Zapraszają studentów na Targi Pracy Kariera 2019

  • 19.11.2019, 11:29
  • Mateusz Lipka rzecznik prasowy ZUT w Szczecinie
Zapraszają studentów na Targi Pracy Kariera 2019
Około trzydziestu firm z całej Polski, warsztaty komunikacji interpersonalnej oraz duży tort – tak w wielkim skrócie zapowiadają się X Jubileuszowe Targi Pracy Kariera 2019. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Targi Pracy to doskonała okazja do tego, by móc na żywo porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach, które stawiają kandydatom, złożyć dokumenty aplikacyjne oraz otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez firmy z różnych branż.

Nie jest to czas zbierania nowych długopisów i gadżetów. Nasze targi to świetna okazja do tego, by poznać rekrutera oraz potencjalnego pracodawcę – zaznaczyła Hanna Zielińska z Biura Karier ZUT. Tegoroczna edycja targów odbędzie się 26 listopada (wtorek) w godz. 10.00 – 15.00 na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT (al. Piastów 42).

Podczas wydarzenia o godz. 12.00 w auli na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT będzie miała miejsc inauguracja Akademii Inlogic, która jest wspólnym projektem Biura Karier ZUT oraz wywodzącej się ze Szczecina krajowej firmy Inlogic. Studenci, którzy zapiszą się do Akademii Inlogic wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych prelegentów związanych z dziedziną elektryki i elektrotechniki, automatyki i robotyki, energetyki oraz teleinformatyki.

W czasie zajęć, które przeprowadzone będą od stycznia do maja 2020 roku, uczestnicy projektu zmierzą się z praktycznymi problemami ze świata technologii. Cykl ćwiczeń został tak skonstruowany, żeby uzupełnić wiedzę, którą studenci zdobyli w czasie roku akademickiego– zapowiedziała Małgorzata Kępka z Biura Karier ZUT.

W tym roku organizatorzy targów przygotowali również warsztaty z doradztwa zawodowego oraz komunikacji interpersonalnej.


„Moc jest ze mną” to pierwsza propozycja zajęć, które poprowadzi Sylwia Hantz z Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Podczas swojego wystąpienia, doradca zawodowy WUP odpowie m.in. na pytanie jak znaleźć swoje mocne strony i zbudować ciekawy obraz własnej osoby. Warsztaty odbędą się 26 listopada o godz. 10:30 w sali nr 7 (Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT, al. Piastów 42).
 

„Jak gadać by się dogadać?” to praktyczny warsztat komunikacji interpersonalnej, który poprowadzi psycholog biznesu - Michał Michalski. Podczas zajęć praktycznych studenci poznają m.in. swoje schematy oraz silne i słabe strony w komunikowaniu się z drugą osobą. Początek warsztatów o godz. 12.45 w sali nr 7 (Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT, al. Piastów 42).

 

Udział w spotkaniu należy potwierdzić drogą mailową - na adres [email protected] w tytule maila podając: warsztat nr 1, nr 2 albo warsztat nr 1 i 2.

Mateusz Lipka rzecznik prasowy ZUT w Szczecinie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dymek
dymek 19.11.2019, 11:38
Anie zareklamujecie legalnej marihuany jak Miler?
koniec kariery
koniec kariery 19.11.2019, 12:37
Niebieściński musi odejść!

Pozostałe