Basen sportowy na Lagunie nadal zamknięty. Grzebią sie jak mucha w smole

  • 27.10.2019, 08:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Basen sportowy na Lagunie nadal zamknięty. Grzebią sie jak mucha w smole
-Nie ma treningów, nic nie wiadomo - skarży się, mama młodego sportowca, która opłaciła synowi zajęcia w Centrum Wodnym Laguna w Gryfinie. Już ponad trzy tygodnie zamknięty jest basen sportowy. A wydawało się, że wymiana podwodnej szyby potrwa kilka dni. Tymczasem nieczynne są też łaźnia parowa i tężnia.

Niezadowoleni klienci odchodzą często od kasy. Straty rosną. Władze gminy, jako wlasciciel, nie potrafią podać informacji kiedy Laguna będzie w pełni funkcjonalna. Nie potrafią też podać porządnej informacji o zamkniętych częściach Centrum Wodnego Laguna.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

"wybudujcie sobie własny basen" - no masz....
"wybudujcie sobie własny basen" - no masz.... 30.10.2019, 07:15
Cebula - ale to jest NASZ WŁASNY basen! - Budowany z gminnych pieniędzy, zarządzany przez Sawaryna i jego ludzi.
To nie jest jego prywatny biznes, tylko on tym zarządza - podobnie jak kortami tuż obok....

I zatrzymywanie całego basenu na tyle tygodni, powodowanie tylu strat i kosztów (przecież pracownicy nadal dostają miesiąc pensje) bo nie mają jednej zapasowej szybki?
Ile kosztuje przestój?
Kto tak gospodaruje?
Cebula
Cebula 30.10.2019, 07:08
Ludzie uwierzcie mi ze nikogo nie obchodza wasze komentarze i smuty ktore tutaj siejecie. Proponuje wybudowac wlasny basen jak jestescie tacy madrzy i pociagnac go kilkanascie lat
Pozdrawiam z niemiec
Korty w ruinie
Korty w ruinie 29.10.2019, 09:31
Nikotański musi odejść!
Do psa ogrodnika co sam nie zje a drugiemu nie da
Do psa ogrodnika co sam nie zje a drugiemu nie da 28.10.2019, 23:35
Gryfino ma "pecha" do obiektów sportowych. Korty tenisowe przy Lagunie zdewastowane. Laguna - zamknięta od trzech tygodni ( z wyjątkiem brodzików na rekreacji za kilkanaście złociszy za godzinę), sala gimnastyczna - murowana stodoła -notuje roczne opóźnienie w realizacji od podpisania umowy, a pięć lat od czasu jak zajęli się sprawą nieudolni. Ciekawe ile aneksów było i ile to teraz kosztuje. Podobno tajemnica handlowa. A gmina zmienia budżet i wycofuje się z większości inwestycji. Hali też nie oddadzą do użytku. To co oni właściwie robią ???!Uwolnijcie obiekty sportowe dla mieszkańców ! Oświetlajcie je ! Nie zabijajcie sportu opłatami . Sawarynie spełnij obietnicę wyborczą sprzed swojej pierwszej kadencji i obniż ceny biletów na Lagunę dla nas Gryfinian i dla niepełnosprawnych. Kim jest człowiek, który kłamie ? Kim jest człowiek, który nie dotrzymuje obietnic ?
nowy plan
nowy plan 28.10.2019, 23:41
Gryfino w ruinie!
oni tak mają....
oni tak mają.... 28.10.2019, 23:41
Sale gimnastyczne budują samorządy za kilka razy mniejszą kwotę - przy swoich szkołach, bez dewastacji boisk i centrum miasta.
I nie w okresie wypowiedzenia umowy i po uchwalonej przez rząd gruntownej zmianie systemu oświaty likwidującej gimnazja - jedyny powód prowadzenia szkoły średniej (zadanie powiatu) przez gminę (bo tam był zespół szkół gimnazjum plus liceum)....
Logik i logistyk
Logik i logistyk 28.10.2019, 23:06
Lagunie i burniszczowi proponuję zakup dwóch szybek rezerwowych.
bo brakuje im 5 klepki
bo brakuje im 5 klepki 28.10.2019, 23:20
I kilka klepek!
ech....
ech.... 28.10.2019, 23:49
żeby tylko tej jednej, żeby tylko...

