiowy Niketoński!
Ajax
Ajax 11.10.2019, 11:29
Zamknij mordę c w e l u!
Pindol
Pindol 11.10.2019, 15:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wyborca
Wyborca 11.10.2019, 00:17
Teraz wszyscy rozdaja i czestuja a przez cztery lata nawet slonym paluszkiem nie poczestuja.
Szacunek dla bezpartyjnych
Szacunek dla bezpartyjnych 10.10.2019, 23:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Fili Żanka
Fili Żanka 10.10.2019, 23:39
Niezwykle doświadczony polityk to wie jak na siebie zwrócić uwagę.
niepocieszony
niepocieszony 10.10.2019, 22:57
Powinni chodzić stadami. Mucha dziś rozdawał torty, a Napieralski kawę. Gdyby byli w jednym miejscu to możnaby się napić i najeść. A tak gdzie ich szukać?
pytam się
pytam się 10.10.2019, 22:55