Rozbierają aż się kurzy. Nie zważają na mieszkańców

  • 21.10.2019, 21:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozbierają aż się kurzy. Nie zważają na mieszkańców czytelniczka
-Zapylenie jest tak duże, że nie wystarczają zamknięte okna! Dobrze, że rozbierają wreszcie ten budynek przy ul. 1 Maja, ale powinni zadbać aby się tak nie kurzyło, bo to jest uciążliwe. Samochody z gruzem jadą w tę i z powrotem, a kurz jest niesamowicie uciążliwy - mówi nam jedna z mieszkanek Gryfina.

Rozbiórkę kamienicy przy ul. 1 Maja w Gryfinie zaplanowały władze gminy i to one powinny zadbać o to aby chronić mieszkańców przed uciążliwymi skutkami swojej decyzji.

Wysłaliśmy dzisiaj zapytanie do wiceburmistrza Tomasza Milera czy zamierzają jakoś zapobiec pyleniu podczas prac rozbiórkowych. 

Rozbiórkę rozpoczęto w ostatnią sobotę 19 października 2019 r. Pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34190,kamienica-przy-ul-1-maja-przeszla-do-historii

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (115)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sami o sobie piszą....
sami o sobie piszą.... 24.10.2019, 23:04
Tak można skwitować "profesjonalizm" tej ekipy od partolenia organizacji najprostszych prac
.. Dzisiaj, 21:55
NIEDOUCZONY kretynie, pisząc swój głupi komentarz
bdowlaniec
bdowlaniec 23.10.2019, 20:53
mieściuchom wszystko przeszkadza nawet lecąca muha
stężenie pyłów w powietrzu
stężenie pyłów w powietrzu 23.10.2019, 21:37
Tercetowi nic nie przeszkadza w gminie - nawet zarośnięte po pas trawniki czy uschłe drzewka, czy niesprzątnięte śmieci na chodniku.
To co się dziwić, że nie ogarniają, jak się rozbiera budynki w terenie zamieszkałym?
Mn
Mn 24.10.2019, 10:08
Śmieci na chodniku a kto to śmieci? Krasnoludki?Za szczote i cheja!!!!!
rób, za co ci płacą....
rób, za co ci płacą.... 24.10.2019, 14:38
To zróbmy jak na wsi - pozwalniać wszystkie PUKi Elwi kazać mieszkańcom sprzątać - ale urzędasów od komunalki też pozwalniać... "za szczotę i heja...."
nie szukaj jeleni
nie szukaj jeleni 24.10.2019, 10:32
MN jak masz za to płacone to sprzątają ja zajmuje się swoją praca.
konstatacja
konstatacja 23.10.2019, 19:07
Bardzo ciekawe poglądy prezentuje ten obrońca tercetowej nieudolności i braku gospodarności.
Co więcej - patrząc na oświadczenia majątkowe pana Sawaryna i Milera na początku kadencji - wyzywanie ludzi od "zwierząt, polaczków (małą literą) co "w życiu nic nie wyszło".., jest cokolwiek śmieszne....
Jest super
Jest super 23.10.2019, 12:15
Brawa dla Pana Niebotańskiego za dbałość o liczne gryfińskiej zabytki!
Luiz
Luiz 22.10.2019, 22:42
Widzę, że wykonawcy nie podoba się reakcja mieszkańców. To zainteresujemy kogo trzeba...
Ewa
Ewa 22.10.2019, 21:25
Nie masakra nie zatrudnili niewolników z wachlarzami ? Z drugiej strony powiatowy naród nie miałby o czym pisać .
behapowiec
behapowiec 23.10.2019, 00:35
Wystarczy, ze będa pracowac zgodnie z zasadami BHP!
Gryfino
Gryfino 22.10.2019, 20:52
W Szczecinie przy ul. Sowinskiego jak rozbierali budynek to lali wodą zeby kurz sie nie niósl...a w Gryfinie brak postepu.. dobrze ze za chodniki przed wyborami sie wzieli... i takie tam
parolo
parolo 22.10.2019, 22:42
Wysłac Milera na praktyki do Szczecina!
pytanie do radnych
pytanie do radnych 23.10.2019, 07:14
Ile kosztowały już wszystkie szkolenia i kursy, jakie panu Milerowi zafundował budżet gminy - w dodatku w godzinach pracy?

