Wiemy, co dalej ze zdymisjonowaną wiceburmistrz

  • 09.11.2019, 11:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy, co dalej ze zdymisjonowaną wiceburmistrz
Gdy jest już sekretarz, to niepotrzebne stało się stanowisko zastępcy burmistrza. Dymisjonując wiceburmistrz Barbarę Ignaczak ze stanowiska, Bartłomiej Wróbel spełnił jedną ze swoich obietnic wyborczych. Rozwiązanie tej umowy nie skutkuje jednak niebytem zawodowym w gminie Trzcińsko-Zdrój.

Barbara Ignaczak była zatrudniona w Trzcińskim Centrum Kultury. Gdy burmistrz Bartłomiej Wróbel zatrudnił ją w Urzędzie Miejskim w Trzcińsku-Zdroju, Barbara Ignaczak na ten czas wzięła bezpłatny urlop w TCK. Teraz wróciła do Trzcińskiego Centrum Kultury do pracy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zbyszek
Zbyszek 11.11.2019, 10:27
Myślę, że taka była ich umowa, że będzie do momentu kiedy Burmistrz znajdzie kogoś na sekretarza i już.
ale gro
ale gro 11.11.2019, 10:33
To po całej Polsce szukała, że tyle czasu mu to zajęło? Wystarczyło dać ogłoszenie
Mieszkanka
Mieszkanka 11.11.2019, 10:24
O ile wiem, to ta pani była zatrudniona w TCK na długo zanim Bartek został burmistrzem. Mało wiecie i jak zwykle bijecie pianę, aby bić.
ale gro
ale gro 11.11.2019, 10:34
Ale co to zmienia?
???
??? 10.11.2019, 12:26
Naprawde nikotynski musi odejsc?
ale gro
ale gro 11.11.2019, 10:35
A jego gdzie zatrudnił?
Wyborca
Wyborca 10.11.2019, 02:13
Wiele lat temu ten mezalians trwał w Chojnie. Dziwi, że młody burmistrz, który powinien być poza układami, jest jeszcze lepszy od tych, którzy te układy tworzyli. Więcej pewności i niezależności Panie Burmistrzu życzę.
Też wyborca
Też wyborca 11.11.2019, 10:57
Za Mazura to i tka były naljepsze czasy dla kultury w Chojnie, mimo że tacy jak ty ryli pod nim za jego plecami.
rus
rus 09.11.2019, 22:16
Komuchy górą! A kysz!
kaszkawał
kaszkawał 09.11.2019, 21:24
A ile ta zmiana kosztowała?
Nie sciemniaj
Nie sciemniaj 09.11.2019, 19:14
Burmistrz zapal swiatlo na ulicach o zmierzchu. Chyba, ze już gasisz, jako ostatni.
Kocor
Kocor 09.11.2019, 19:58
Najpierw musi skonsultować z kocorami
Hipopotam
Hipopotam 09.11.2019, 19:11
Ale wałki w tej gminie. Najpierw dostała umowę w TCK by ją zatrudnić jako Vice a jak się nie sprawdzi to żeby z Mazura sobie wroga nie robić to grzecznie wraca do TCK. Bogata ta gmina nasza. Więcej kierowników, sekretarzy informatyków , zastępców i pracowników " misiewiczów " niż samych mieszkańców gminy. Kitlas to był pionek w tych grach ...
Uczen
Uczen 09.11.2019, 19:56
Bartek przerósł mistrza
czytam fotkę
czytam fotkę 09.11.2019, 15:43
Pani wice wyraźnie niezadowolona z takiego obrotu sprawy.
Mieszkanka
Mieszkanka 11.11.2019, 10:55
Zapytaj wice? Może ci odpowie.
tasująca wzrokiem
tasująca wzrokiem 09.11.2019, 14:26
ładna para

Pozostałe