bo brakuje im 5 klepki Dzisiaj, 23:20
To szambo
To szambo 28.10.2019, 16:27
I na Lagunie i wokół Laguny śmierdzi. Co na to SANEPID. To zaraza. Czy potrzeba epidemii czerwonki ?
AJWAJ
AJWAJ 28.10.2019, 11:19
POSTULIJE BUDOWAĆ MAŁE ELEKTROWNIE NAPĘDZANE MAŁYMI JĄDRAMI - NA KAZDYM OSIEDLU. TO SUPEROSZCĘDNE , EKONOMICZNE , BEZPIECZNE. PO CO CIAGNĄC PRUND Z DALEKA JAK MOŻNA OD SIEBIE. KAŻDY COS TAM PRZYNIESIE, CZUJKE Z PRACY, KAWAŁEK RURKI, DENATURATU DO SCHŁADZANIA, WIADERKO NA EWENTUALNE BEZPIECZNE ODPADKI. WYWALI SIE KUBŁY ZE ŚMIECIAMI I TAM ZROBIMY ELEKTROWNIE JĄDROWĄ OSIEDLOWĄ . BEDZIE JAK W CHINACH ZA MAO- W KAZDEJ WSI HUTA- TOPIMY CO MAMY OD WIDELCA DO LOKOMOTYWY -PRZEŚCIGNIEMY KRAJE CYWILIZOWANE A CIEMNOGRÓD ZOSTAWIMY CIEMNOGRODZIANOM Z PRAWICY, KOŚCIOLOWI , PATRIOTOM A NIECH MAJĄ ZA SWOJE STWÓRZMY MIĘDZYNARODÓWKE OSIEDLOWYCH ELEKTROWNI ATOMOWYCH NA MIARE NASZYCH MOZLIWOŚCI . POWOŁAMY KOMITETY DO WALKI Z CIEMNOGRODEM I CIEMNOŚCIAMI - WINCEJ ŚWIATŁA ,WINCEJ OSWIECENIA DLA WSZYSTKICH .ŁACZMY

Grochem o ścianę
Grochem o ścianę 28.10.2019, 12:19
Miler nie może ruszyć ze zlikwidowaniem szambo rozlewiska koło Biedronki i stadionu bo najpierw będzie budował podziemne zbiorniki retencyjne w mieście. Jakby nam mało cieków podziemnych było w Gryfinie. Panie Miler podpowiem !!! Połóżcie rurę o przekroju ze dwa metry i zróbcie przepompownię.
Może ma płaskostopie w mózgu ?
Może ma płaskostopie w mózgu ? 30.10.2019, 14:01
Nasłuchał się na jakimś szkoleniu i zamiast odwodnić leżące nad rzeką i na ciekach Gryfino będzie nawadniał. Pierwszy zbiornik retencyjny to właśnie deszczowe jeziorko na rondzie przeklętym przy Biedronce.
disco polo
disco polo 28.10.2019, 08:29
to jeszcze nic. wspaniałe władze w widuchowej nie potrafią od maja naprawić rury kanalizacyjnej w świetlicy w Pacholętach! Mistrzostwo świata
Klient
Klient 27.10.2019, 17:27
Jestem ciekawa kiedy była kontrolowana jakość wody w części rekreacyjnej? Teraz więcej osób korzysta z tej części np. na fali niektóre dzieci mają tam treningi. Po kąpieli rzeczy zwyczajnie cuchna "brudem".
Baba
Baba 27.10.2019, 17:41
Spokojnie kiedyś jak ktoś umarł na rekreacji to też nie robili badań i było super.
selfie z kuta sem ha ha ah
selfie z kuta sem ha ha ah 27.10.2019, 16:08
https://youtu.be/IDIwtY7ZY_I ha ha ah piosenka na czasie
nick
nick 27.10.2019, 15:50
No ale przy budowie tego obiektu,kilku dorobiło się solidnej kasiory!
Bufetowa za szynkwas ....
Bufetowa za szynkwas .... 27.10.2019, 19:58
Pierwsze słyszę. A ty wiesz coś o tym po 26 latach ? Bufetową i psich mierzi wszystko co dobre. Raduje ich tylko dobra nowina głoszona przez kiecmanów o dobrej zmianie. A dobra zmiana kiwnęła swoich wyborców totalnie. Ha, ha, ha, ha. ha. Nawet Tymek skusił się na 500+. Biedaczek ...
Klient ZS
Klient ZS 27.10.2019, 14:53
Panie Burmistrzu proszę sobie podejść w sobotę lub niedzielę stanąć przy kasie i posłuchać.
Klient przyjeżdża 30 40 km lub więcej stoi w kolejce przychodzi do płacenia za bilet 18 zł (pełny bilet) i słyszy od uśmiechniętej pani w kasie dostępna jest tylko rekreacja basen sportowy nieczynny nie wiemy do kiedy.
I tak przez cały dzień klient podchodzi płaci wchodzi i czuje że ktoś go zrobił w bambuko.
A na otarcie łez dostaje saunę za darmo, żałość.
Królowa
Królowa 27.10.2019, 23:24
Straszne rzeczy. Niesamowite jest to co piszesz!!! No szok!!! Kasjerki nie wychodzą do ludzi co 5 minut i nie mówią przez megafon że basen nieczynny? Ojej. Nikt przy drzwiach nie stoi i nie czyta na głos informacji wchodzącym? Ojej!!! To się do prasy nadaje!!! Ja byłam, przeczytałam wróciłam do domu i korona mi z głowy nie spadła.
....
.... 28.10.2019, 23:44
do prasy to się nadaje przestój trzy tygodnie, bo nie mają zapasowej szybki. Ile kosztuje utrzymanie pracowników, obiektu?
Ilu klientów straciła Laguna?
A może gospodarka tercetowa brzmi "skoro dokładamy do obiektu, to jak nie będzie klientów, nie będzie trzeba dokładać"?
Jadzia
Jadzia 28.10.2019, 09:29
O widzę że dział marketingu CW nie śpi.
Szczyt nieudolności
Szczyt nieudolności 27.10.2019, 13:53
A było trzeba zamówić trzykrotnie droższą szybkę razem z serwisem i przerwa trwała by co najwyżej 72 godziny. A tak płacą całej załodze i strata będzie wynosiła z milion złotych . Może więcej. Ludzie wk UR wie Ni bo w brodziku głupio się taplać po 12 roku. Komunikatów brak. Ciekawe ile to potrwa ? Na razie jak w kabareciku Olgi Lipińskiej -"Końca nie widać, końca nie widać, końca nie widać, nie widać, nie widać tralalalala o la la. I jest wesoło ?.
Szklasz
Szklasz 27.10.2019, 23:25
Na razie powiadasz?
Killer
Killer 27.10.2019, 13:14
Pani dyrektor to biznes women na rączkę i wypad
Zosia
Zosia 27.10.2019, 12:24
Wstyd ...
Spokój
Spokój 27.10.2019, 12:20
Za 2 lata będzie centrum wodne w Szczecinie i wtedy Laguna pójdzie do rozbiórki. Szczecin i Stargard już nie będą ratować tej nędzy.
Gienku
Gienku 27.10.2019, 12:32
2 lata chyba w snach. Ale z czasem tak będzie zostanie tylko cześć sportowa, rekreacja z pewnością się nie utrzyma.
Gisior zezdaniem odrębnym
Gisior zezdaniem odrębnym 28.10.2019, 23:11
W Choszcznie baseny są dofinansowywane kwotą trzech milionów złotych przez gminę. I tak powinno być. Jak z domem kultury czy biblioteką. Ale nie usprawiedliwia to niegospodarności.
SZKODA
SZKODA 27.10.2019, 12:23
NAWET JAK SĄ JEDYNI NA RYNKUTO NIE POTRAFIĄ TEGO WYKORZYSTAC.
Knagulec
Knagulec 27.10.2019, 12:00
Widzę ze kogos nalezy solidnie przegumować nadgrzbietowo
Gumofilc
Gumofilc 27.10.2019, 11:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

