Zbliża się WOŚP, więc angażujemy wolontariuszy i czekamy na tych, którzy chcą się zaprezentować na scenie

  • 08.11.2019, 11:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zbliża się WOŚP, więc angażujemy wolontariuszy i czekamy na tych, którzy chcą się zaprezentować na scenie
"Odzywamy się do Was, ponieważ wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego, 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! To niezwykłe wydarzenie nie może odbyć się bez Was, bez Waszej energii, pomysłów i zaangażowania, więc z końcem lata bierzemy się do dzieła!

Dziękując Wam jeszcze raz za poprzedni Finał, mamy nadzieję, że w tym roku zagramy jeszcze głośniej, jeszcze piękniej i że nasi wolontariusze z czerwonymi serduszkami będą widoczni na całym świecie. " (WOŚP 2020)

Chojeński sztab nr 4214 serdecznie zaprasza chętnych wolontariuszy do pracy podczas kolejnego Finału. Czekamy także na artystów, zespoły, grupy taneczne, które zechcą się zaprezentować na naszej scenie. Od ponad dwudziestu lat angażujemy się w działania na rzecz WOŚP. Zachęcamy do współpracy strażaków, stowarzyszenia, przedsiębiorców, mieszkańców. Prosimy o pomoc w przygotowaniu oprawy koncertów, ciepłego posiłku dla wolontariuszy, herbaty, kakao itp.
 
Informacje 91 402 20 01
 
Szef sztabu Barbara Andrzejczyk - Centrum Kultury w Chojnie
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

