Powołali BOB - Biuro Ochrony Burmistrza i wprowadzili WbP - Wszystko bez Pieniędzy

  • 29.10.2019, 19:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Powołali BOB - Biuro Ochrony Burmistrza i wprowadzili WbP - Wszystko bez Pieniędzy Fot. COKiS
Działający przy COKiS kabaret RUFA przygotował program specjalny pt. „Sesja Rady Miejskiej”. Podczas z humorem przedstawionych obrad „radni” uchwalili, że gmina ma być mlekiem i miodem płynąca, powołali BOB – Biuro Ochrony Burmistrza, by obniżyć koszty funkcjonowania Rady, radni mają reklamować bieliznę, a zamiast Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wprowadzili program WbP – Wszystko bez Pieniędzy.
Występy estradowe, konkursy, przedstawienie kabaretowe i świetna zabawa – seniorzy jak zwykle udowadniają, że potrafią się bawić na tysiąc procent. Jak co roku jesienią seniorzy spotkali się z okazji swojego święta w świetlicy wiejskiej w Golicach.
 
Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu 26 października 2019 r. przygotował program pełen niespodzianek i humoru, a zespoły Czciborzanie i Gama pod wodzą instruktorki Ewy Kwiecień zapewniły dobrą zabawę.
 
Zespoły zaprezentowały się w nowych strojach uszytych w ramach programu rewitalizacji społecznej, z którego zakupiono również sprzęt muzyczny. Stowarzyszenie emerytów i rencistów zaprezentowało się także w bloku słowno-muzycznym, podczas którego recytowano specjalnie przygotowane wiersze i śpiewano piosenki wraz z całą salą.
 
Wiele radości i śmiechu dały konkursy przygotowane przez instruktorkę COKiS Ewelinę Dominiak, które stanowiły przerywniki między poszczególnymi występami.
 
Zabawa taneczna trwała do późnych godzin, wszyscy rozeszli się do domów szczęśliwi i z nadzieją na następne spotkania.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rybak
Rybak 29.10.2019, 22:13
To są jakieś kpiny parodie nie zajmują się poważnymi sprawami jakieś cyrki parodie robią by ludziom muzgi wyrolować człowieku burmistrzu co ty wyprawiasz osmieszasx się co ty robisz chłopie ty jesteś poważny Kotowiczowa była Rihanna a co ty teraz wyprawiasz to już przechodzi ludzkie pojęcie rugana miało być ale to jest skandal co co ty z swoją ekipą błazny wyprawiacie skandal !!!!!
prok
prok 29.10.2019, 21:51
A dlaczego ten pan ma opaskę na oczach?
Bob
Bob 29.10.2019, 20:48
Terz rządzę ja - Bob!
Gabrysia
Gabrysia 29.10.2019, 21:00
A niedawno rządził Wielki Tom!
olek
olek 29.10.2019, 20:10
Ale jajcarze :):):)

Pozostałe