Wyobraźnia kierowców nie zna granic

  • 07.11.2019, 11:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wyobraźnia kierowców nie zna granic
Na pierwszym planie, jak widzimy - starsza kobieta z zakupami, a w tle rząd aut. Zastanawiają się teraz pewnie wszyscy jak ominęła ta kobieta auta? Otóż przeszła... drogą. Omijały ją inne z każdej strony osobówki nadjeżdżające drogą, a kobieta omijała samochody zaparkowane na chodniku - pisze do nas pan Krzysztof i przesyła zdjęcia jednej sytuacji w Gryfinie.

Kierowcy, uważajmy jak i gdzie parkujemy, bo to chodzi o bezpieczeństwo, czyli zdrowie i życie nas mieszkańców.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jeans
jeans 09.11.2019, 21:42
Co sie stanie jesli metalowe elementy spodni przetrą bok tak zaparkowanego auta? W koncu czlowiek tylko chciał przejść po chodniku...
pindol
pindol 09.11.2019, 21:22
A wózkiem? Może w Kongo i Grecji dzieci noszą w płachcie, ale w Polsce uzywa się wózków dziecięcych.
Iiii choooo j !
Iiii choooo j ! 08.11.2019, 18:16
W mieście to ludzie mają prze je ba ne z tymi tobołami, ja to sobie podjeżdżam pod tarasik i cho j !
Prowokacja
Prowokacja 08.11.2019, 18:11
Ewidentnie widać , że osoba z reklamówkami to przebieraniec i nie jest to na pewno żadna babcia !
Na cieniu wyraźnie widać coś grubego w nogawce między nogami. Zapewne nie jest to zielony ogórek z biedry !?
Bezradny na  ludzką głupotę
Bezradny na ludzką głupotę 08.11.2019, 14:38
A co mają powiedzieć osoby niepełnosprawne poruszajace się na wózkach jak ominąć auta tych idiotów ???? Nie dość że krawężniki wysokie to mało tego często i przy nich są dziury.Parkującym życze większej wyobraźni i oby nigdy nie musieli być w takiej sytuacji niech ciesza się zdrowiem póki mogą a straży miejskiej grubszych dup bo tulko je plaszcza w fotelach i samochodach zamiast zająć sie powaznm problemem!

Mi się podoba
Mi się podoba 08.11.2019, 18:13
A co niepełnosprawny nie może jechać po ulicy ? Babcia dała radę ?
szkoła życia dla burmistzów...
szkoła życia dla burmistzów... 08.11.2019, 15:39
"grubszych dup" burmistrzów posadzić na wózkach i niech przejadą z urzędu na GT, na cmentarz i z powrotem. A Łużycką puścić ich na wózkach w deszcz na os. Południe i z powrotem.

I zrobić zdjęcie po powrocie - jak tam samochody chlapią aż na płoty (nie mają wyjścia, choćby chciały omijać kałuże).
Także dla wózków (inwalidzkich i dziecięcych) to te samochody w sumie nie taki problem - jak ktoś się porusza po mieście i daje radę, to i z tym by sobie poradził...

Dzisiaj, 14:38 grubszych dup
Holly
Holly 09.11.2019, 22:36
Jest miejsce ? Jeździłeś kiedykolwiek z wózkiem dzieciecym ? Nie wspominając o wózku inwalidzkim (nawet takim z napędem elektrycznym). 65 cm to jest minimum, zeby się zmieścic i to na krótkim odcinku, gdzie nie zachodzi potrzeba mijanki !!
Zgr
Zgr 07.11.2019, 15:09
Zanieś babci reklamowy a nie foty walisz !!!!!!
Do Janusza Krzyśka z gryfińskiej wioski
Do Janusza Krzyśka z gryfińskiej wioski 07.11.2019, 14:16
Ty Ty Krzysio - Janusz !
weź się do roboty a nie ustawki walisz z telefonem i udajesz fotografa !!!
Gość
Gość 07.11.2019, 13:13
No a gdzie jest policja, straż miejska?
Pogromca dzikich węży peruwiańskich
Pogromca dzikich węży peruwiańskich 07.11.2019, 16:44
Jak to gdzie śpią u mnie na melinie w koju
Brak parmingów tysiące odwidzającyxh
Brak parmingów tysiące odwidzającyxh 07.11.2019, 12:37
Była akcja znicz policyjna, było trzeba zgłaszać pełno radiowozów, motory, najwidoczniej piszący mają problem kwesta bezpieczeństws to pŕedkość i bezpieczeństwo pieszych na cmentarzu, a gdzie kur .... wa ieli zaparkować???
zico
zico 07.11.2019, 12:29
Będzie wypadek śmiertleny to dopiero zaczną działać!
Pilny obserwator
Pilny obserwator 07.11.2019, 12:02
Trzeba zlikwidować straż miejską. I powinien zrobić to ten nieudolny, który pięć lat temu obiecywał w kampanii wyborczej jej likwidację a teraz obiecuje milionowe …. oszczędności. Precz z nieudolnym i strażnikami macającymi na eventach dziewczyny. Macać mogą po pracy. To zajęcie na czas wolny od pracy.
Knagulec
Knagulec 07.11.2019, 16:45
I twardą gumą
wymacana
wymacana 07.11.2019, 12:17
Nikotyński musi odejść!

Pozostałe