Prawdziwkowe zbiory pani Justyny

  • 15.10.2019, 22:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Prawdziwkowe zbiory pani Justyny fot. czytelnik igryfino
Oto dzisiejsze prawdziwkowe zbiory mojej żony Justyny - napisał do nas pan Damian i przysłał zdjęcie.

Tyle prawdziwków pani Justyna znalazła w widuchowskich lasach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Muszeleczqua
Muszeleczqua 21.10.2019, 22:35
Jak patrzę na te piękne okazy to same wargi się otwierają :)
Zgadnijcie jakie ;)
kolega z podstawówki
kolega z podstawówki 19.10.2019, 12:38
Justyna, dzielna dziewczyna!
prawdziwek
prawdziwek 21.10.2019, 22:04
Prawdziwy skarb!
keks
keks 18.10.2019, 20:42
Pani Justyna miała szczęście, albo zna miejsca.
Miłosz
Miłosz 17.10.2019, 19:44
Najwyraźniej przeznaczone do suszenia te grzybki.
Ajwaj
Ajwaj 17.10.2019, 00:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wściekły
wściekły 16.10.2019, 21:52
Widocznie ja nie ma szczęścia. Pół dnia dziś i tylko pół koszyka :((((((
pozdrawiam policję a le tylko tych  nie umoczonych ah ah ah
pozdrawiam policję a le tylko tych nie umoczonych ah ah ah 16.10.2019, 17:46
BRAVO pani justyno POZDRAWIAM ajwaj aleluja i do przodu MAMY TAKIE SAMO HOBBY HA HA AH AH TYLKO UWARAĆ NA TYCH BO NAWET W LESIE CIĘZKO PIWO WYPIĆ ale ja ryzykuje bo licznik nie notuje ha ah ah ah https://youtu.be/NR8YAK5YxU8
dyżurny psychiatra
dyżurny psychiatra 16.10.2019, 17:49
twoim hobby powinien zajać sie psychiatra,odwal sie dzbanie od pani Justyny
hoj ci w ryj ha haah ah
hoj ci w ryj ha haah ah 16.10.2019, 19:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

gentleman
gentleman 16.10.2019, 17:08
Tylko pozazdrościć grzybków i... pięknej żony!
borowikowy
borowikowy 16.10.2019, 17:05
Dziś zimno i deszczowo że do lasu nie chce się iść!
brrrr....
brrrr.... 16.10.2019, 17:45
Fakt, pada.
gżybiaż
gżybiaż 16.10.2019, 15:20
Tyle grzybow to ja se wczoraj nazbierał tam gdzie miejskie szalety były,dzis zrobiłem z nich sosik,palce lizać
to samo
to samo 16.10.2019, 15:22
Kiwam głową z niedowierzania.
kiwam głową z niedowierzania
kiwam głową z niedowierzania 16.10.2019, 14:58
Niektórych nie stać na zwykłe pogratulowanie. Teraz lepiej napisać drwiący komentarz w internecie i zyskać tytuł śmieszka roku, bo taki gość zabawny. Co za czasy!
oko
oko 16.10.2019, 10:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

:-)
:-) 16.10.2019, 09:29
To prawda, dawno nie było tak rekordowego sezonu. A zbiór piękny. Przyrównując grzyby do ręki tej pani, to widać jak są dorodne. Ja zazdroszczę trochę, bo piszę z pracy, a kto inny za mnie te grzyby zbiera wrrrr....
Knagulec
Knagulec 16.10.2019, 11:50
Ja moge ci dac dorodnego grzyba
kinder
kinder 16.10.2019, 11:59
Nikogo Knagulec twoje choroby nie interesują. Zwłaszcza te na tle psychicznym.
Pindol
Pindol 16.10.2019, 15:19
kinder nie pruj sie do Pana Knagulca bo przegumuje a ja zapodam w paszczu i ruru
lepiej
lepiej 16.10.2019, 15:39
Napisz jeszcze raz, o co chodzi. Post ci językowo nie wyszedł.
Gównojad
Gównojad 16.10.2019, 16:30
Wszyscy kumaja a ty nie idz sie doucz dzbanie
Knagulec
Knagulec 16.10.2019, 13:06
kinder uważaj zeby ci czasem dekla nie poderwało
ach oh
ach oh 16.10.2019, 17:06
Patola z konkurencji się odezwała!
88
88 16.10.2019, 10:01
Fajną masz tą pracę , he,he
Faktycznie, jest co zazdrościć. Piękne grzybki.
=
= 16.10.2019, 08:52
Nieźle mieć żonę z grzybami :)
smak
smak 16.10.2019, 09:03
Jak je potrafi dobrze przyrządzić to skarb!
Knagulec
Knagulec 16.10.2019, 08:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

robaczek
robaczek 16.10.2019, 08:05
Gratulacje!
z mchu i paproci
z mchu i paproci 16.10.2019, 07:42
NieKotański MuSi oDejŚĆ
grzybiarz
grzybiarz 16.10.2019, 07:13
Ładna ta Justyna :)
Faja
Faja 16.10.2019, 16:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pogromca dzikich węży peruwiańskich
Pogromca dzikich węży peruwiańskich 16.10.2019, 15:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sauron
sauron 16.10.2019, 09:27
zwarjowales gosciu
Gryfinianin
Gryfinianin 16.10.2019, 06:25
A wy to juz ku..a nie macie o czym pisac. Wkolko o tym samym. Pozdrawiam pana redaktora.
Grzybianin
Grzybianin 16.10.2019, 09:27
Fakty wskazują na zupełnie co innego. Przeliczam i wychodzi, że co 15 art o grzybach? Dużo? Chyba im się opłaci skoro najpoczytniejsze artykuły, to właśnie ta tematyka. Sami czytelnicy tego chcą skoro przysyłają. Prawie wszyscy zbierają i wyścig trwa. Zresztą jak dziennie potrafią zapodac ponad 20 artykułów to jeden o grzybkach to nawet za mało. No chyba że ty z zazdrosnej konkurencji.
Praw dziwek
Praw dziwek 15.10.2019, 23:48
Faktycznie super :-)

Pozostałe