W Gryfinie obchody tradycyjnie

  • 10.11.2019, 21:32
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Gryfinie obchody tradycyjnie
Gryfiński Bieg Niepodległości to największa atrakcja tegorocznych obchodów Święta Niepodległości w Gryfinie. Oprócz tego złożenie kwiatów pod pomnikiem i msza.

Plan uroczystości

-godz. 9.00 - złożenie kwiatów przy pomniku Józefa Piłsudskiego na placu Pamięci Sybiraków w Gryfinie

-godz. 10.00 - uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny - kościół pw. Narodzenia NMP w Gryfinie

-godz. 11.11 - 2. Gryfiński Bieg Niepodległości - Bieg Stulecia Gryfino 2019 (nabrzeże)

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andruch
Andruch 12.11.2019, 14:11
Tradycyjnie już ten sam medal od kilku imprez a nawet nie tej samej tematyce ...żenada
czyli
czyli 11.11.2019, 22:19
Ch..., d... i kamieni kupa!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.11.2019, 19:53
SAURON naucz się wpierw historii a potem zabieraj głos ha ah ah alw masz rację w poszczególnych tematach tylko niec tych z pis dziewiem ha ha ah
sauron
sauron 11.11.2019, 19:03
Poseł szojring wzięła udział w nielegalnym zgromadzeniu, którego celem było zablokowanie legalnej manifestacji z okazji polskiego święta narodowego. Poślica wielgus nie rozumie, co oznacza demokracja i co to jest tolerancja. Choćby nie wiem jak mniejszości niemieckiej w Polsce nie podobali się organizatorzy i uczestnicy Marszu Niepodległości, szojring nie ma prawa im tego zabraniać. Szojring wykazuje się sakrajną nietolerancją wobec poglądów innych niż jej lewackie. To wystarczy, by jako poseł na sejm została ukarana co najmniej przez marszałka sejmu wysoką karą finansową. SPrawie powinna się też przyjrzeć prokuratura. Zły to poseł, który swym zachowaniem łamie prawo, dając przy tym zły przykład innym. Udział szojringa w tej zadymie miał stanowić ochronę dla siepaczy trójzęba ze względu na legitymację poselską. Niestety, immunitet nie może chronić posła przed odpowiedzialnością za łamanie prawa oraz prób zakłócenia patriotycznych uroczystości.
ZAPAMIĘTAJ SE TA SEKWENCJĘ HA HA AH AH
ZAPAMIĘTAJ SE TA SEKWENCJĘ HA HA AH AH 11.11.2019, 19:57
ps plusa masz zawsze ode minie za logikę trochę pokrętną ale patrzysz w dobrą stronę ha ah ah NIGDY NIE BĄDZ NICZYJĄ DZIWKĄ A LUSTRO STANIE SIĘ PRZEJRZYSTE HA AH AH WTEDY BEDZIESZ MÓGŁ W NIE SPOJRZEĆ BEZ ODRUCHU WYMIOTNEGO HA HA HA AH
sauron
sauron 11.11.2019, 18:44
Prowokacja lewackich środowisk na trasie Marszu Niepodległości poprzez znieważenie polskiej flagi 😤 Prokuratura musi zareagować! Według art. 137 Kodeksu karnego, każdy, kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku!!!
Ewa
Ewa 11.11.2019, 19:35
spalenie unijnej flagi też chyba podlega pod te paragrafy? Uzywanie materiałów pirotechnicznych wbrew zakazowi, wznoszenie okrzyków ze słowami uznanymi za obraźliwe? Anioły szły normalnie. Anioły z dziećmi.
Sauron
Sauron 11.11.2019, 19:52
Czerwony szatanie niech diabel bedzie z tobą, nie wiesz co to Polska flaga, polskie godło, dzien niepodleglosci ca ma wspólnego z flaga uni? Glabie ty
bigos
bigos 11.11.2019, 18:36
Człowiek bez honoru, mówiący do mieszkańców o honorze. To takie polskie
Zenia
Zenia 11.11.2019, 18:17
W każdym mieście coś ciekawego , wesołego dla dzieci a tu ... nuda ...
Hamburger
Hamburger 11.11.2019, 18:33
Komunisci nie dbaja o rozrywke dbaja o swoich donosicieli o nauke lgtb np waleniu konia dla dwu letnich dzieci. To sa zli ludzie co na sowieckich czołgach przyjechali strzelać w tyl glowy polakom.
Hamburger
Hamburger 11.11.2019, 17:59
W tvn 24 czerwona zaraza nie transmitowala marszu niepodległośći oni transmituja pederastow lgtb hahhah.
Sauron
Sauron 11.11.2019, 19:48
Sluchaj jak lewacy sobie posciela tak sie wyspia a Polak pamietliwy o pamietliwy....
Sauron
Sauron 11.11.2019, 17:18
Haha Kodowcow wyniesli z Marszu Niepodległości brawo Policja, cholota prowokuje haHah kapusie czerwone
Księże proboszczu z GT Kto to powiedział ? Wybaczaj 7 razy dziennie.
Księże proboszczu z GT Kto to powiedział ? Wybaczaj 7 razy dziennie. 11.11.2019, 15:15
Polska bez kościoła nienawiści i bez TWP będzie wolna.
:)
:) 11.11.2019, 16:52
Chyba Ten, co dbał o świątynię i nie pozwalał na jej dewastację i profanację...