katastrofa budowlana ha haah
katastrofa budowlana ha haah 27.10.2019, 11:47
chyba to nie tylko szyba ha ha ah ten relikt się po prostu rozłazi jak domek z kart ha ha ah
Dołgie walczy o swoje !
Dołgie walczy o swoje ! 27.10.2019, 11:14
Wczorajsza Kronika Szczecińska polecam , my mieszkańcy malutkiej wioski Dołgie poprosiliśmy o pomoc telewizję w sprawie zamkniętej świetlicy wiejskiej , wcześniejsza prośba do władz miasta pozostała bez odpowiedzi , ludzie mają dość arogancji i przestali się bać i patyczkować , wypowiedź pana Nikityńskiego jest pełna buty i arogancji , dlatego dziwne że w takim dużym mieście jak Gryfino basen nie działa kilka tygodni a mieszkańcy , radni boją się poruszyć temat
PGR nie ma swietlicy
PGR nie ma swietlicy 27.10.2019, 11:48
a co na to rataj i kukiełka nie pomogli nie wspomne o towarzyszu świtale ha ha aha
+++
+++ 27.10.2019, 13:59
Jest kościół i ksiądz dzieci chętnie przyjmie nawet na plebani. Salę ślubów zlikwidowali w urzędzie i spokój. Wszystko w kościele. Grubas pilnuje.
ZMIANA RÓL
ZMIANA RÓL 27.10.2019, 20:15
ALE OKIENKO DLA OFICERA PROWADZACEGO ZOSTAWILI ?????? HA HA AHA H kiedyś kowalski latał do komitetu teraz sawaryn lata do kurii ha ha ah

Pozostałe