Czy te kursy to nie powinny być dla urzędników, którzy NIE SĄ kadencyjni?
Czy jak odejdzie - to ZWRÓCI PUBLICZNE PIENIĄDZE WYDANE NA JEGO "EDUKACJĘ"?
kurz
kurz 23.10.2019, 09:24
Szkolenia dla Milera to jak widać pieniądze wyrzucone w błoto!
Forest
Forest 22.10.2019, 20:33
Kurzy się bo jest Rozbiorka
"takie jest odwieczne prawo natury" rzekł prowadzący melinę…
"takie jest odwieczne prawo natury" rzekł prowadzący melinę szef kotłowni... 23.10.2019, 07:16
schną niepodlane rośliny "bo jest susza", trawa rośnie "bo jest wiosna", fontanna nie działa "bo się zepsuła" - Bareja....
Nie wiesz, że trzeba podlewać, sprzątać - i stosować zasady BHP?
tak to widze
tak to widze 22.10.2019, 19:01
Władza kpi z mieszkańców!
...
... 22.10.2019, 17:43
Zrób coś, źle... nie zrób nic, to również źle, witamy w polsce, głupiej cebuli nic nie odpowiada.
do głupiej cebuli i buraka
do głupiej cebuli i buraka 22.10.2019, 18:36
A może buraku raz w życiu zrób coś DOBRZE? A nie partol? Ile lat stał pustostan - nie mogłeś pomyśleć i zabezpieczyć terenu - albo chociaż wodą polać?
...
... 22.10.2019, 20:04
a znasz mnie buraku polaku że oceniasz? żebyś wiedział ile ja robię pożytecznych rzeczy to byś się nie odzywał, idź po zasiłek.
"żebyś wiedział ile ja robię pożytecznych rzeczy" - TEGO NIKT…
"żebyś wiedział ile ja robię pożytecznych rzeczy" - TEGO NIKT OD 5 LAT NIE WIE...... 23.10.2019, 07:20
chi chi - jak piszesz "Polak" małą literą - to POŻYTECZNIE możesz za sobą spuścić wodę....
A jak nie potrafisz polać wodą gruzu - nie zabieraj się za rozbiórkę w środku miasta.
I nie wyzywaj innych od buraków, gdy sam piszczysz "znasz mnie, że oceniasz"...

Wczoraj, 20:04 a znasz mnie buraku polaku że oceniasz? żebyś wiedział ile ja robię pożytecznych rzeczy to byś się nie odzywał, idź po zasiłek.
Pindol
Pindol 22.10.2019, 21:50
Ty Japa
żenujący kaspszak
żenujący kaspszak 22.10.2019, 20:10
Daj se siana - najtańszy z najtańszych lokalnych inżynierów to chodząca porażka z przerostem ego
beret
beret 22.10.2019, 19:47
Tercet nieudaczników może tylko poujadać zamiast do solidnej roboty się wziąć.
...
... 22.10.2019, 20:05
i kolejny polaczek :) który nie zna a ocenia, potrafisz tylko szczekać, no ale wy macie to w genach....
do szczekającego pieska "najtańszego z najtańszych"....
do szczekającego pieska "najtańszego z najtańszych".... 23.10.2019, 07:22
"polaczek" - jak pogardliwie o krytykujących władzę tercetu...
Przetarg wygrałeś?
Czy z wolnej ręki dostałeś?

Wczoraj, 20:05 i kolejny polaczek :) który nie zna a ocenia, potrafisz tylko szczekać, no ale wy macie to w genach...
Gonić leniwy tercet
Gonić leniwy tercet 22.10.2019, 20:11
Niemiec się odezwał :-)))
...
... 22.10.2019, 20:31
Wole być Niemcem niż narzekającym polaczkiem który sam nic w życiu nie zrobi.
pamiętam.....
pamiętam..... 23.10.2019, 07:24
Lepiej być Polakiem, który coś zrobi UCZCIWIE - niż pełnym pogardy terceciarzem. I lepiej na konferencji nie wyskakiwać ni z gruszki ni z pietruszki mówiąc że "był najtańszy"....
Knagulec
Knagulec 22.10.2019, 21:54
To wyp... za most dzbanie jeden
...
... 22.10.2019, 22:46
przy okazji cie pod nim odwiedzę, zobaczę jak tam żyjesz
jak już podejdziesz w stonę mostu....
jak już podejdziesz w stonę mostu.... 23.10.2019, 07:26
Dobrze byłoby terceciarzu podejść w tamtą stronę - targowisko byś obejrzał, nabrzeże - i partactwo przy rozbiórce bez polania gruzu wodą - metoda prosta a skuteczna
...
... 23.10.2019, 10:59
spokój zwierzęta!!!
Potraficie narzekać a sami ***ie pod siebie i to jecie na obiad... typowe polaczki, tak, piszę polaczki z małej litery bo nie macie własnej godności, nie macie prawa głosu, a jedyne co możecie, to tylko poszczekać :)

Idźcie po zasiłki, bo tylko to potraficie brać nieroby gryfińskie.
do typowego skorumpowanego
do typowego skorumpowanego 23.10.2019, 19:04
młynarzowy faceciku - matka by ci się ucieszyła, gdyby to przeczytała?

Dzisiaj, 10:59 spokój zwierzęta!!!
Potraficie narzekać a sami ***ie pod siebie i to jecie na obiad... typowe polaczki
do ohapowca
do ohapowca 23.10.2019, 16:12
Zamknij ryja prymitywie!!
Parówa
Parówa 23.10.2019, 14:31
...... Zakmnij jape Niemcu
Zatkało kakao
Zatkało kakao 23.10.2019, 12:22
Nieroby gryfińskiej to wegetują w UMiGu zasrańcu jeden
...
... 23.10.2019, 15:32
Oj ja rozumiem polaczki, że wam nie wyszło w życiu i jesteście nie udacznikami życiowymi, no ale prawda zawsze boli :) nieudacznicy w gminie? oni chociaż pracują, a wy? nawet nie będę mówił co wy robicie, chociaż nie, powiem, potraficie nażekać jak to jest źle a sami *** nie ruszycie :) smutna prawda, tacy jak wy nie mają prawa głosu, jesteście straceni.
do najtańszego z najtańszych...
do najtańszego z najtańszych... 23.10.2019, 19:10
Spójrz troliku na oświadczenia majątkowe pana Sawaryna - ile zarabiał jako adwokat. I pana Milera - ile miał dochodu. Potem wyzywaj innych....
Knagulec
Knagulec 23.10.2019, 00:01
Zapraszam
...
... 23.10.2019, 16:26
Powiem wam jedno, dobrze jest wiedzieć, kim jesteście i mieć wasze adresy ip, 99% z was w ogóle nie kryje się za żadnym Proxy.... nie wstyd wam? (Knagulec) naogół normalna osoba, czesto widuje, a robisz z siebie tu głupa....
RODO
RODO 23.10.2019, 19:24
Pocałuj mnie zboku w ajpi ;-)
do debilka
do debilka 23.10.2019, 19:13
Zanim będziesz groził debilku że skorzystasz z czyichś adresów IP - dowiedz się od znajomego adwokata, cóż sobie zgotowałeś.....
...
... 23.10.2019, 22:34
(do debilka) ale wy jesteście upośledzeni XD
Idź do prokuratury, jeśli zdołają zdemaskować vpn, kilka serwerów proxy oraz na to sieć tor... to będzie sukces roku xD

że korzystam z czyichś adresów ip? w jaki sposób? ty wiesz co ten protokół oznacza w ogóle? niedouczone polaczki?
ojej...
ojej... 23.10.2019, 22:55
Nie nazywaj "niedouczonym polaczkiem" (z małej litery) Sawaryna czy Milera - twoich dobrodziejów, jak można sadzić z wpisów.
Doucz się, co ci grozi za POSIADANIE danych osobowych....
I tyle zrobić sobie możesz, co ci... dadzą w umigu....
...
... 24.10.2019, 21:55
Co mi grozi za posiadanie danych osobowych? masz na myśli adresów ip i adresów zamieszkania?

NIEDOUCZONY kretynie, pisząc swój głupi komentarz tutaj, zostawiasz swój adres ip czy tego chcesz czy nie, posługujesz się nim w każdym zakądku sieci, więc o jakiej nielegalnosci ty piszesz do mnie? xD wy na prawde jesteście głupsi niż myślałem, dla was nie ma już ratunku.... Ps idź do prokuratury, bo nie wiem co mi grozi xD
Myślisz, że jesteś anonimowy zastraszający terceciarzu?????
Myślisz, że jesteś anonimowy zastraszający terceciarzu????? 24.10.2019, 23:02
Nie zastraszaj idioto - NIEDOUCZONY KRETYNIE ZAJMIJ SIĘ POLANIEM WODĄ GRUZOWISKA - a nie szukaniem adresów IP....

Dzisiaj, 21:55
NIEDOUCZONY kretynie, pisząc swój głupi komentarz
I AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
I AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 22.10.2019, 14:59
https://youtu.be/7ySPsLrInuI ha ha ah porywa dziki śmiech ah ah aha plus i plus i PINCET PLUS HA HA AH AH https://youtu.be/Lx3CPYl1Zxc
Pikuś
Pikuś 22.10.2019, 11:40
Hahahaha!!!! Dziękuję redakcji za świetny dowcip!!!! Hahahaha!!!! Zapytaliście Milera!!!! Hahahaha. Zanim odpowie to kurz opadnie.
to  dowcip  tygodnia  a zapewne  będzie wiecej ah ah ah ah
to dowcip tygodnia a zapewne będzie wiecej ah ah ah ah 22.10.2019, 15:15
https://youtu.be/-2WP5_8Fb28 ha ha ha ha śmiej sie z tego bo warto ah ha ah ah yaha ha haah
prokurator
prokurator 22.10.2019, 12:36
Prędzej czy później odpowie!
podsumowanie
podsumowanie 22.10.2019, 09:51
Nie szanują mieszkańców!
...
... 22.10.2019, 17:42
zacznijcie najpierw szanować sami siebie.....
......
...... 22.10.2019, 18:39
Dlatego nie dostali absolutorium i "smutno im" - nie szanują widać ani siebie ani mieszkańców.
Prosta rzecz ich przerasta....