Kto to powiedział ? Wybaczaj 7 razy dziennie. Dzisiaj, 15:15
tytuł
tytuł 11.11.2019, 14:50
"W Gryfinie obchody tradycyjnie "
No chyba nie do końca tradycyjnie,bo tym razem (tradycyjnie) bez burmistrza ha ha ha
Tadeusz Kościuszko
Tadeusz Kościuszko 11.11.2019, 12:08
Wolny naród to taki naród którego nie okrada obce mocarstwo czy kościół!
Sauron
Sauron 11.11.2019, 11:14
Kwiczą świnie rozpasane, od koryta odrywane Kiedy słucham ich narracji o gwałceniu demokracji Która wtedy właśnie ginie kiedy władze tracą świnie To mnie taka myśl nachodzi - nie o WOLNOŚC ***m chodzi Pełen fałszu jest ten kwik, bo to o koryto krzyk Zawłaszczone, rozkradane,pederastyczne lgtb wychwalane, słusznie ***m odbierane Wie już cała okolica, że ów kwik to komunistyczna czerwona Targowica"
idź do prostytutki męskiej - ulżyj sobie sauron!
idź do prostytutki męskiej - ulżyj sobie sauron! 11.11.2019, 16:54
I gej, który nie może mieć wzwodu Sauron nawet przy takim temacie wali swoje fantazje gejowskie...
do saurona
do saurona 11.11.2019, 12:28
A ty pewnie dopiero wyszedłeś z kościoła, stąd w tobie tyle "miłości do bliżniego"....
jachira
jachira 11.11.2019, 11:05
oczywiście Pani poseł Barbie w lokach na Mszy będzie bo urząd tego wymaga!!!!!!!!!!
szok i niedowierzanie
szok i niedowierzanie 11.11.2019, 10:59
Mieszkańcy, którzy przygotowują się do uczestniczenia w corocznych obchodach Narodowego Święta Niepodległości przecierają oczy ze zdumienia - znowu nic atrakcyjnego nie ma.
Atrakcyjny Kazimierz
Atrakcyjny Kazimierz 11.11.2019, 12:10
A gdzie wojenka o most?
:):):)
:):):) 11.11.2019, 16:55
Wojenki w tym roku nie robili, bo by musieli ją rozliczyć poprawnie. Zresztą - czy dni Gryfina z maja już policzyli, czy nie zdążyli?
Psia
Psia 11.11.2019, 11:10
O kyrie eleison ! Je przecie msza.
Bitels
Bitels 11.11.2019, 11:12
Jeee, jeee, jeee!
Loli
Loli 11.11.2019, 10:20
To nic nie zmieni lewackiego Gryfina. Był, jest i będzie. A promuje go też lewacki Szczecin.
I bardzo dobrze
I bardzo dobrze 11.11.2019, 12:06
A co ma zmienić...Koraliki przebierane naście razy przu klepaniu zdrowasiek. i bujanie sie w rytm koscielnych piosneczek? PIS pasek w TVPinfo... czy Radio Maryja bisnesmena Rydzyka od rycia beretow...? Dzięki Bogu Gryfiniacy mają rozum. Moze z racji położenia wiedzą jak wygląda zycie w cywilizowanej Europie.
Sauron
Sauron 11.11.2019, 15:49
Muzułmanie gwalty gangi cywilizacja europy
Do saurona.
Do saurona. 11.11.2019, 17:40
PIS raj... bez gwałtów, gangów, morderstw, oszustw, przekretow, manipulacji, wyzysku... slepy i gluchy jesteś.... albo pasek na TVPinfo zrył ci beret...
Lewicowiec jak Piłsudski  zanim poszedł na kasę.
Lewicowiec jak Piłsudski zanim poszedł na kasę. 11.11.2019, 11:11
