Noworoczny Koncert Wiedeński w Filharmonii Szczecińskiej. Tej gali nie można przegapić!

  • 24.10.2019, 19:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Noworoczny Koncert Wiedeński w Filharmonii Szczecińskiej. Tej gali nie można przegapić! fot. dost.
Zapraszamy na Noworoczny Koncert Wiedeński do Filharmonii Szczecińskiej, który odbędzie się 3 lutego 2020 roku o godzinie 19:30. Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.
Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco!
Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa.
Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów młodego pokolenia! To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących
to muzyczne widowisko!
Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza"
oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego".
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.
 
Zapraszamy serdecznie!
 
Bilety 100/110 zł: Zamek Książąt Pomorskich (Mały Dziedziniec, wejście "I")
CIT (plac Żołnierza Polskiego 20)
Sklep Muzyczny Riff (ul. Obrońców Stalingradu 10)
Księgarnia "Książnica" (Pl. Hołdu Pruskiego 8)
rezerwacje telefoniczne - tel. 91 886 07 21, grupy powyżej 10 os.- tel. 515 985 232
 
 
 
Artykuł promocyjny.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe