Tak okradziono sklep z elektroniką

  • 16.10.2019, 14:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak okradziono sklep z elektroniką Policja (arch.)
Do z jednego ze sklepów w Gryfinie wszedł „klient”. O nic nie pytał. Długo oglądał sprzęt. W pewnym momencie wykorzystał nieuwagę sprzedającego. Wtedy wziął słuchawki APPLE z etui tej firmy. I wyszedł ze sklepu.

Właściciel straty wycenił na 1250 zł. Do kradzieży doszło 14 października 2019 r. w Gryfinie.

Właściciel zgłosił sprawę do Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pablo
Pablo 22.10.2019, 19:19
Prokurator zgodził się już na publikację wuzerunku złodzieja?
kolej
kolej 17.10.2019, 20:26
Niestety nastały dobre czasy dla złodziei i innych zboczeńców, można kraść oszukiwać, ale mordy nie pokazywać. pamiętamy jak było za komuny? tak zwane niebieski ptaszek bo nie pracuje, nie wpłacił mandatu karnego, uchyla się od płacenia alimentów, wyniósł ze sklepu towar bez opłaty to na witrynach sklepu, w urzędach na tablicy ogłoszeń, z imienia i nazwiska wisiało ogłoszenie do publicznej wiadomości , dziś nie wolno bo złodziej się stresuje, dziś mamy RODO. Czyli ochrona złodzieji itd. itd.
BART
BART 17.10.2019, 19:50
Monitoring. ..wszedzie MONITORING i KARAC wszelkich PATOLI i MENELI !!
przegumowac  złodzieja
przegumowac złodzieja 17.10.2019, 08:28
to wieczorek z opolskiej
niema zmiłuj
niema zmiłuj 17.10.2019, 09:30
To teraz będziesz musiał to potwierdzić przed Policją!
Gosc
Gosc 17.10.2019, 07:23
A to nie jest zdjęcie archiwalne? Policja pewnie za rok pokaze to z 14 pazdziernika
.
. 17.10.2019, 07:06
Typowy patus z syndromem fas jakich pełno na wsiach. Pewnie sprzeda te słuchawki i starczy mu na upojną noc z kolegą.
pigratul
pigratul 17.10.2019, 09:36
Patolog znaczy sie
Portret psychologiczny
Portret psychologiczny 17.10.2019, 00:33
Garbata postura z wystającym brzuchem i wypiętymi pośladkami wskazuję na mieszkańca blokowiska, małe odstające uszy to typ agresywnego półgłówka , duża część twarzowa, a mała czołowa świadczy o małym móżdżku i niskim ilorazie inteligencji.
Torba przez ramię wskazuję na desperację osobnika i gotowość do ucieczki, odzienie wygląda na kradzione więc bandyta musi mieć doświadczenie w branży chociaż wygląda skromnie , szczególnie nie modna fryzura wykonana najtańszym kosztem możliwe , że kradzioną maszynką do włosów.
dobre
dobre 17.10.2019, 00:37
Humor satyra hahahaha
Komentator
Komentator 16.10.2019, 19:05
Ale gościu się obłowił
A klassa
A klassa 16.10.2019, 17:56
Ale Nikotański musi odejść bez słuchawek!
Olga Tokarczyk
Olga Tokarczyk 16.10.2019, 18:18
I to bieguniem!
to niepoważne
to niepoważne 17.10.2019, 09:51
Noblistki do miejscowej polityki nie mieszajcie, panowie Hajdasie
takaparwda
takaparwda 16.10.2019, 15:28
sklep z elektroniką a jakość monitoringu poraża. 360p. nie znajda go.
wdsdf
wdsdf 17.10.2019, 08:13
jabym powiedział, że 240p max.
Knagulec
Knagulec 16.10.2019, 15:16
Przegumować ***
myśleć warto
myśleć warto 16.10.2019, 18:51
Za głupie słuchawki może się synek załapać na czarny chleb i czarną kawę https://www.youtube.com/watch?…
Oko
Oko 16.10.2019, 15:09
Jaki to sklep?
pigratul
pigratul 17.10.2019, 09:35
Okradziony
?????
????? 16.10.2019, 14:58
Sugerujecie że gość był z Chojny?????
Wow
Wow 16.10.2019, 14:54
Ale jakim to trzeba być debilem żeby nie wiedzieć że w sklepie i to jeszcze z takim sprzetem są kamery 😂😂
na gościnnych występach
na gościnnych występach 16.10.2019, 14:59
Może wiedział i nic sobie z tego nie robi bo zza Odry?!
chojniak
chojniak 16.10.2019, 14:46
Kamera w sklepie jest w takich sytuacjach bezcenna.
op
op 16.10.2019, 17:11
Dobra kamera
szybko
szybko 16.10.2019, 14:44
Przegumować!
nick
nick 17.10.2019, 18:24
Kamerę...oczywiście!!!

Pozostałe