Niech żyje lewica w ten dzień radosny.
uciekam
uciekam 11.11.2019, 08:19
A w Gryfinie jak zwykle to samo,czyli NUL
44
44 11.11.2019, 10:23
Nie mów , nie mów. Jest msza w katolickim obrządku a jak mówi prezes musimy nieść naszą wizję chrześcijaństwa na świat bo jesteśmy mesjasze.
Mapet szoł..
Mapet szoł.. 11.11.2019, 11:59
Tylko świat ma głeboko nasze gusła chrzescijanskie w d... Oni to juz przerabiali i mają za sobą.. Ale co się usmieją i nadziwią z polskoego skansenu tego im nikt nie zabierze..
podatnik
podatnik 11.11.2019, 10:38
Ale msze odprawia ksiądz i to jego praca, a co w tym czasie robi burmistrz i jego kacykowie których opłacać wkrótce będziemy z naszych jednych z najwyższych w Polsce podatków?
Precz z pychą i psimi.
Precz z pychą i psimi. 11.11.2019, 11:13
Wszyscy tylko nie jego kacykowie.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.11.2019, 06:40
niewolnicy na wolnym wybiegu biegają w biegach niepodległości ah ah ah to tylko w polinie taki cyrk https://youtu.be/KInBeiZ9OCM
subbota
subbota 11.11.2019, 01:44
W czerwonym Gryfinie obchody odzyskania niepodległości są trochę mało wiarygodne bo podległość wobec obcych wielu ma w naturze. Cześć z głupoty, cześć ze strachu, a nawet z przymusu politycznego.
Lewak
Lewak 11.11.2019, 12:11
A podleglość od stuleci pod watykanskim okupantem ci nie przeszkadza...? Trochę to ten kraj kosztuje i to pod każdym względem.... Pasuje ci to z głupoty czy ze strachu...
Lwica
Lwica 11.11.2019, 11:14
Niech żyje Lewica wraz z naszym miastem zdobytym przez Czerwoną Armię.
Smutna rzeczywistośc.
Smutna rzeczywistośc. 11.11.2019, 14:29
Tak czy siak.... cmentarz pełen młodych.... poleglych tu chłopaków... którzy oddali zycie za nasze Gryfino. Gdyby wiedzieli ze dzisiaj zamiast hołdu.... będą opluwani wystawili by nam d..... e za naszą wolnosć.
Józek też był terrorystą i prowokatorem zależało od sytuacji
Józek też był terrorystą i prowokatorem zależało od sytuacji 11.11.2019, 10:27
Bo narodowcy pojechali do Warszawy cywilizować policję i wojsko. Mesjasz wystawił 100 000 mundurowych przeciw Polakom. A ciekawe ilu tajniaków z ABW informacji wojskowej i politycznej policji z CBA i CBŚ? Będą prowokować .
buty H.Piłata
buty H.Piłata 11.11.2019, 00:32
Genialny Seweryn nie potrafi pokazać swoich pomysłów, tylko realizuje projekty poprzednika
nieudolność mam na drugie
nieudolność mam na drugie 11.11.2019, 12:14
Realizuje to chyba przesadnie powiedziane ;-)
podróba zawsze gorsza od oryginału...
podróba zawsze gorsza od oryginału... 11.11.2019, 08:40
Plagiat zawsze pozostanie tylko podróbą. W wydaniu obecnym to groteska. nawet nie potrafią powtórzyć organizacji...

Pozostałe