Mlekovita klientów powita! Będzie nowy sklep w Gryfinie

  • 07.11.2019, 06:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mlekovita klientów powita! Będzie nowy sklep w Gryfinie
Już niebawem zostanie otwarty nowy sklep w Gryfinie. Będzie się mieścił w byłym sklepie Społem przy ul. Chrobrego. Zapowiadanych jest dużo promocji.

- Firmowy sklep Mlekovity oferuje cały asortyment firmy, czyli produkty z mleka – serki, śmietany, masło, twarogi, jogurty i dużo, dużo więcej. Co ważne, jest duży asortyment produktów bez laktozy, których poszukuje i potrzebuje coraz więcej osób. Będzie dużo promocji. Naprawdę warto nas odwiedzać – zaprasza w rozmowie z igryfino pani Katarzyna.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

to już dziś
to już dziś 12.11.2019, 00:18
Czyli we wtorek otwarcie!
tatko
tatko 08.11.2019, 15:36
Będe serwatką karnił bachorów z mlekowity ale bedę głosowal na PiS.2 500 z 500+ piechota nie chodzi,wiecie ile to jest nalewek?
Smakosz
Smakosz 08.11.2019, 15:23
No , może wreszcie bężie można kupić bryndzę.
będzie bryndza
?
? 08.11.2019, 07:19
A ceny niższe niż w hipermarkecie?
Polak
Polak 07.11.2019, 21:31
Brawo w końcu Polska marka i Polski sklep.
Mleczarz
Mleczarz 07.11.2019, 14:53
Nikiteński musi odejść. I na drogę kupić sobie butelkę mleka.
Knagulec
Knagulec 07.11.2019, 11:14
Będzie dobrze kogo przegumować nadgrzbietowo jak kiedyś było na milicji
Pies
Pies 07.11.2019, 13:56
Twoja starą przegumuje pierwszą, potem ciebie pedofilu
Knagulec
Knagulec 07.11.2019, 19:23
Twoja starą pierwszy przegumuje a pozniej ciebie debilu ty jeden
Knagulec
Knagulec 07.11.2019, 16:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

88
88 07.11.2019, 10:45
Dlaczego nie podano numeru adresowego? kiedyś, 90 % sklepów na Chrobrego należały do Społem. Dalej tak jest ? WSS jest właścicielem, czy tylko dzierżawcą terenu i lokali ? Kilku cwaniaków uwłaszczyło sie na majątku PRL, nie prowadzi już działalności handlowej i gastronomicznej , żyje z wynajmu lokali.
Stoisko z produktami mlecznymi w jakimś większym sklepie to tak, ale mleczarnia ? Za mało ludzi na ulicach, a za dużo sklepów. No chyba , że cofniemy się w czasie , za ladą stanie pani Zosia, a mleko do kanek będzie nalewał p. Ludwik.
Sauron i jego koledzy z partyzantki niech zapytają rodziców czy pamiętają 'mleczarnię' na Kościelnej. Pewnie nie, bo to raz ,że ich jeszcze na świecie było, a dwa ,że ci wszyscy patrioci i wielbiciele bandytów przeklętych,, to potomkowie pierwszych osiedleńców przybyłych do Gryfina 25 lat po wojnie na wielką budowę PRL- elektrowni Dolna Odra.
Fil....
Fil.... 08.11.2019, 13:40
Kuźwa, coraz częściej myślę, że Knagulec ma rację - już na wstępie 88 należy PRZEGUMOWAĆ !
C2H5OH
C2H5OH 07.11.2019, 20:16
Piłeś - nie pisz
IXI
IXI 07.11.2019, 15:52
Zwolak znowu piłeś?
88
88 08.11.2019, 17:37
To tutaj Michał też pisze ?
:-(
:-( 07.11.2019, 11:02
Tym wpisem obrażasz wielu mieszkańców!
Ss
Ss 07.11.2019, 10:02
Wkońcu jakiś dobry sklep
88
88 07.11.2019, 10:54
Na czym bazujesz , że to dobry sklep, jak nawet nie znasz jego lokalizacji ? Kolorowe kartoniki i opakowania nie świadczą o jakości.
ale
ale 07.11.2019, 10:11
Jeśli ktoś lubi mleko!
Czytelnik
Czytelnik 07.11.2019, 09:45
Bardzo dobra wiadomosc na pewno pojde na zakupy nie raz napiszcie tylko kiedy otwarcie Mlekovita brawo
Laktoza
Laktoza 07.11.2019, 09:40
Nikoteński musi odejść!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 07.11.2019, 11:13
Z mlekiem
ssak
ssak 07.11.2019, 10:09
Nie trawię laktozy!
Ja
Ja 07.11.2019, 10:20
Ssak w Mlekovicie duzy wybor bez laktozy widac na fotce
fe!
fe! 07.11.2019, 11:48
To jak piwo bezalkoholowe!
Fee
Fee 07.11.2019, 12:21
Albo jak kawa bezkofeinowa
mlekopij
mlekopij 07.11.2019, 08:37
Mniam!
klient
klient 07.11.2019, 08:24
bardzo fajna sprawa sklep firmowy-czyli beda nizsze ceny bez marzy sklepowej ze zdjec widac ze sery zółte tanio ,jogurty TAKIEGO SKLEPU NIE BYŁO W GRYFINIE
zero
zero 07.11.2019, 07:34
to jest reklama!!
piana
piana 07.11.2019, 09:21
Znowu Milerki się burzą?
gryfinianka
gryfinianka 07.11.2019, 08:20
to nie jest reklama tylko ZAPOWIEDZ i informacja by przyszły klient wiedział ze bedzie taki sklep
budzik
budzik 07.11.2019, 08:38
Wszystko może mieć cechy reklamy, po prostu zależy jak na to spojrzeć. Jak zachęci to zareklamuje.
Ania
Ania 07.11.2019, 07:26
Super! Nareszcie coś nowego się otwiera!

Pozostałe