Dzisiaj, 17:42 zacznijcie najpierw szanować sami siebie.....
fix
fix 22.10.2019, 09:45
Tragedia taka organizacja pracy!
ja
ja 22.10.2019, 09:37
była ruina -żle ,rozbierają ruinę -żle."słynne smerfowe -to sie nie uda ,to nie może sie udać"
.....
..... 22.10.2019, 18:41
Sawaryn " to się nie uda, to się nie moze udać" - rzekł 5 lat temu o nabrzeżu kortach, targowisku Łużyckiej, pałacyku, komendzie....

Dzisiaj, 09:37 była ruina -żle ,rozbierają ruinę -żle."słynne smerfowe -to sie nie uda ,to nie może sie udać"
czyzby?
czyzby? 22.10.2019, 09:02
Nadzoru nikt nie ma nad tą firmą z ramienia gminy?
tylko
tylko 22.10.2019, 09:06
Leniwy tercet!
WODOĄ POLAĆ I PO KURZU HA HA AH CIEMNOGRÓD ZAWSZE W KurzuU
WODOĄ POLAĆ I PO KURZU HA HA AH CIEMNOGRÓD ZAWSZE W KurzuU 22.10.2019, 08:46
niektórzy nie wiedza do czego WODA SŁUŻY HA HA AH AH
Szalom alechem
Szalom alechem 22.10.2019, 09:07
Tylko nasz słynny wodolej Waćpan Nikotyński wie do czego służy woda - do lania :-) https://www.youtube.com/watch?…
   ha ha ha ah ah
ha ha ha ah ah 22.10.2019, 15:07
SZALOM HA HA HA AH ten teatr bawi do łez ha ha ah https://youtu.be/FzMZg-FPRK0
1 Maja
1 Maja 22.10.2019, 08:54
Ajwaj nie wymagaj za dużo od tercetu!!! Bez przesady!
jak nie jak tak
jak nie jak tak 22.10.2019, 09:02
Przecież za to mają płacone!
Artur
Artur 22.10.2019, 10:30
Za takie grosze to nikt normalny robić nie chce
;)
;) 24.10.2019, 23:08
No popatrz - a tercet tak ;) Chociaż czy to jest "robota"?

10:30 Za takie grosze to nikt normalny robić nie chce
o proburmistrzowskich trollach
o proburmistrzowskich trollach 22.10.2019, 08:43
Teraz dokładnie widać że Knagulec i Sauron to proburmistrzowskie trolle, które zagryzą każdego mieszkańca, który spróbuje wyrazić jakieś niezadowolenie z powodu działalności tercetu.
Knagulec
Knagulec 22.10.2019, 18:29
Co ty dzbanie za śmieci tu jeb.....
Knaga
Knaga 22.10.2019, 09:08
Dawaj pod wieżowce ***
Jerzy
Jerzy 22.10.2019, 08:34
Widocznie mieszkańców mają za nic!
Pan J
Pan J 22.10.2019, 08:13
Potraficie tylko siedzieć za szkłem i udawać mądrych. Ruszcie tyłki i róbcie coś dla Gryfina a nie tylko narzekanie. Tak właśnie dlatego wszystko wygląda. Bo tych co chcą i robią jest garstka a reszta jest po to by rzucać kamieniem.
che che ......
che che ...... 22.10.2019, 18:42
kamieniami rzucali aż się kurzyło - tylko dlaczego nie pomyśleli o zabezpieczeniu?
Pani K
Pani K 22.10.2019, 08:46
Jest burmistrz, którego wynajęliśmy by zarządzał miastem za co płacimy mu niemałą kasę. Jak się nie nadaje czy nie potrafi tego, to niech odejdzie. Zanim został burmistrzem wszystko oceniał i krytykował a sam niczego dobrze zrobić nie umie. To nie mieszkańcy mają tyrać, tylko lenie z magistratu. Mieszkańcy mają doradzać i oceniać, więc nie gadaj głupot.
bo tam pójdę do ciebie do urzędu leniu
bo tam pójdę do ciebie do urzędu leniu 22.10.2019, 08:45
A kto ma za was pracować? Pierdzicie w stołki i bierzecie pieniądze z naszych podatków i jeszcze śmiesz innych pouczać? Sam się weź za robotę leniu Panie J

Pozostałe