i ajwaj aleluja i do przodu
i ajwaj aleluja i do przodu 11.11.2019, 06:33
koniec roku załatwiać faktury i wolny grosz do wyprania i do red portasa i róbta co chceta ha ha ah wiadomo nie od dziś ze to pralnia kasiory ha ha ah a ten tzw wolontariat to pic ha ha ha https://youtu.be/KInBeiZ9OCM teraz będą na meczennika adamowicza zbierać ha ha ah co grzeje jaja w santa monica w kaliforni zydomasoński cyrk
Sauron
Sauron 09.11.2019, 16:56
DLACZEGO nie wolno nigdzie napisać, że serwisowanie sprzętu medycznego dostarczonego przez WOŚP jest możliwe TYLKO w firmie, której włascicielem jest Jerzy Owsiak ? A serwis kosztuje słono, oj kosztuje.. jakoś NIKT nie zapyta użytkowników, ile za TO płacą . . . . Poza tym, fundacje dobroczynne przeznaczają na utrzymanie samych siebie zazwyczaj 5 % zebranych funduszy... A Fundacja WOŚP - 30 % !!! Z każdej zebranej złotówki, sprzęt kupowany jest za 65 groszy. Bo jeszcze 5 groszy idzie na festiwal pedofilsko teczowy narkomański w lecie. I WY SIĘ DZIWICIE, że ludziom TO nie odpowiada ???
Normalne
Normalne 09.11.2019, 22:24
To weź ty poświęć swoje cale życie na taką działalność kompletnie za friko....Robi wielką kasę i ma prawo cos z tego mieć.
Sauron
Sauron 09.11.2019, 16:03
Mówi się, a w zasadzie totalni mówią że bez pieniędzy ze zbiórek WOŚP lecznictwo by padło. Prawda jest inna. Budżet NFZ na 2019 rok wynosi 88 655 000 000 zł / dane można sprawdzić/. Zaś WOŚP przez 27 ostatnich lat zebrała 1 mld zł. Trzeba więc około 2 400 lat zbiórek WOŚP, aby pokryć roczny budżet NFZ. Bo 88,6 x 27 = 2 393 lat zbiórek. Natomast gdyby zbierano rocznie 130 mln to rachunki by wyglądały następują co 88,6 podzielić przez 130 = 681 lat zbiórek. Kto więc osiąga korzyści?
88
88 09.11.2019, 15:34
Sauron, PiSdzielcu jeden, ty śpiku martw się praniem pieniędzy w Caritasie który nie podlega jakiejkolwiek kontroli finnsowej państwa polskiego, a jest praktycznie na państwowym garnuszku, Szlachetną Paczką i jej pedrylowatym założycielem z fundacji "Wiosna", panią europosłanką która uciekła do Brukseli przed odpowiedzialnością karną za przekręty w opolskim oddziale PCK, czy kiecmanami straszacymi chorych w szpitalach zatrudnionych na pełnych etatach z zarobkami wiekszymi od ordynatorów. Swiatowe Dni Młodzieży które ostatnio odbyły się w Krakowie były zlotem młodzieży katolickiej. Gdyby jednak w nazwie ŚDM wystąpiło słowo 'Katolickie' to nie byłoby dotacji państwowych. Umowa ona obsługę najdroższej w Polsce autostrady A4 na odcinku Kraków- Katowice, który był wybudowany w 95 % za PRL, jest ściśle tajna. Kto zarządza , ano spółka która ma centralę w Rzymie.
Suchocka która w ostatnim dniu urzedowania podpisała Konkordat została ambasadorem w Rzymie na żądanie Watykanu.
Ministrem który podpisał niekorzystną dla państwa umowę ze Stalexportem / nie dajcie się zmylić polska nazwą/ na zarządzanie A4, jest pan Wąsacz, który dziwnym trafem jest teraz prezesem Stalexportu.
Wiesz dlaczego przekazany sprzęt do szpitali jest własnością WOŚP ? dlatego, żeby jakiemuś PiSowskiemu komornikowi nie przyszło do głowy zająć sprzętu za długi, a potem za grosze przekazać do szpitali zarządzanych przez zakony katolickie. Krzyże i całe wyposażenie szpitalnych , sanatoryjnych kaplic , też jest kupowane ze środków finanasowych szpitala , a nie kapelana, który straszy chorych piekłem i wyłudza pieniadze od niego i rodziny na modły za zdrowie..
Sauron do wniosku
Sauron do wniosku 09.11.2019, 14:02
Problem z tą "orkiestrą" polega na tym, że od początku gra na fałszywą nutę; 1) owszem kasę zbierają wolontariusze- chcą niech zbierają, ale niech mają świadomość, że ta zebrana prze nich kasa napełnia kieszenie temu pajacowi, który wykorzystując naiwność ludzi i chęć czynienia dobra, nieźle sobie z tego żyje 2) zakupiony przez niego sprzęt NIE JEST własnością szpitala, tylko jego (albo jego żony) firmy, on go tylko WYPOŻYCZA SZPITALOWI (co sam zdradził niechcący), a szpital opłaca resztę i tu prawdopodobnie wchodzą układy z firmami, które ten sprzęt i " MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE" do tego sprzętu produkują, czyli wszystko to, co potrzebne jest żeby sprzęt mógł działać 3)w internecie można znaleźć opinie pracowników szpitali, że wstawiają do sali JEDNO urządzenie, a serduszkami oklejają trzy następne, które nie pochodzą od "orkiestry", co stwarza pozory, że mnóstwo sprzętu szpital zawdzięcza zbiórce i bez tego nie mógłby funkcjonować 4)skoro przy okazji zbiórki są organizowane różne imprezy, to niech one będą organizowane za pieniądze "orkiestry" albo prywatnych sponsorów, a nie budżetów państwowych czy samorządowych, czyli z NASZYCH pieniędzy, a potem samorządy tłumaczą, że nie ma na faktyczne potrzeby 5)skoro sąd nakazał Owsiakowi ujawnić dokumentację księgową (w procesie z Matką Kurką), a on tego nie zrobił, to dlaczego nie został ukarany, a dokumentacja nie trafiła do sądu przymusowo? ma coś do ukrycia? I tak właśnie ta "orkiestra" fałszuje, a ludziom się wydaje, że to piękna muzyka!
Sauron
Sauron 09.11.2019, 11:45
Raz do roku morde podrze i caly rok lezy do gory piizda
błoto
błoto 09.11.2019, 11:01
kto wam wypruł mózgi??? 70 lat po wojnie nie było słuzby zdrowia dopiero jakała ja zaczął????
błoto
błoto 09.11.2019, 09:21
totalna bzdura. to prywatna impreza jąkały
Miej honor
Miej honor 09.11.2019, 09:28
Błoto leż w błocie w razie choroby... bo większość szpitalnych łużek zakupił Owsiak.
Aśka
Aśka 08.11.2019, 11:54
10, 11 i 12 lat temu byłam wolontariuszką. Fajne wspomnienia. Polecam młodym!
Biedron pedzio
Biedron pedzio 08.11.2019, 11:50
Znow owsiak bedzie pod kościołem zbieral na nowego land rovera
Wniosek
Wniosek 09.11.2019, 09:35
Chociaż na to kościół się przyda.. . Bo ja jeszcze nie słyszałam.... zeby jego hierarchowie zbierali na tak szczytne cele jak Owsiak. Wrecz przeciwnie nie są w stanie strawić.. ze ta wielka kasa do nich nie trafia.
Zawisc i zazdrość cię zżera.
Zawisc i zazdrość cię zżera. 08.11.2019, 17:26
Idz i ty uzbieraj.. tyle co on dla szpitali uzbierał.. A potem kup sobie nawet Porsche.. . Gdyby na budowie pracował tyle lat... też by sobie Land rovera kupił.. A tak dzięki jego wielkiemu zaangażowaniu... mimo takich hien.... co mu kłody pod nogi rzucają twojego typu.. jego sprzęt wciąż ratuje ludzkie życia.
To wróg WOŚPu
To wróg WOŚPu 08.11.2019, 11:27
Nikotyński musi odejść!

Pozostałe